Ohjelma Øst Årgang 2022
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Fredag 16.00
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Vandhuset, DGI-Huset Vordingborg |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og Vordingborg Idræts |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
1. apr 2022 to 3. apr 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
200m Butterfly Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
150 |
|
Ella Boisen Tvermoes |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
2:39.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
204 |
|
Zenia Englund |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
2:39.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
165 |
|
Laura Raahauge |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:41.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
239 |
|
Naja Kammann |
2008 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
2:41.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
6 |
|
Louise Olsen |
2008 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
2:42.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
109 |
|
Vigga Jørgensen |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:44.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
3 |
|
Clara Scheibye |
2008 |
A6 JGI-Swim |
DEN |
2:44.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
195 |
|
Marie Munk |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:46.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
260 |
|
Emilia Pico |
2008 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
2:48.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
54 |
|
Laura Emilie Hoegh |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:52.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
8 |
|
Silje Rasmussen |
2008 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
2:56.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
68 |
|
Wilma Berg |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:58.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
174 |
|
Karoline Drescher |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
3:03.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
29 |
|
Ida Sohn |
2008 |
Rønne Svømme Klub |
DEN |
3:03.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
140 |
|
Sarah Cecilie Rasmussen |
2008 |
GTI - Greve |
DEN |
3:05.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
69 |
|
Xenia Fristrup |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
3:09.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
84 |
|
Vica Lucie Axen |
2008 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
3:09.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
79 |
|
Emilie Lyngfeldt Boholm |
2008 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
3:10.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
66 |
|
Wilma Adelhardt Madsen |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
128 |
|
Asta Krumm Knuhtsen |
2008 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
156 |
|
Petrea Asferg Larsson |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
13 |
|
Alberte Stub |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
151 |
|
Katrine Schou Jagd |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
43 |
|
Cecilie Jakobsen |
2008 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
247 |
|
Freja Kobbernagel |
2008 |
Vest-Brøndby |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
23 |
|
Laura Bach Mindested |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
59 |
|
Caroline Toftelund Larsen |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
194 |
|
Nynne Bugge |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
27 |
|
Simone Stenberg |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
60 |
|
Caroline Madsen |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
93 |
|
Wilma E L Raagefelt |
2008 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
214 |
|
Pauline Munk-Hansen |
2008 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
251 |
|
Frederikke M. Rasmussen |
2008 |
Vest-Brøndby |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
19 |
|
Sofie Leidecker |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
146 |
|
Liva Friche Christensen |
2008 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
17 |
|
Karla Rekling |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
100 |
|
Ella Stensgaard |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
196 |
|
Klara Rasmussen |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
180 |
|
Tess van der Laan |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
20 |
|
Anja Englert |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
203 |
|
Vigga Skou |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
46 |
|
Merle Blomberg Jensen |
2008 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
108 |
|
Thilde Gammelvind |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
91 |
|
Asta Hänel Christensen |
2008 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
147 |
|
Maddie Evers Kokholm |
2008 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
139 |
|
Amalie Lykke Madsen |
2008 |
GTI - Greve |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
89 |
|
Angela Bang Svendsen |
2008 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
03-04-2022 08:51.58 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Dansk Svømmeunion |
|
|
|
|