2024-07-17   22:13:20
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Ohjelma Malmsten Swim Open Stockholm 2022

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Document
Entry List
Malmsten Swim Open Stockholm 2022
Place: Eriksdalsbadet Organizer: Swedish Swimming Federation
Pool: 50m Competition Date: Apr 9, 2022 to Apr 12, 2022
9 200m Freestyle Men
WR 1:42.00 Paul Biedermann 1986 Germany (GER) Rome (ITA) 2009-07-28
ER 1:42.00 Paul Biedermann 1986 Germany (GER) Rome (ITA) 2009-07-28
NR 1:46.50 Robin Hanson 2001 Sweden (SWE) Budapest (HUN) 2021-05-20
SR 1:46.50 Robin Hanson 2001 Spårvägen SF (SWE) Budapest (HUN) 2021-05-20
SJ 1:46.93 Robin Hanson 2001 Järfälla S (SWE) Kazan (RUS) 2019-07-07
MR 1:45.12 Danas Rapsys 1995 Lithuania (LTU) Stockholm (SWE) 2018-04-06
FINA 1:47.06
EJM 18 1:51.86
EJM 17 1:52.63
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 512 Danas Rapsys 1995 Lithuania LTU 1:45.32
2 594 Felix Auböck 1996 Loughborough University AUT 1:45.70
3 30 Lukas Märtens 2001 Sportclub Magdeburg GER 1:46.40
4 586 Thomas Thijs 1997 Belgium BEL 1:49.42
5 35 Danny Schmidt 2001 Schwimmgemeinschaft Frankfurt GER 1:49.43
6 33 Marius Zobel 1999 Sportclub Magdeburg GER 1:49.73
7 597 Andreas Vazaios 1994 Loughborough University GRE 1:51.10
8 515 Tomas Navikonis 2003 Lithuania LTU 1:51.36
9 548 Lassi Haimi 2003 Finland FIN 1:52.27
10 497 Mathias Zander Rysgaard 1998 Denmark DEN 1:52.72
11 496 Kevin Witt Christensen 1995 Denmark DEN 1:52.78
12 72 Jon Jøntvedt 2003 Bryne SK NOR 1:52.90
13 501 Erik Lihhats 2003 Spordiklubi Garant EST 1:52.91
14 440 Christian Groth Dyrkorn 2001 Bærumsvømmerne NOR 1:53.18
15 410 Eitan Ben Shitrit 2003 Israel ISR 1:53.61
16 128 John Brolin 2002 Helsingborgs Simsällskap SWE 1:53.68
17 522 Birk Lee Johansen 2002 SK Team Sør NOR 1:53.89
18 195 Elias Persson 2002 Malmö Kappsimningsklubb SWE 1:54.05
19 65 Valdemar Brøns 2003 Hovedstadens Svømmeklub DEN 1:54.13
20 516 Deividas Kazilas 2002 Lithuania LTU 1:54.39
21 60 Philip Johan Abad Slotsvik 2005 OI Svømming NOR 1:54.46
22 58 Axel Sebastian Karal Melberg 2005 OI Svømming NOR 1:55.57
23 272 Gustav Henriksen 2002 Spårvägen Simförening SWE 1:55.68
24 174 Oscar Bjering 2004 Simklubben Laxen SWE 1:55.75
25 277 Rasmus Hanson 2003 Spårvägen Simförening SWE 1:55.78
26 212 Felix Jedbratt 2003 Mölndals Allmänna Simsällskap SWE 1:56.35
27 16 Oskar Farkas 2005 Ullensakersvømmerne NOR 1:56.44
28 124 Oscar Elfers 2002 Helsingborgs Simsällskap SWE 1:56.48
29 187 Lucas Humling 2005 Linköpings Allmänna SS SWE 1:56.68
30 474 Andreas Sigvaldsen 2006 Stavanger SK NOR 1:56.77
31 108 William Kerman 2001 Helsingborgs Simsällskap SWE 1:56.77
32 613 Rokas Jazdauskas 2005 Lithuania LTU 1:56.92 LATE
33 489 Bendik Pleym Olsen 2002 Bergensvømmerne NOR 1:57.15
34 66 Jakob Strunge Nissen 2002 Hovedstadens Svømmeklub DEN 1:57.66
35 183 Martin Falk 1999 Linköpings Allmänna SS SWE 1:57.68
36 599 Tim Rogersson 2005 Simklubben Neptun SWE 1:57.78
37 189 Markus Stahre 2004 Linköpings Allmänna SS SWE 1:58.28
38 607 Morris Martin 2004 Simklubben Neptun SWE 1:58.32
39 186 William Barkehed 2003 Linköpings Allmänna SS SWE 1:58.40
40 527 Ajjuub Ezzat 2005 Finland Jr FIN 1:58.44
41 125 Gustav Lind 2002 Helsingborgs Simsällskap SWE 1:58.48
42 256 Filip Salbrink 2002 Simklubben Poseidon SWE 1:59.01
43 432 Vetle Vikestad Løseth 2004 Bergens SC NOR 1:59.17
44 388 Oscar Wilhelmsson 2002 Örebro Simallians SWE 1:59.22
45 259 Anton Jansson 2002 Simklubben Poseidon SWE 1:59.51
46 374 Linus Areblad 2004 Väsby Simsällskap SWE 1:59.59
47 177 Axel Gustavsson 2005 Lidingö Simklubb SWE 1:59.71
48 417 Lucas Setekleiv Paturel 2004 Farsund SK NOR 1:59.92
49 257 Nils Wergeland 2002 Simklubben Poseidon SWE 2:00.14
50 234 Karl Gustav Gérnyi 1999 Simklubben Neptun SWE 2:00.14
51 67 Brage Ree Bakken 2003 Bryne SK NOR 2:00.16
52 471 Stian Aleksander F. Pettersen 2003 Stavanger SK NOR 2:00.30
53 420 Maximilian Schwick 2004 Dresdner SC 1898 GER 2:00.41
54 52 Magnus Reinholdt Belsvik 2002 OI Svømming NOR 2:00.48
55 197 Anton Andersson 1997 Malmö Kappsimningsklubb SWE 2:00.57
56 127 Alan Jovic 2004 Helsingborgs Simsällskap SWE 2:00.61
57 209 Fabian Lagström 2004 Motala Simsällskap SWE 2:00.82
58 130 Nils Malmberg 2004 Järfälla Simsällskap SWE 2:01.00
59 391 Viktor Svärd 2005 Simklubben Ägir SWE 2:01.01
60 114 Hilding Hallberg 2005 Helsingborgs Simsällskap SWE 2:01.02
61 148 Axel Gladher 2006 Karlskrona Simsällskap SWE 2:01.06
62 425 Arthur Schramm 2005 Dresdner Delphine GER 2:01.32
63 123 Noah Malmgren 2004 Helsingborgs Simsällskap SWE 2:01.32
64 403 Erik Falk 2003 Stockholmspolisens IF SF SWE 2:01.41
65 582 Hektor Kvarnlöf 2004 Kungsbacka Simsällskap SWE 2:01.46
66 173 Erik Olsson 2004 Simklubben Laxen SWE 2:01.51
67 210 Max Swegmark 2004 Mölndals Allmänna Simsällskap SWE 2:01.71
68 463 Olav Eklund 2002 Stavanger SK NOR 2:02.11
69 122 Axel Vaide 2005 Helsingborgs Simsällskap SWE 2:02.43
70 155 Marcus Bülund 2004 Karlstads Simsällskap SWE 2:02.70
71 399 Leon Rössger 2006 Föreningen Uddevalla Sim SWE 2:02.81
72 579 Gustaf Wänt 2004 Kungsbacka Simsällskap SWE 2:03.05
73 129 John Zetterqvist 2004 Järfälla Simsällskap SWE 2:03.31
74 370 Eddie Peng 2007 Väsby Simsällskap SWE 2:03.37
75 322 Alexander Arnö 2005 Turebergs Simklubb SWE 2:03.52
76 326 Ludvig Berndtsson 2005 Täby Sim SWE 2:04.15
77 614 Jonatan Eriksson 2006 Väsby Simsällskap SWE 2:04.64
78 347 Ludvig Glantz 2006 Upsala Simsällskap SWE 2:04.88
79 176 Petter Bergdahl 2005 Simklubben Laxen SWE 2:04.96
80 245 Jacob Hellman 2006 Norrköpings Kappsimningsklubb SWE 2:05.49
81 337 Magnus Lindström 2004 Umeå Simsällskap SWE 2:05.79
82 381 Alwin Edqvist 2006 Växjö Simsällskap SWE 2:06.18
83 380 Mattias Jönsson 2006 Växjö Simsällskap SWE 2:06.80
84 584 Alejandro Poller 2007 Kungsbacka Simsällskap SWE 2:06.97
85 231 Tobias Lindberg 2005 Simklubben Neptun SWE 2:07.23
86 15 Istvan Akos Besenyi 2004 Ullensakersvømmerne NOR 2:09.67
87 314 Gustav Storell 2006 Södertörns Simsällskap SWE 2:09.70
88 340 Tage Helin 2007 Upsala Simsällskap SWE 2:10.62
89 298 Johan Ekengren 2001 Sundsvalls Simsällskap SWE 1:52.75 S
90 465 Aksel Krüger-Larsen 2006 Stavanger SK NOR 1:58.43 S
91 373 Nicola Pavlovic Cano 2007 Väsby Simsällskap SWE 2:03.94 S
2022-04-11 18:35:41 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licensed to: IC Control Media & Sport AB

Swimify Web Banner

Swimify Android Banner

LiveTiming iPhone Banner