2024-06-21   10:07:09
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Startliste for Vest Børnemedley 2022

Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

Document
Deltagerliste
Vest børn Medley kombination 2022
Placering: Kløvermarkhallen Arrangør Dansk Svømmeunion og Haderslev Svømme
Svømmeh 25m Stævne dato: 2. apr  2022 to 3. apr  2022
15 50m Brystsvømning Damer
# ID Navn Født Klub Nat Tilm Status
1 91 Nanna Rosendal Høgh 2010 Agfs Svømmeafdeling DEN 42.33
2 43 Julie Mikkelsen 2010 Aarhus Swim - Lyseng DEN 42.46
3 100 Maja Bager 2010 Aalborg Svømmeklub DEN 43.23
4 3 Josefine Bak Mathiasen 2010 Struer Svømmeklub DEN 43.66
5 22 Anna Nielsen 2010 Odder Svømmeklub DEN 44.35
6 73 Dicte Underbjerg 2010 Esbjerg Svømmeklub DEN 44.66
7 115 Lærke Stubben Broberg 2011 Svømmeklubben S 68 DEN 44.80
8 25 Ida Larsen 2010 Odder Svømmeklub DEN 46.00
9 64 Wilma Karlberg 2010 Herning Svømmeklub DEN 46.08
10 28 Mathilde Lisberg Devantie 2010 Odder Svømmeklub DEN 46.16
11 97 Anni Rouhan Zou 2010 Aalborg Svømmeklub DEN 46.24
12 88 Julie Schleimann 2010 Agfs Svømmeafdeling DEN 46.35
13 90 Marie Schleimann 2010 Agfs Svømmeafdeling DEN 47.41
14 46 Olivia Winum Andersen 2011 Aarhus Swim - Lyseng DEN 47.42
15 52 Olivia Gode Agersbæk 2011 Horsens Svømmeklub DEN 47.42
16 80 Sasha Lee T Sørensen 2010 Esbjerg Svømmeklub DEN 47.74
17 128 Sofie Hartmann 2011 Vejle Svømmeklub DEN 48.09
18 68 Amalie Jørgensen 2010 Frem Odense DEN 48.21
19 10 Sofie Frøkjær 2010 Silkeborg Svømmeklub DEN 48.48
20 70 Evalina Jordt-Edwards 2010 Esbjerg Svømmeklub DEN 48.50
21 135 Caroline Szeles Poulsen 2010 Aarhus Swim - Skovbakken DEN 48.51
22 35 Ida Friis Mikkelsen 2010 Nyborg Svømmeklub DEN 48.85
23 118 Nikoline Frederikke Axelsen 2010 Svømmeklubben Sønderborg DEN 48.86
24 125 Medina Munch-Elvstrøm 2010 Vejle Svømmeklub DEN 50.08
25 71 Vigga Frida Geisler Overgaard 2011 Esbjerg Svømmeklub DEN 50.20
26 1 Kirstine Dyg Lerup 2010 Svømmeklubben Pingvinen DEN 50.60
27 62 Emma Dürr Toft-Jensen 2010 Herning Svømmeklub DEN 51.10
28 24 Dorina Gyeraj 2010 Odder Svømmeklub DEN 51.35
29 45 Cecilie Ditlev Lund 2011 Aarhus Swim - Lyseng DEN 51.88
30 17 Liv Løvbjerg Nakos 2011 Ringe Svømme Klub DEN 51.89
31 143 Alberte Kvorning 2011 Kolding Svømmeklub DEN 51.93
32 124 Camilla H Graversen 2010 Vejle Svømmeklub DEN 52.38
33 94 Agnes Seneca 2010 Agfs Svømmeafdeling DEN 52.97
34 77 Mie Bech Bøgedal 2010 Esbjerg Svømmeklub DEN 53.05
35 48 Agnes Lorenzen Olesen 2011 Ikast Svømmeklub DEN 53.77
36 107 Sophia Borkmann 2011 Aalborg Svømmeklub DEN 54.10
37 129 Anna Westing 2011 Viborg Svømme Klub DEN 54.66
38 47 Katrine Wulf 2011 Aarhus Swim - Lyseng DEN 54.73
39 93 Emma Zimu Wang 2011 Agfs Svømmeafdeling DEN 54.75
40 5 Klara Vibeke Hald Gjedde 2011 Silkeborg Svømmeklub DEN 54.91
41 127 Sille Lindberg 2011 Vejle Svømmeklub DEN 54.92
42 11 Karolina H. Fyrstman 2011 Silkeborg Svømmeklub DEN 55.12
43 20 Mille Lundgreen 2010 Ringe Svømme Klub DEN 56.96
44 72 Bell Møller-Jacobsen 2010 Esbjerg Svømmeklub DEN 56.99
45 33 Frida Krogh Kristiansen 2011 Nyborg Svømmeklub DEN 57.10
46 7 Mille Nova Juul Niebuhr 2011 Silkeborg Svømmeklub DEN 58.14
47 36 Karla Krog 2011 Nyborg Svømmeklub DEN 59.68
48 114 Laura Skjærris Lund 2011 Swim Team Neptun DEN 1:00.03
49 18 Julie Dyrelund Rasmussen 2010 Ringe Svømme Klub DEN 1:00.65
50 95 Laura Vejsgaard Lund 2011 Agfs Svømmeafdeling DEN 1:03.90
51 53 Sofia-Elena Plaesu 2010 Horsens Svømmeklub DEN
52 63 Freja Ane  Nielsen 2011 Herning Svømmeklub DEN
01-04-2022 07:56.12 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licens til: Dansk Svømmeunion

Swimify Web Banner

Swimify Android Banner

LiveTiming iPhone Banner