2024-07-16   18:15:40
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Startliste for Vest Børnemedley 2022

Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

Document
Deltagerliste
Vest børn Medley kombination 2022
Placering: Kløvermarkhallen Arrangør Dansk Svømmeunion og Haderslev Svømme
Svømmeh 25m Stævne dato: 2. apr  2022 to 3. apr  2022
4 50m Butterfly Herrer
# ID Navn Født Klub Nat Tilm Status
1 98 Frederik Demant Sørensen 2009 Aalborg Svømmeklub DEN 29.48
2 67 Noah Llobel 2009 Grenaa Svømmeklub DEN 30.18
3 27 Marcus Halle 2009 Odder Svømmeklub DEN 32.48
4 19 Mathias Mygind 2009 Ringe Svømme Klub DEN 32.97
5 74 Emil Asger Møller 2009 Esbjerg Svømmeklub DEN 33.18
6 126 Saleh Ayyach 2009 Vejle Svømmeklub DEN 33.46
7 75 Jonas Staghøj Andersen 2010 Esbjerg Svømmeklub DEN 33.60
8 134 Storm Sall Okkels 2009 Aarhus Swim - Skovbakken DEN 33.65
9 138 Christian Abrahamsen 2009 Aabybro Svømmeklub DEN 33.74
10 34 Frey Nielsen Memborg 2010 Nyborg Svømmeklub DEN 33.94
11 79 Nikolai Elgaard 2009 Esbjerg Svømmeklub DEN 33.99
12 82 Oliver Søe 2009 Fredericia Svømmeklub DEN 34.05
13 32 Danilo Vaarning 2009 Nyborg Svømmeklub DEN 34.17
14 117 Mikkel Fangel Christensen 2009 Svømmeklubben Sønderborg DEN 35.16
15 60 Albert Grove 2009 Aarhus Swim - HEI DEN 35.70
16 37 Lauritz Høybye Olesen 2009 Nyborg Svømmeklub DEN 35.80
17 142 Andreas Morell Thomsen 2009 Svømmeklubben Søhesten DEN 36.71
18 26 Johannes Brixen 2009 Odder Svømmeklub DEN 37.22
19 136 Louis Stæhr Bentsen 2010 Swim Team Odense DEN 37.90
20 69 Lasse Lee Bang Brodersen 2009 Frem Odense DEN 38.04
21 51 Florent Asllanaj 2009 Horsens Svømmeklub DEN 38.24
22 119 Oliver Kuettel 2009 Svømmeklubben Sønderborg DEN 38.48
23 116 Anders Munk Fuglsang 2009 Svømmeklubben S 68 DEN 38.75
24 65 Eskild Meyer 2009 Haderslev Svømme Klub DEN 38.96
25 61 Sander Thygesen 2009 Herning Svømmeklub DEN 39.52
26 9 Victor Johansen 2010 Silkeborg Svømmeklub DEN 39.99
27 16 Asbjørn Quaade 2009 Ringe Svømme Klub DEN 40.18
28 102 Søren B. Andersen 2009 Aalborg Svømmeklub DEN 40.40
29 133 Eskil Kiib Bach 2009 Aarhus Swim - Skovbakken DEN 40.41
30 76 Louie Lindblad 2010 Esbjerg Svømmeklub DEN 40.49
31 50 Gabriel Oostwouder 2009 Aarhus Swim - IHF DEN 40.65
32 38 Marcus Korsholm Gaster 2010 Nyborg Svømmeklub DEN 40.77
33 4 Luca Stammose Mensberg 2009 Silkeborg Svømmeklub DEN 40.87
34 131 Marius Lynggaard 2009 Viborg Svømme Klub DEN 40.88
35 85 Awin Asso Jeppesen 2010 Bjerre Herreds Svømmeklub DEN 41.33
36 49 Kristian Johnsen Andersen 2009 Ikast Svømmeklub DEN 41.39
37 81 Rasmus Neuber 2010 Esbjerg Svømmeklub DEN 41.47
38 6 Malte Haun 2010 Silkeborg Svømmeklub DEN 42.55
39 105 Jeppe Nyeboe Nørgaard 2010 Aalborg Svømmeklub DEN 42.61
40 40 Otto Thuelund 2010 Nyborg Svømmeklub DEN 42.67
41 86 Aksel Bragh-Kloppenborg 2009 Agfs Svømmeafdeling DEN 43.06
42 123 Oskar Rugholm 2009 Vejle Svømmeklub DEN 43.09
43 137 Mikkel Philipsen 2009 Swim Team Odense DEN 44.33
44 104 Frederik Lauritz Thomsen 2010 Aalborg Svømmeklub DEN 44.75
45 121 Magnus Dalsgaard 2010 Vejle Svømmeklub DEN 44.91
46 55 Rasmus Mandrup Rosendal 2010 Horsens Svømmeklub DEN 45.40
47 14 Aksel Damsted Lund 2009 Ringe Svømme Klub DEN 45.80
48 78 Mikkel Guldager Stougaard 2010 Esbjerg Svømmeklub DEN 46.18
49 2 Malthe Lodberg Steen 2009 Svømmeklubben Pingvinen DEN 46.28
50 54 Marius Møldrup Hansen 2009 Horsens Svømmeklub DEN 46.48
51 122 Maxim Holm 2010 Vejle Svømmeklub DEN 47.52
52 83 Adam Sallam 2010 Brædstrup Svømmeklub DEN 47.99
53 39 Oliver Nielsen 2010 Nyborg Svømmeklub DEN 48.24
54 15 Anton Plauborg 2010 Ringe Svømme Klub DEN 49.90
55 99 Herman Höhle Hjulskov 2009 Aalborg Svømmeklub DEN 50.87
56 139 Magnus Uttrup Rom 2010 Aabybro Svømmeklub DEN 51.21
57 130 Benjamin Nørremark 2010 Viborg Svømme Klub DEN 51.40
58 103 Anton Søndergaard Sørensen 2010 Aalborg Svømmeklub DEN 51.59
59 106 Marcus Bilgrau 2010 Aalborg Svømmeklub DEN 52.15
60 101 Storm Mandrup Ozimek 2009 Aalborg Svømmeklub DEN 57.34
61 8 Oliver Odgaard 2009 Silkeborg Svømmeklub DEN 58.95
62 23 Asger Herbsleb 2010 Odder Svømmeklub DEN 1:02.78
63 84 Eddie Berg 2010 Brædstrup Svømmeklub DEN
64 44 Alexander Bjerre 2009 Aarhus Swim - Lyseng DEN
65 120 Jonas  Møller 2010 Vejle Svømmeklub DEN
66 108 Hjálmar Freyr Hauksson 2010 Aalborg Svømmeklub DEN
67 66 Tobias Philippsen 2009 Haderslev Svømme Klub DEN
68 132 Santino Alexander Galacho 2010 Viborg Svømme Klub DEN
01-04-2022 07:56.10 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licens til: Dansk Svømmeunion

Swimify Web Banner

Swimify Android Banner

LiveTiming iPhone Banner