Program för Arena Vilunda Knatte 2022
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arena Vilunda Knatte 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Vilundabadet |
Arrangör: |
Väsby Simsällskap |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 26 mar 2022 till den 27 mar 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
200m Frisim Fl A |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
259 |
|
Selena Afoworki |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
22 |
|
Dilvin Altuntas |
2010 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
261 |
|
Nefeli Antoniou |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
2:57.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
217 |
|
Kerstin Aronsson |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
3:25.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
208 |
|
Maria Bebenek |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
2:44.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
96 |
|
Vida Brink |
2010 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
181 |
|
Moa Bäckström |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
2:30.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
154 |
|
Ebba Callberg |
2010 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
3:49.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
188 |
|
Sonja Duhlin |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
2:57.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
215 |
|
Ella Edhäll |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
3:30.60 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
262 |
|
Tilde Ekman |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
3 |
|
Louise Engström |
2010 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
264 |
|
Nathalie Falk |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
2:36.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
218 |
|
Linnea Falkare |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
3:10.60 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
126 |
|
Signe Feldhof |
2010 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
3:04.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
265 |
|
Stina Fleck |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
2:48.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
207 |
|
Hedvig Flossing |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
3:00.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
24 |
|
Jasmine Forsberg |
2010 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
155 |
|
Francesca Grims Medici |
2010 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
3:40.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
28 |
|
Tilde Hall |
2010 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
29 |
|
Tilde Hellebro |
2010 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
150 |
|
Carolina Herlitz |
2010 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
206 |
|
Caroline Hermansson |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
2:56.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
98 |
|
Ella Jarting |
2010 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
127 |
|
Svea Knagge |
2010 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
2:59.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
10 |
|
Freja Kroll Hallin |
2010 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
2:36.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
2 |
|
Astrid Lerne |
2010 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
2:44.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
9 |
|
Ella Lind |
2010 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
2:30.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
179 |
|
Emilia Lindberg |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
2:44.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
186 |
|
Elina Lindman |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
2:48.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
267 |
|
Claire Luo |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
2:37.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
129 |
|
Ida Lövblom |
2010 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
3:02.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
220 |
|
Maja Magnfält |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
3:12.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
268 |
|
Wilma Möllerberg Niska |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
3:05.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
205 |
|
Anna Olsson |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
269 |
|
Ida Renholm |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
3:06.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
180 |
|
Jessica Ritmberg |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
2:50.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
1 |
|
Nisa Rüya Güven |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
2:34.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
82 |
|
Clara Sartor |
2010 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
3:25.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
178 |
|
Elsa Sigfelt |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
84 |
|
Ella Sjökvist |
2010 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
3:02.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
20 |
|
Alexie Sjölin |
2010 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
177 |
|
Meya Svanljung |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
2:40.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
152 |
|
Isabelle Varsanyi |
2010 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
159 |
|
Lova Wahlstedt |
2010 |
Södertälje Simsällskap |
SWE |
2:46.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
153 |
|
Maja Wessén |
2010 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
95 |
|
Frida Yavuz |
2010 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-03-25 11:52:38 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Väsby Simsällskap |
|
|
|
|