2022-10-01   01:08:38
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Startliste for Limfjords Cup 2022

Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

Document
Deltagerliste
Limfjords Cup 2022
Placering: STRUER ENERGI PARK Arrangør Struer Svømmeklub
Svømmeh 25m Stævne dato: 29. jan  2022 to 30. jan  2022
4 100m Brystsvømning Herrer
# ID Navn Født Klub Nat Tilm Status
1 7 Frederik Bak Mathiasen 2006 Struer Svømmeklub DEN 1:12.96
2 29 Emil Askov Møller Petersen 2007 Skanderborg Svømmeklub DEN 1:15.94
3 54 Kasper Lisberg 2007 Odder Svømmeklub DEN 1:16.02
4 230 Jonas Cheuk Lam Tse 2007 Esbjerg Svømmeklub DEN 1:22.00
5 91 Valdemar Theisen 2007 Ikast Svømmeklub DEN 1:24.53
6 20 Søren Egedal 2005 Struer Svømmeklub DEN 1:24.77
7 186 Christian Lind Petersen 2007 Frem Odense DEN 1:25.46
8 17 Martin Lønstrup 1993 Struer Svømmeklub DEN 1:25.76
9 298 William Mikkelsen 2004 Thisted Svømmeklub DEN 1:25.80
10 6 Felix Piontkowitz 2007 Struer Svømmeklub DEN 1:25.84
11 63 William Hother Jensen 2008 Odder Svømmeklub DEN 1:28.53
12 133 Albert Grove 2009 Hjortshøj-Egå IF Svømmeafdelin DEN 1:30.00
13 209 Louie Lindblad 2010 Esbjerg Svømmeklub DEN 1:31.06
14 256 Albert Brandt-Petersen 2008 Aalborg Svømmeklub DEN 1:31.08
15 97 Daniel Kristensen 2006 Ikast Svømmeklub DEN 1:32.86
16 87 Patrick Gadeberg 2007 Ikast Svømmeklub DEN 1:33.23
17 136 Niels Andreasen 2008 Hjortshøj-Egå IF Svømmeafdelin DEN 1:33.86
18 198 Malthe Petersen 2008 Frem Odense DEN 1:36.29
19 90 Zakarias L. Bjørn 2008 Ikast Svømmeklub DEN 1:37.02
20 143 Magnus Karlberg 2007 Herning Svømmeklub DEN 1:37.52
21 132 Christian Ekander 2008 Hjortshøj-Egå IF Svømmeafdelin DEN 1:39.37
22 2 Anders Kolding Mortensen 2008 Struer Svømmeklub DEN 1:40.61
23 53 Julius Schumann Thrane 2008 Odder Svømmeklub DEN 1:41.73
24 224 Asbjørn Kousgaard 2008 Esbjerg Svømmeklub DEN 1:47.63
25 250 Marcus Bilgrau 2010 Aalborg Svømmeklub DEN 1:48.93
26 52 Johannes Brixen 2009 Odder Svømmeklub DEN 1:50.25
27 217 Mikkel Guldager Stougaard 2010 Esbjerg Svømmeklub DEN 1:50.60
28 168 Gustav Nordgaard 2009 Herning Svømmeklub DEN 1:53.59
29 306 Storm Sall Okkels 2009 VIK-Skovbakken Svømmeafdeling DEN 1:54.92
30 56 Lucas Bugtrup Timmerman 2010 Odder Svømmeklub DEN 1:55.78
31 80 Lauge Amtorp 2011 Lyseng IF DEN 1:57.29
32 245 Anton Bjørn 2010 Aalborg Svømmeklub DEN 1:59.78
33 222 Nikolaj Holst Gregersen 2009 Esbjerg Svømmeklub DEN 1:59.95
34 241 Eddie Berg 2010 Brædstrup Svømmeklub DEN 2:00.26
35 45 Asger Herbsleb 2010 Odder Svømmeklub DEN 2:05.12
36 296 Mads Olesen 2010 Thisted Svømmeklub DEN
37 79 Jeppe Blach Damm 2009 Lyseng IF DEN
38 73 Alexander Bjerre 2009 Lyseng IF DEN
39 313 Bille Benjamin Drasbek 2011 VIK-Skovbakken Svømmeafdeling DEN
40 315 Egon Johan Dannesboe 2011 VIK-Skovbakken Svømmeafdeling DEN
41 316 Jakob Munk Barfod 2010 VIK-Skovbakken Svømmeafdeling DEN
42 84 William D. Lindberg 2009 Lyseng IF DEN
28-01-2022 17:15.05 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licens til: Struer Svømmeklub

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner