Program for Regionsstævne Sjælland Nord
Below are all entry- and startlists shown by session.
Søndag
Løb 20, 50m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 221 | Salling Frederik | 2009 | LYNGBY | 0987AC | 25 m | 35.60 | |
2 | 273 | Bartels Johan Damkjær | 2009 | GLADSAXE | 0995AB | 25 m | 36.19 | |
3 | 316 | Delbing Theodor Lindhardt | 2009 | GENTOFTE | 0981AF | 25 m | 36.50 | |
4 | 294 | Kaastrup Storm Krogh | 2009 | GENTOFTE | 0901AC | 25 m | 37.12 | |
5 | 255 | Christensen Jonas Pelle | 2009 | HERLEV | 0991AA | 25 m | 37.15 | |
6 | 327 | Lopacinskis Gustavs | 2009 | FR.SUND | 0967AA | 25 m | 37.29 | |
7 | 197 | Klitvang Peter | 2010 | BIRKERØD | 1047AB | 25 m | 37.83 | |
8 | 213 | Djørup Oscar Kaiser | 2009 | ALLERØD | 0911AF | 25 m | 38.16 | |
9 | 249 | Lykke Hugo Krage | 2010 | HØRSHOLM | 1025AD | 25 m | 38.31 | |
10 | 204 | Danielsen Aksel | 2009 | ALLERØD | 0969AB | 25 m | 38.69 | |
11 | 298 | Andersen Alexander | 2009 | GENTOFTE | 0961AF | 25 m | 38.86 | |
12 | 205 | Moesgaard Andreas | 2010 | ALLERØD | 1079AB | 25 m | 39.02 | |
13 | 182 | Toftkær Silas Hammer | 2009 | A6 SLANGE | 0979AC | 25 m | 39.36 | |
14 | 226 | Brockdorff Matti Lundin | 2010 | LYNGBY | 1011AB | 25 m | 39.61 | |
15 | 200 | Rønnoe Sebastian | 2009 | BIRKERØD | 0975AG | 25 m | 39.81 | |
16 | 268 | Poulsen Lauritz Klint | 2009 | HELSINGØR | 0919AE | 25 m | 40.10 | |
17 | 234 | Johnsen Bastian | 2010 | LYNGBY | 1071AC | 25 m | 40.28 | |
18 | 347 | Hartvigsen William Henry | 2010 | SØLLERØD | 1007AF | 25 m | 40.56 | |
19 | 185 | Toftkær Isaac Hammer | 2009 | A6 SLANGE | 0969AC | 25 m | 40.58 | |
20 | 228 | Enache Rares | 2010 | LYNGBY | 1031AC | 25 m | 41.13 | |
21 | 227 | Elgaard Mikkel Skou | 2010 | LYNGBY | 1021AC | 25 m | 42.10 | |
22 | 333 | Andersen Silas Argueta | 2010 | TRITON B | 1013AB | 25 m | 42.15 | |
23 | 306 | Jensen Daniel Raahauge | 2010 | GENTOFTE | 1011AC | 25 m | 42.24 | |
24 | 193 | Leifelt Elliot | 2010 | BIRKERØD | 1051AI | 25 m | 43.22 | |
25 | 199 | Schmidt Theo | 2010 | BIRKERØD | 1089AB | 25 m | 43.38 | |
26 | 299 | Bergh Frederik Gunni | 2010 | GENTOFTE | 1049AG | 25 m | 44.11 | |
27 | 341 | Andersen Christoph Lykke Piil | 2010 | SØLLERØD | 1001AF | 25 m | 44.19 | |
28 | 313 | Qi Ming | 2010 | GENTOFTE | 1091AB | 25 m | 44.82 | |
29 | 263 | Redestam Albert | 2010 | HELSINGØR | 1065AG | 25 m | 45.63 | |
30 | 343 | Homoki Enoch Frederik | 2010 | SØLLERØD | 1097AE | 25 m | 45.74 | |
31 | 212 | Schou-Sørensen Max | 2010 | ALLERØD | 1069AI | 25 m | 45.99 | |
32 | 260 | Bargmann Wille Ask | 2010 | HERLEV | 1043AE | 25 m | 46.04 | |
33 | 300 | Bjerregaard-Knudsen Hannibal | 2010 | GENTOFTE | 1057AG | 25 m | 46.09 | |
34 | 342 | Andersen Elias Brøndum | 2010 | SØLLERØD | 1095AE | 25 m | 46.15 | |
35 | 253 | Jørgensen Georg | 2010 | HOLBÆK | 1071AF | 25 m | 46.29 | |
36 | 180 | Bülow Nicolaj | 2010 | A6 LAKSEN | 1095AC | 25 m | 46.42 | |
37 | 181 | Dietrichsen Noah | 2010 | A6 SLANGE | 1091AC | 25 m | 46.69 | |
38 | 269 | Bendtsen Mathias | 2010 | HELSINGØR | 1063AG | 25 m | 47.71 | |
39 | 302 | Storm Luca | 2010 | GENTOFTE | 1045AG | 25 m | 48.00 | |
40 | 296 | Rode Carl Emil Mainz | 2010 | GENTOFTE | 1095AH | 25 m | 48.02 | |
41 | 332 | Sørensen Rasmus Kohave | 2010 | TRITON B | 1081AC | 25 m | 48.16 | |
42 | 219 | Lollike Frederik | 2010 | ALLERØD | 1089AD | 25 m | 48.25 | |
43 | 329 | Cruse Malthe Enemark | 2010 | FR.SUND | 1065AA | 25 m | 48.28 | |
44 | 348 | Brinch Storm | 2010 | SØLLERØD | 1075AM | 25 m | 48.67 | |
45 | 326 | Skov Gustav | 2010 | FR.SUND | 1059AK | 25 m | 49.04 | |
46 | 281 | Schultz Felix Cordova | 2010 | GLADSAXE | 1035AA | 25 m | 49.11 | |
47 | 304 | Fogtmann Storm | 2010 | GENTOFTE | 1053AG | 25 m | 49.24 | |
48 | 184 | Kofoed Nicklas | 2010 | A6 SLANGE | 1039AB | 25 m | 51.31 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 24 oktober 2021 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 14:32 |