Program för NUSS-yngre
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 18
|
Tävling |
NUSS Yngre (25m) |
|
Utskriftsdatum |
29 januari 2011 |
|
|
Tävlingsort |
Borås |
|
Utskriftstid |
12:21 |
|
|
Arrangör |
SK Elfsborg |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
29 januari 2011 |
|
|
|
|
Gren 18, 50m Fjärilsim Damer |
Finaler (5) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
213 |
1 |
Ida Hofvander |
1998 |
AQ8898 |
TROSABYGD. |
|
25m |
44.84 |
106 |
2 |
Ella Nordanskog |
1998 |
AZ0298 |
LASS |
|
25m |
43.17 |
234 |
3 |
Alexandra Papp |
1998 |
AC7298 |
UPSALA S |
|
50m |
42.86 |
295 |
4 |
Amanda Fors |
1998 |
AY2698 |
SK STRÄNGN |
|
25m |
42.50 |
115 |
5 |
Emma Ydreskog |
1998 |
AV6698 |
LASS |
|
25m |
42.78 |
4 |
6 |
Linnéa Söderman |
1998 |
AL0298 |
ALINGSÅS |
|
25m |
43.17 |
280 |
7 |
Elin Larsson |
1998 |
BD2898 |
ÖSA |
|
25m |
44.01 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
144 |
1 |
Malin Engström |
1998 |
AN1498 |
NKK |
|
25m |
41.61 |
107 |
2 |
Erika Rönnbäck |
1998 |
AF9498 |
LASS |
|
25m |
41.29 |
304 |
3 |
Matilda Larsson |
1998 |
AD1698 |
UDDEVALLA |
|
25m |
39.61 |
6 |
4 |
Sandra Wivestrand |
1998 |
AK9898 |
ALINGSÅS |
|
25m |
39.40 |
188 |
5 |
Johanna Norin |
1998 |
AK6298 |
SKURU IK |
|
25m |
39.61 |
171 |
6 |
Amanda Platenik |
1998 |
AI8698 |
SK 1970 |
|
25m |
39.98 |
80 |
7 |
Beatrice Andersson |
1998 |
AL0898 |
LASS |
|
25m |
41.36 |
54 |
8 |
Moa Wikström |
1998 |
AE7498 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
42.23 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
198 |
1 |
Julia Mulikova |
1998 |
AH9898 |
SÄFFLE SS |
|
25m |
39.10 |
266 |
2 |
Julia Larsson |
1998 |
BD8698 |
ÅSUNDEN |
|
25m |
38.72 |
272 |
3 |
Sara Arvidsson |
1998 |
AE0898 |
ÖSA |
|
50m |
37.63 |
13 |
4 |
Linnéa Fahlberg |
1998 |
AC5898 |
ELFSBORG |
|
25m |
37.57 |
145 |
5 |
Jennifer Goding |
1998 |
AN3498 |
NKK |
|
25m |
37.58 |
51 |
6 |
Alice Müllern |
1998 |
AQ7498 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
38.52 |
227 |
7 |
Ellinor Grele |
1998 |
AT6898 |
UPSALA S |
|
25m |
39.04 |
264 |
8 |
Emma Hansson |
1998 |
AP1498 |
ÅSUNDEN |
|
25m |
39.17 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
276 |
1 |
Linn Gustafsson |
1998 |
AI9898 |
ÖSA |
|
25m |
37.14 |
217 |
2 |
Liva Bihre |
1998 |
BD1298 |
UPSALA S |
|
25m |
37.01 |
5 |
3 |
Therese Wibrink |
1998 |
AO9698 |
ALINGSÅS |
|
25m |
36.27 |
292 |
4 |
Pamela Beyermann |
1998 |
AS4498 |
SK STRÄNGN |
|
25m |
35.80 |
133 |
5 |
Gabriella Petersson |
1998 |
AF8298 |
MASS |
|
25m |
36.22 |
200 |
6 |
Elin Thörner |
1998 |
AI2298 |
SÄFFLE SS |
|
25m |
36.78 |
102 |
7 |
Emma Magnusson |
1998 |
AL9698 |
LASS |
|
50m |
37.02 |
136 |
8 |
Marta Qvirist |
1998 |
AD6498 |
MASS |
|
25m |
37.51 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
146 |
1 |
Isabelle Grahn |
1998 |
AU6898 |
NKK |
|
25m |
35.37 |
249 |
2 |
Frida Byström |
1998 |
AH2298 |
VÄSTERÅS |
|
50m |
34.88 |
246 |
3 |
Lina Berggren |
1998 |
AB7698 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
34.34 |
87 |
4 |
Elin Elm |
1998 |
AG5498 |
LASS |
|
25m |
32.20 |
38 |
5 |
Rebecka Gustafsson |
1998 |
AH4698 |
SK ENA |
|
25m |
33.17 |
294 |
6 |
Lisa Eriksson |
1998 |
AN3898 |
SK STRÄNGN |
|
25m |
34.74 |
85 |
7 |
Emma Bergqvist |
1998 |
AE1698 |
LASS |
|
25m |
35.09 |
277 |
8 |
Ellen Hallberg |
1998 |
AS0898 |
ÖSA |
|
25m |
35.62 |
Skapad av WinGrodan 1.18.25 |
Utskriftsdatum |
29 januari 2011 |
Licensierad till: Simklubben Elfsborg |
Utskriftstid |
12:21 |
|