2022-10-01   00:40:32
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Startliste for Limfjords Cup 2022

Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

Document
Deltagerliste
Limfjords Cup 2022
Placering: STRUER ENERGI PARK Arrangør Struer Svømmeklub
Svømmeh 25m Stævne dato: 29. jan  2022 to 30. jan  2022
30 50m Frisvømning Herrer
# ID Navn Født Klub Nat Tilm Status
1 125 Oskar Allerslev 2002 Holstebro Svømme Club DEN 25.39
2 142 Ejnar Truelsen 2002 Herning Svømmeklub DEN 25.63
3 67 Simon Kruse Holm 2004 Odder Svømmeklub DEN 25.87
4 199 Julian Vitus Pedersen 2007 Frem Odense DEN 26.00
5 330 Søren Winther Hald 2005 Vejle Svømmeklub DEN 26.21
6 7 Frederik Bak Mathiasen 2006 Struer Svømmeklub DEN 26.68
7 243 Magne Andersen 2007 Brædstrup Svømmeklub DEN 27.90
8 118 Dan Skov 2006 Holstebro Svømme Club DEN 27.98
9 281 Sebastian Jespersen 2003 Svømmeklubben Grindsted DEN 28.03
10 259 Frederik Demant Sørensen 2009 Aalborg Svømmeklub DEN 28.19
11 282 Tobias Holt 2006 Svømmeklubben Grindsted DEN 28.48
12 108 Frederik N Jensen 2007 Holstebro Svømme Club DEN 28.69
13 91 Valdemar Theisen 2007 Ikast Svømmeklub DEN 29.00
14 17 Martin Lønstrup 1993 Struer Svømmeklub DEN 29.01
15 232 Jeppe Bech Bøgedal 2008 Esbjerg Svømmeklub DEN 29.34
16 87 Patrick Gadeberg 2007 Ikast Svømmeklub DEN 29.53
17 261 Edvin Smajic 2008 Aalborg Svømmeklub DEN 29.55
18 230 Jonas Cheuk Lam Tse 2007 Esbjerg Svømmeklub DEN 29.55
19 90 Zakarias L. Bjørn 2008 Ikast Svømmeklub DEN 29.75
20 189 Kristoffer S. Haue 2006 Frem Odense DEN 29.92
21 298 William Mikkelsen 2004 Thisted Svømmeklub DEN 30.00
22 73 Alexander Bjerre 2009 Lyseng IF DEN 30.02
23 6 Felix Piontkowitz 2007 Struer Svømmeklub DEN 30.21
24 114 Jonas Golczyk Jensen 2007 Holstebro Svømme Club DEN 30.27
25 143 Magnus Karlberg 2007 Herning Svømmeklub DEN 30.34
26 33 Marius Lund Bendixen 2007 Skanderborg Svømmeklub DEN 30.46
27 20 Søren Egedal 2005 Struer Svømmeklub DEN 30.47
28 112 Sebastian Stilling 2007 Holstebro Svømme Club DEN 30.48
29 220 Jonas Staghøj Andersen 2010 Esbjerg Svømmeklub DEN 30.73
30 133 Albert Grove 2009 Hjortshøj-Egå IF Svømmeafdelin DEN 30.74
31 32 Jacob Taudorf 2007 Skanderborg Svømmeklub DEN 30.84
32 227 Noah Junior Grene 2008 Esbjerg Svømmeklub DEN 30.91
33 158 Emil Valters Peca 2008 Herning Svømmeklub DEN 31.25
34 150 Mads Jeppesen 2006 Herning Svømmeklub DEN 31.30
35 305 Otto Wind Løssing 2007 VIK-Skovbakken Svømmeafdeling DEN 31.43
36 88 Magnus Wurtz Jensen 2008 Ikast Svømmeklub DEN 31.91
37 151 Karl Emil Stæhr Lose 2007 Herning Svømmeklub DEN 31.92
38 153 Gustav Falk Olesen 2008 Herning Svømmeklub DEN 31.99
39 186 Christian Lind Petersen 2007 Frem Odense DEN 32.10
40 209 Louie Lindblad 2010 Esbjerg Svømmeklub DEN 32.21
41 202 Emil Asger Møller 2009 Esbjerg Svømmeklub DEN 32.24
42 306 Storm Sall Okkels 2009 VIK-Skovbakken Svømmeafdeling DEN 32.48
43 205 Sebastian Drachmann 2008 Esbjerg Svømmeklub DEN 32.75
44 225 Oscar Hågensen 2008 Esbjerg Svømmeklub DEN 32.84
45 63 William Hother Jensen 2008 Odder Svømmeklub DEN 32.84
46 35 Max-Emil Momme 2008 Skanderborg Svømmeklub DEN 33.02
47 256 Albert Brandt-Petersen 2008 Aalborg Svømmeklub DEN 33.04
48 260 Herman Höhle Hjulskov 2009 Aalborg Svømmeklub DEN 33.32
49 206 Toke Kousgaard 2008 Esbjerg Svømmeklub DEN 33.44
50 52 Johannes Brixen 2009 Odder Svømmeklub DEN 33.71
51 29 Emil Askov Møller Petersen 2007 Skanderborg Svømmeklub DEN 33.84
52 240 Gisli Magnusson 2008 Brædstrup Svømmeklub DEN 34.02
53 97 Daniel Kristensen 2006 Ikast Svømmeklub DEN 34.33
54 224 Asbjørn Kousgaard 2008 Esbjerg Svømmeklub DEN 34.51
55 53 Julius Schumann Thrane 2008 Odder Svømmeklub DEN 35.23
56 288 Kasper Larsen 2008 Thisted Svømmeklub DEN 35.39
57 217 Mikkel Guldager Stougaard 2010 Esbjerg Svømmeklub DEN 35.84
58 222 Nikolaj Holst Gregersen 2009 Esbjerg Svømmeklub DEN 35.97
59 83 Magnus Lindberg 2008 Lyseng IF DEN 36.73
60 247 Frederik Lauritz Thomsen 2010 Aalborg Svømmeklub DEN 36.82
61 45 Asger Herbsleb 2010 Odder Svømmeklub DEN 36.84
62 254 Ethan Clausen Skov 2011 Aalborg Svømmeklub DEN 36.98
63 193 Oliver Jørgensen 2008 Frem Odense DEN 37.06
64 2 Anders Kolding Mortensen 2008 Struer Svømmeklub DEN 37.43
65 269 Søren B. Andersen 2009 Aalborg Svømmeklub DEN 37.45
66 248 Jeppe Nyeboe Nørgaard 2010 Aalborg Svømmeklub DEN 38.29
67 241 Eddie Berg 2010 Brædstrup Svømmeklub DEN 38.62
68 56 Lucas Bugtrup Timmerman 2010 Odder Svømmeklub DEN 39.72
69 84 William D. Lindberg 2009 Lyseng IF DEN 40.01
70 293 Konrad Nejmann-Holst 2009 Thisted Svømmeklub DEN 40.96
71 82 Herbert Redlich 2009 Lyseng IF DEN 40.97
72 80 Lauge Amtorp 2011 Lyseng IF DEN 42.26
73 168 Gustav Nordgaard 2009 Herning Svømmeklub DEN 42.75
74 250 Marcus Bilgrau 2010 Aalborg Svømmeklub DEN 42.77
75 245 Anton Bjørn 2010 Aalborg Svømmeklub DEN 43.48
76 316 Jakob Munk Barfod 2010 VIK-Skovbakken Svømmeafdeling DEN 45.56
77 79 Jeppe Blach Damm 2009 Lyseng IF DEN 47.62
78 77 Albert Pauli Andersen 2010 Lyseng IF DEN
79 164 Bertel Engholm Jøns Johansen 2012 Herning Svømmeklub DEN
28-01-2022 17:15.13 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licens til: Struer Svømmeklub

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner