2022-10-07   08:40:42
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Ohjelma Limfjords Cup 2022

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Lørdag

Document
Deltagerliste
Limfjords Cup 2022
Placering: STRUER ENERGI PARK Arrangør Struer Svømmeklub
Svømmeh 25m Stævne dato: 29. jan  2022 to 30. jan  2022
2 200m Frisvømning Herrer
# ID Navn Født Klub Nat Tilm Status
1 7 Frederik Bak Mathiasen 2006 Struer Svømmeklub DEN 2:05.39
2 330 Søren Winther Hald 2005 Vejle Svømmeklub DEN 2:06.37
3 140 Lasse Hjorth Jørgensen 2006 Herning Svømmeklub DEN 2:06.72
4 142 Ejnar Truelsen 2002 Herning Svømmeklub DEN 2:06.98
5 41 Nikolaj Rasmussen 2006 Odder Svømmeklub DEN 2:10.38
6 243 Magne Andersen 2007 Brædstrup Svømmeklub DEN 2:13.40
7 259 Frederik Demant Sørensen 2009 Aalborg Svømmeklub DEN 2:15.19
8 282 Tobias Holt 2006 Svømmeklubben Grindsted DEN 2:22.89
9 232 Jeppe Bech Bøgedal 2008 Esbjerg Svømmeklub DEN 2:23.27
10 298 William Mikkelsen 2004 Thisted Svømmeklub DEN 2:25.22
11 194 Emil A. Larsen 2007 Frem Odense DEN 2:29.01
12 150 Mads Jeppesen 2006 Herning Svømmeklub DEN 2:29.09
13 151 Karl Emil Stæhr Lose 2007 Herning Svømmeklub DEN 2:29.30
14 17 Martin Lønstrup 1993 Struer Svømmeklub DEN 2:30.13
15 33 Marius Lund Bendixen 2007 Skanderborg Svømmeklub DEN 2:30.47
16 57 Marcus Halle 2009 Odder Svømmeklub DEN 2:32.66
17 63 William Hother Jensen 2008 Odder Svømmeklub DEN 2:32.70
18 220 Jonas Staghøj Andersen 2010 Esbjerg Svømmeklub DEN 2:33.55
19 187 Conrad Elsborg Gorecki 2008 Frem Odense DEN 2:33.80
20 153 Gustav Falk Olesen 2008 Herning Svømmeklub DEN 2:35.30
21 32 Jacob Taudorf 2007 Skanderborg Svømmeklub DEN 2:39.84
22 205 Sebastian Drachmann 2008 Esbjerg Svømmeklub DEN 2:40.28
23 240 Gisli Magnusson 2008 Brædstrup Svømmeklub DEN 2:42.56
24 35 Max-Emil Momme 2008 Skanderborg Svømmeklub DEN 2:43.87
25 88 Magnus Wurtz Jensen 2008 Ikast Svømmeklub DEN 2:44.13
26 206 Toke Kousgaard 2008 Esbjerg Svømmeklub DEN 2:45.94
27 73 Alexander Bjerre 2009 Lyseng IF DEN 2:47.97
28 52 Johannes Brixen 2009 Odder Svømmeklub DEN 2:48.31
29 225 Oscar Hågensen 2008 Esbjerg Svømmeklub DEN 2:49.28
30 260 Herman Höhle Hjulskov 2009 Aalborg Svømmeklub DEN 2:49.61
31 28 Christoffer Lüneborg 2005 Skanderborg Svømmeklub DEN 2:52.41
32 262 Storm Mandrup Ozimek 2009 Aalborg Svømmeklub DEN 2:53.10
33 288 Kasper Larsen 2008 Thisted Svømmeklub DEN 2:57.54
34 145 Hjalte Damgaard 2008 Herning Svømmeklub DEN 2:59.76
35 158 Emil Valters Peca 2008 Herning Svømmeklub DEN 3:00.77
36 293 Konrad Nejmann-Holst 2009 Thisted Svømmeklub DEN 3:12.70
37 247 Frederik Lauritz Thomsen 2010 Aalborg Svømmeklub DEN 3:14.44
38 45 Asger Herbsleb 2010 Odder Svømmeklub DEN 3:15.40
39 244 Anton Søndergaard Sørensen 2010 Aalborg Svømmeklub DEN 3:17.78
40 83 Magnus Lindberg 2008 Lyseng IF DEN 3:20.01
41 77 Albert Pauli Andersen 2010 Lyseng IF DEN 3:28.38
42 82 Herbert Redlich 2009 Lyseng IF DEN 3:43.73
43 80 Lauge Amtorp 2011 Lyseng IF DEN
44 317 Toke Stagaard Witt Jørgensen 2008 VIK-Skovbakken Svømmeafdeling DEN
28-01-2022 17:15.04 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licens til: Struer Svømmeklub

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner