Program för Espoo Swim Games
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Session 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Osallistujaluettelo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
|
Järjestäjä: |
Cetus |
|
|
Allas: |
25m |
|
loka 16, 2021 to loka 16, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
200m Perhosuinti Naiset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Nimi |
Synt ynyt |
Seura |
Kans |
Ilm. aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
9 |
|
Lotta Pälsi |
2004 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
2:14.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
21 |
|
Wilma Sundt |
2006 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
2:22.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
234 |
|
Ida Savolainen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:32.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
57 |
|
Anna Mattila |
2004 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
2:32.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
201 |
|
Enna Äyrämöinen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:32.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
309 |
|
Petra Soini |
2007 |
Nokian Pyry |
FIN |
2:33.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
137 |
|
Maria Karvonen |
2006 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
2:36.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
8 |
|
Lotta Lehtoila |
2003 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
2:37.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
115 |
|
IIda Tawast |
2007 |
Simmis Grani |
FIN |
2:37.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
359 |
|
Hilda Kupila |
2006 |
Vanders |
FIN |
2:38.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
171 |
|
Annaliina Mänttäri |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:40.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
338 |
|
Lilja Hirsikko |
2008 |
ORCA Helsinki |
FIN |
2:45.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
25 |
|
Iina Ekholm |
2007 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
2:45.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
133 |
|
Aino Hankala |
2005 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
2:52.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
135 |
|
Emilia Wall |
2008 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
2:53.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
104 |
|
Sofia Oksa |
2007 |
Nummelan Kisaajat |
FIN |
2:56.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
332 |
|
Laura Lehtoila |
2008 |
ORCA Helsinki |
FIN |
3:02.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
103 |
|
Anita Mäkinen |
2007 |
Nummelan Kisaajat |
FIN |
3:12.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
221 |
|
Vuokko Larjomaa |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
3:21.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
165 |
|
Pilvi Pietikäinen |
2002 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
310 |
|
Anni Frusti |
2007 |
Nokian Pyry |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
119 |
|
Linnea Heikkilä |
2008 |
Simmis Grani |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
80 |
|
Eedi Imppola |
2008 |
Hyvinkään Uimaseura |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
217 |
|
Ronja Pyrhönen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
56 |
|
Lumi Öller |
2006 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
113 |
|
Enni Tammilehto |
2006 |
Simmis Grani |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16-10-2021 08.31.26 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,8 |
Lisensoitu: Cetus Espoo |
|
|
|
|