2024-06-24   11:03:14
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Startliste for Vest Børnemedley 2022

Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

Document
Deltagerliste
Vest børn Medley kombination 2022
Placering: Kløvermarkhallen Arrangør Dansk Svømmeunion og Haderslev Svømme
Svømmeh 25m Stævne dato: 2. apr  2022 to 3. apr  2022
14 100m Rygsvømning Herrer
# ID Navn Født Klub Nat Tilm Status
1 56 Ditlev Sørensen 2009 Hobro Svømmeklub DEN 1:11.16
2 98 Frederik Demant Sørensen 2009 Aalborg Svømmeklub DEN 1:12.19
3 136 Louis Stæhr Bentsen 2010 Swim Team Odense DEN 1:17.68
4 82 Oliver Søe 2009 Fredericia Svømmeklub DEN 1:18.07
5 117 Mikkel Fangel Christensen 2009 Svømmeklubben Sønderborg DEN 1:19.19
6 138 Christian Abrahamsen 2009 Aabybro Svømmeklub DEN 1:19.44
7 34 Frey Nielsen Memborg 2010 Nyborg Svømmeklub DEN 1:20.04
8 61 Sander Thygesen 2009 Herning Svømmeklub DEN 1:21.01
9 4 Luca Stammose Mensberg 2009 Silkeborg Svømmeklub DEN 1:21.29
10 44 Alexander Bjerre 2009 Aarhus Swim - Lyseng DEN 1:21.47
11 60 Albert Grove 2009 Aarhus Swim - HEI DEN 1:21.73
12 49 Kristian Johnsen Andersen 2009 Ikast Svømmeklub DEN 1:21.90
13 79 Nikolai Elgaard 2009 Esbjerg Svømmeklub DEN 1:22.10
14 74 Emil Asger Møller 2009 Esbjerg Svømmeklub DEN 1:22.61
15 2 Malthe Lodberg Steen 2009 Svømmeklubben Pingvinen DEN 1:23.76
16 59 Tobias Schwab 2009 Hobro Svømmeklub DEN 1:25.25
17 37 Lauritz Høybye Olesen 2009 Nyborg Svømmeklub DEN 1:25.48
18 27 Marcus Halle 2009 Odder Svømmeklub DEN 1:27.11
19 51 Florent Asllanaj 2009 Horsens Svømmeklub DEN 1:27.77
20 101 Storm Mandrup Ozimek 2009 Aalborg Svømmeklub DEN 1:27.78
21 26 Johannes Brixen 2009 Odder Svømmeklub DEN 1:28.41
22 65 Eskild Meyer 2009 Haderslev Svømme Klub DEN 1:28.92
23 85 Awin Asso Jeppesen 2010 Bjerre Herreds Svømmeklub DEN 1:29.18
24 133 Eskil Kiib Bach 2009 Aarhus Swim - Skovbakken DEN 1:29.23
25 102 Søren B. Andersen 2009 Aalborg Svømmeklub DEN 1:29.57
26 75 Jonas Staghøj Andersen 2010 Esbjerg Svømmeklub DEN 1:30.57
27 19 Mathias Mygind 2009 Ringe Svømme Klub DEN 1:30.64
28 15 Anton Plauborg 2010 Ringe Svømme Klub DEN 1:30.76
29 81 Rasmus Neuber 2010 Esbjerg Svømmeklub DEN 1:30.85
30 84 Eddie Berg 2010 Brædstrup Svømmeklub DEN 1:31.32
31 32 Danilo Vaarning 2009 Nyborg Svømmeklub DEN 1:31.39
32 69 Lasse Lee Bang Brodersen 2009 Frem Odense DEN 1:31.83
33 66 Tobias Philippsen 2009 Haderslev Svømme Klub DEN 1:32.31
34 9 Victor Johansen 2010 Silkeborg Svømmeklub DEN 1:32.43
35 86 Aksel Bragh-Kloppenborg 2009 Agfs Svømmeafdeling DEN 1:32.63
36 76 Louie Lindblad 2010 Esbjerg Svømmeklub DEN 1:33.11
37 78 Mikkel Guldager Stougaard 2010 Esbjerg Svømmeklub DEN 1:33.43
38 119 Oliver Kuettel 2009 Svømmeklubben Sønderborg DEN 1:33.78
39 16 Asbjørn Quaade 2009 Ringe Svømme Klub DEN 1:34.48
40 23 Asger Herbsleb 2010 Odder Svømmeklub DEN 1:34.91
41 54 Marius Møldrup Hansen 2009 Horsens Svømmeklub DEN 1:35.25
42 123 Oskar Rugholm 2009 Vejle Svømmeklub DEN 1:37.03
43 14 Aksel Damsted Lund 2009 Ringe Svømme Klub DEN 1:38.01
44 121 Magnus Dalsgaard 2010 Vejle Svømmeklub DEN 1:39.29
45 55 Rasmus Mandrup Rosendal 2010 Horsens Svømmeklub DEN 1:39.44
46 137 Mikkel Philipsen 2009 Swim Team Odense DEN 1:40.45
47 38 Marcus Korsholm Gaster 2010 Nyborg Svømmeklub DEN 1:42.02
48 39 Oliver Nielsen 2010 Nyborg Svømmeklub DEN 1:42.29
49 139 Magnus Uttrup Rom 2010 Aabybro Svømmeklub DEN 1:42.37
50 120 Jonas  Møller 2010 Vejle Svømmeklub DEN 1:42.55
51 103 Anton Søndergaard Sørensen 2010 Aalborg Svømmeklub DEN 1:44.22
52 122 Maxim Holm 2010 Vejle Svømmeklub DEN 1:45.47
53 106 Marcus Bilgrau 2010 Aalborg Svømmeklub DEN 1:51.08
54 108 Hjálmar Freyr Hauksson 2010 Aalborg Svømmeklub DEN 1:52.96
55 40 Otto Thuelund 2010 Nyborg Svømmeklub DEN 1:57.75
56 130 Benjamin Nørremark 2010 Viborg Svømme Klub DEN 2:09.14
57 104 Frederik Lauritz Thomsen 2010 Aalborg Svømmeklub DEN
58 67 Noah Llobel 2009 Grenaa Svømmeklub DEN
59 131 Marius Lynggaard 2009 Viborg Svømme Klub DEN
60 8 Oliver Odgaard 2009 Silkeborg Svømmeklub DEN
61 132 Santino Alexander Galacho 2010 Viborg Svømme Klub DEN
62 116 Anders Munk Fuglsang 2009 Svømmeklubben S 68 DEN
63 6 Malte Haun 2010 Silkeborg Svømmeklub DEN
64 83 Adam Sallam 2010 Brædstrup Svømmeklub DEN
65 134 Storm Sall Okkels 2009 Aarhus Swim - Skovbakken DEN
66 105 Jeppe Nyeboe Nørgaard 2010 Aalborg Svømmeklub DEN
67 99 Herman Höhle Hjulskov 2009 Aalborg Svømmeklub DEN
68 50 Gabriel Oostwouder 2009 Aarhus Swim - IHF DEN
69 126 Saleh Ayyach 2009 Vejle Svømmeklub DEN
01-04-2022 07:56.12 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licens til: Dansk Svømmeunion

Swimify Web Banner

Swimify Android Banner

LiveTiming iPhone Banner