Program för Tureberg knatte Cup 2022
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Session 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Sollentuna sim och sporthall |
Arrangör: |
Turebergs simklubb |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 2 apr 2022 till den 2 apr 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
100m Medley pojkar A/B |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
412 |
|
Oliver Martin |
2008 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:16.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
196 |
|
Ted Körberg |
2008 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
1:18.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
356 |
|
Seved Rönnholm |
2007 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
1:18.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
295 |
|
Arvid Larsson |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
1:21.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
347 |
|
Sixten Lindell |
2008 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
1:22.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
108 |
|
Alexander Kvarfordh Andres |
2009 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
1:23.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
346 |
|
Valter Kåver |
2009 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
1:25.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
90 |
|
Elliot Engström |
2009 |
Lidingö Simklubb |
SWE |
1:25.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
498 |
|
Oliwer Tin Lundblad |
2007 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
1:25.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
343 |
|
Vincent Eriksson |
2007 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
1:26.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
439 |
|
Xuhao Gu |
2009 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:28.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
89 |
|
Emil Corlevi |
2009 |
Lidingö Simklubb |
SWE |
1:29.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
118 |
|
Wilgot Wiklund |
2007 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
1:29.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
153 |
|
Philip Panagiotidis |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
1:29.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
494 |
|
Alexander Biglert |
2007 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
1:30.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
36 |
|
William Bergstrand |
2009 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
1:30.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
123 |
|
Nicolaos Georgiadis |
2009 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:31.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
64 |
|
Max Löfgren |
2008 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
1:31.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
95 |
|
Oskar Edgren Sönnergren |
2009 |
Lidingö Simklubb |
SWE |
1:32.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
348 |
|
Edvin Lindelöf |
2009 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
1:32.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
358 |
|
Arvid Söderholm |
2009 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
1:32.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
387 |
|
Anton Hemström |
2009 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
1:33.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
416 |
|
Mose Grafström |
2007 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:33.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
495 |
|
Arvid Lidjan |
2008 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
1:35.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
55 |
|
Marcus Thisner |
2009 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
1:35.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
209 |
|
Erik Broms |
2009 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
1:35.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
374 |
|
Lars Larsson |
2009 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
1:38.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
278 |
|
Ebbe Sandberg |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
1:38.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
165 |
|
Nicolás Garcia |
2008 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
1:38.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
464 |
|
Tor Zettergren |
2009 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
1:39.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
31 |
|
Anton Ligander-Eklöf |
2008 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
1:39.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
271 |
|
Raoul Danes |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:39.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
44 |
|
Alvin Kopec Öhrström |
2009 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
1:39.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
474 |
|
Lukas Nilsson-Loré |
2009 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
1:40.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-03-23 14:01:24 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Turebergs Simklubb |
|
|
|
|