2023-02-06   12:55:17
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Startliste for Vest Børnemedley 2022

Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.

Document
Deltagerliste
Vest børn Medley kombination 2022
Placering: Kløvermarkhallen Arrangør Dansk Svømmeunion og Haderslev Svømme
Svømmeh 25m Stævne dato: 2. apr  2022 to 3. apr  2022
1 100m Medley Damer
# ID Navn Født Klub Nat Tilm Status
1 88 Julie Schleimann 2010 Agfs Svømmeafdeling DEN 1:17.11
2 97 Anni Rouhan Zou 2010 Aalborg Svømmeklub DEN 1:18.84
3 100 Maja Bager 2010 Aalborg Svømmeklub DEN 1:19.64
4 90 Marie Schleimann 2010 Agfs Svømmeafdeling DEN 1:20.98
5 3 Josefine Bak Mathiasen 2010 Struer Svømmeklub DEN 1:24.77
6 115 Lærke Stubben Broberg 2011 Svømmeklubben S 68 DEN 1:25.19
7 91 Nanna Rosendal Høgh 2010 Agfs Svømmeafdeling DEN 1:25.78
8 118 Nikoline Frederikke Axelsen 2010 Svømmeklubben Sønderborg DEN 1:27.06
9 68 Amalie Jørgensen 2010 Frem Odense DEN 1:27.43
10 70 Evalina Jordt-Edwards 2010 Esbjerg Svømmeklub DEN 1:28.32
11 1 Kirstine Dyg Lerup 2010 Svømmeklubben Pingvinen DEN 1:28.72
12 73 Dicte Underbjerg 2010 Esbjerg Svømmeklub DEN 1:29.30
13 35 Ida Friis Mikkelsen 2010 Nyborg Svømmeklub DEN 1:29.31
14 80 Sasha Lee T Sørensen 2010 Esbjerg Svømmeklub DEN 1:29.79
15 28 Mathilde Lisberg Devantie 2010 Odder Svømmeklub DEN 1:30.01
16 24 Dorina Gyeraj 2010 Odder Svømmeklub DEN 1:30.62
17 72 Bell Møller-Jacobsen 2010 Esbjerg Svømmeklub DEN 1:30.70
18 43 Julie Mikkelsen 2010 Aarhus Swim - Lyseng DEN 1:30.76
19 94 Agnes Seneca 2010 Agfs Svømmeafdeling DEN 1:30.87
20 25 Ida Larsen 2010 Odder Svømmeklub DEN 1:31.13
21 18 Julie Dyrelund Rasmussen 2010 Ringe Svømme Klub DEN 1:31.61
22 128 Sofie Hartmann 2011 Vejle Svømmeklub DEN 1:31.64
23 77 Mie Bech Bøgedal 2010 Esbjerg Svømmeklub DEN 1:31.66
24 64 Wilma Karlberg 2010 Herning Svømmeklub DEN 1:31.80
25 10 Sofie Frøkjær 2010 Silkeborg Svømmeklub DEN 1:32.01
26 20 Mille Lundgreen 2010 Ringe Svømme Klub DEN 1:32.08
27 17 Liv Løvbjerg Nakos 2011 Ringe Svømme Klub DEN 1:32.12
28 62 Emma Dürr Toft-Jensen 2010 Herning Svømmeklub DEN 1:32.31
29 135 Caroline Szeles Poulsen 2010 Aarhus Swim - Skovbakken DEN 1:32.77
30 125 Medina Munch-Elvstrøm 2010 Vejle Svømmeklub DEN 1:32.86
31 71 Vigga Frida Geisler Overgaard 2011 Esbjerg Svømmeklub DEN 1:33.07
32 124 Camilla H Graversen 2010 Vejle Svømmeklub DEN 1:33.09
33 53 Sofia-Elena Plaesu 2010 Horsens Svømmeklub DEN 1:33.14
34 22 Anna Nielsen 2010 Odder Svømmeklub DEN 1:33.59
35 52 Olivia Gode Agersbæk 2011 Horsens Svømmeklub DEN 1:35.78
36 127 Sille Lindberg 2011 Vejle Svømmeklub DEN 1:37.82
37 93 Emma Zimu Wang 2011 Agfs Svømmeafdeling DEN 1:38.09
38 47 Katrine Wulf 2011 Aarhus Swim - Lyseng DEN 1:38.25
39 46 Olivia Winum Andersen 2011 Aarhus Swim - Lyseng DEN 1:38.31
40 5 Klara Vibeke Hald Gjedde 2011 Silkeborg Svømmeklub DEN 1:39.25
41 45 Cecilie Ditlev Lund 2011 Aarhus Swim - Lyseng DEN 1:39.89
42 129 Anna Westing 2011 Viborg Svømme Klub DEN 1:40.05
43 33 Frida Krogh Kristiansen 2011 Nyborg Svømmeklub DEN 1:40.29
44 36 Karla Krog 2011 Nyborg Svømmeklub DEN 1:41.01
45 114 Laura Skjærris Lund 2011 Swim Team Neptun DEN 1:42.70
46 95 Laura Vejsgaard Lund 2011 Agfs Svømmeafdeling DEN 1:42.90
47 48 Agnes Lorenzen Olesen 2011 Ikast Svømmeklub DEN 1:42.95
48 143 Alberte Kvorning 2011 Kolding Svømmeklub DEN 1:43.44
49 7 Mille Nova Juul Niebuhr 2011 Silkeborg Svømmeklub DEN 1:43.46
50 63 Freja Ane  Nielsen 2011 Herning Svømmeklub DEN 1:43.61
51 107 Sophia Borkmann 2011 Aalborg Svømmeklub DEN 1:44.78
52 11 Karolina H. Fyrstman 2011 Silkeborg Svømmeklub DEN 1:45.18
01-04-2022 07:56.07 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licens til: Dansk Svømmeunion
Document
Deltagerliste
Vest børn Medley kombination 2022
Placering: Kløvermarkhallen Arrangør Dansk Svømmeunion og Haderslev Svømme
Svømmeh 25m Stævne dato: 2. apr  2022 to 3. apr  2022
2 100m Medley Herrer
# ID Navn Født Klub Nat Tilm Status
1 98 Frederik Demant Sørensen 2009 Aalborg Svømmeklub DEN 1:09.45
2 67 Noah Llobel 2009 Grenaa Svømmeklub DEN 1:12.34
3 56 Ditlev Sørensen 2009 Hobro Svømmeklub DEN 1:15.37
4 32 Danilo Vaarning 2009 Nyborg Svømmeklub DEN 1:15.41
5 27 Marcus Halle 2009 Odder Svømmeklub DEN 1:16.23
6 34 Frey Nielsen Memborg 2010 Nyborg Svømmeklub DEN 1:17.60
7 75 Jonas Staghøj Andersen 2010 Esbjerg Svømmeklub DEN 1:18.04
8 117 Mikkel Fangel Christensen 2009 Svømmeklubben Sønderborg DEN 1:18.22
9 57 Johannes Munk Haugaard 2009 Hobro Svømmeklub DEN 1:18.27
10 138 Christian Abrahamsen 2009 Aabybro Svømmeklub DEN 1:18.60
11 65 Eskild Meyer 2009 Haderslev Svømme Klub DEN 1:18.69
12 82 Oliver Søe 2009 Fredericia Svømmeklub DEN 1:19.44
13 60 Albert Grove 2009 Aarhus Swim - HEI DEN 1:20.20
14 76 Louie Lindblad 2010 Esbjerg Svømmeklub DEN 1:20.24
15 126 Saleh Ayyach 2009 Vejle Svømmeklub DEN 1:20.42
16 134 Storm Sall Okkels 2009 Aarhus Swim - Skovbakken DEN 1:20.53
17 19 Mathias Mygind 2009 Ringe Svømme Klub DEN 1:21.42
18 49 Kristian Johnsen Andersen 2009 Ikast Svømmeklub DEN 1:21.44
19 74 Emil Asger Møller 2009 Esbjerg Svømmeklub DEN 1:21.44
20 119 Oliver Kuettel 2009 Svømmeklubben Sønderborg DEN 1:21.60
21 136 Louis Stæhr Bentsen 2010 Swim Team Odense DEN 1:21.64
22 79 Nikolai Elgaard 2009 Esbjerg Svømmeklub DEN 1:21.82
23 4 Luca Stammose Mensberg 2009 Silkeborg Svømmeklub DEN 1:21.96
24 44 Alexander Bjerre 2009 Aarhus Swim - Lyseng DEN 1:22.01
25 142 Andreas Morell Thomsen 2009 Svømmeklubben Søhesten DEN 1:22.23
26 131 Marius Lynggaard 2009 Viborg Svømme Klub DEN 1:23.23
27 86 Aksel Bragh-Kloppenborg 2009 Agfs Svømmeafdeling DEN 1:23.28
28 26 Johannes Brixen 2009 Odder Svømmeklub DEN 1:23.78
29 61 Sander Thygesen 2009 Herning Svømmeklub DEN 1:24.09
30 59 Tobias Schwab 2009 Hobro Svømmeklub DEN 1:24.76
31 37 Lauritz Høybye Olesen 2009 Nyborg Svømmeklub DEN 1:25.41
32 69 Lasse Lee Bang Brodersen 2009 Frem Odense DEN 1:25.61
33 116 Anders Munk Fuglsang 2009 Svømmeklubben S 68 DEN 1:25.70
34 137 Mikkel Philipsen 2009 Swim Team Odense DEN 1:25.96
35 16 Asbjørn Quaade 2009 Ringe Svømme Klub DEN 1:26.03
36 50 Gabriel Oostwouder 2009 Aarhus Swim - IHF DEN 1:26.34
37 101 Storm Mandrup Ozimek 2009 Aalborg Svømmeklub DEN 1:26.64
38 66 Tobias Philippsen 2009 Haderslev Svømme Klub DEN 1:26.70
39 99 Herman Höhle Hjulskov 2009 Aalborg Svømmeklub DEN 1:26.72
40 133 Eskil Kiib Bach 2009 Aarhus Swim - Skovbakken DEN 1:26.75
41 54 Marius Møldrup Hansen 2009 Horsens Svømmeklub DEN 1:26.98
42 58 Kian Asbert Tome 2009 Hobro Svømmeklub DEN 1:27.00
43 8 Oliver Odgaard 2009 Silkeborg Svømmeklub DEN 1:27.17
44 102 Søren B. Andersen 2009 Aalborg Svømmeklub DEN 1:27.47
45 123 Oskar Rugholm 2009 Vejle Svømmeklub DEN 1:28.10
46 6 Malte Haun 2010 Silkeborg Svømmeklub DEN 1:28.51
47 2 Malthe Lodberg Steen 2009 Svømmeklubben Pingvinen DEN 1:28.77
48 81 Rasmus Neuber 2010 Esbjerg Svømmeklub DEN 1:29.13
49 51 Florent Asllanaj 2009 Horsens Svømmeklub DEN 1:29.27
50 14 Aksel Damsted Lund 2009 Ringe Svømme Klub DEN 1:29.72
51 9 Victor Johansen 2010 Silkeborg Svømmeklub DEN 1:32.11
52 85 Awin Asso Jeppesen 2010 Bjerre Herreds Svømmeklub DEN 1:33.50
53 40 Otto Thuelund 2010 Nyborg Svømmeklub DEN 1:33.56
54 55 Rasmus Mandrup Rosendal 2010 Horsens Svømmeklub DEN 1:34.31
55 38 Marcus Korsholm Gaster 2010 Nyborg Svømmeklub DEN 1:34.65
56 105 Jeppe Nyeboe Nørgaard 2010 Aalborg Svømmeklub DEN 1:35.56
57 120 Jonas  Møller 2010 Vejle Svømmeklub DEN 1:35.56
58 84 Eddie Berg 2010 Brædstrup Svømmeklub DEN 1:35.98
59 83 Adam Sallam 2010 Brædstrup Svømmeklub DEN 1:36.64
60 78 Mikkel Guldager Stougaard 2010 Esbjerg Svømmeklub DEN 1:36.89
61 15 Anton Plauborg 2010 Ringe Svømme Klub DEN 1:37.01
62 106 Marcus Bilgrau 2010 Aalborg Svømmeklub DEN 1:37.11
63 121 Magnus Dalsgaard 2010 Vejle Svømmeklub DEN 1:37.47
64 122 Maxim Holm 2010 Vejle Svømmeklub DEN 1:37.95
65 103 Anton Søndergaard Sørensen 2010 Aalborg Svømmeklub DEN 1:38.13
66 132 Santino Alexander Galacho 2010 Viborg Svømme Klub DEN 1:38.76
67 104 Frederik Lauritz Thomsen 2010 Aalborg Svømmeklub DEN 1:39.27
68 39 Oliver Nielsen 2010 Nyborg Svømmeklub DEN 1:39.58
69 108 Hjálmar Freyr Hauksson 2010 Aalborg Svømmeklub DEN 1:39.62
70 130 Benjamin Nørremark 2010 Viborg Svømme Klub DEN 1:40.04
71 139 Magnus Uttrup Rom 2010 Aabybro Svømmeklub DEN 1:40.45
72 23 Asger Herbsleb 2010 Odder Svømmeklub DEN 1:41.53
01-04-2022 07:56.09 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licens til: Dansk Svømmeunion
Document
Deltagerliste
Vest børn Medley kombination 2022
Placering: Kløvermarkhallen Arrangør Dansk Svømmeunion og Haderslev Svømme
Svømmeh 25m Stævne dato: 2. apr  2022 to 3. apr  2022
3 50m Butterfly Damer
# ID Navn Født Klub Nat Tilm Status
1 88 Julie Schleimann 2010 Agfs Svømmeafdeling DEN 31.88
2 90 Marie Schleimann 2010 Agfs Svømmeafdeling DEN 33.37
3 97 Anni Rouhan Zou 2010 Aalborg Svømmeklub DEN 33.81
4 115 Lærke Stubben Broberg 2011 Svømmeklubben S 68 DEN 37.64
5 35 Ida Friis Mikkelsen 2010 Nyborg Svømmeklub DEN 38.36
6 100 Maja Bager 2010 Aalborg Svømmeklub DEN 38.67
7 1 Kirstine Dyg Lerup 2010 Svømmeklubben Pingvinen DEN 38.89
8 3 Josefine Bak Mathiasen 2010 Struer Svømmeklub DEN 39.14
9 68 Amalie Jørgensen 2010 Frem Odense DEN 39.62
10 77 Mie Bech Bøgedal 2010 Esbjerg Svømmeklub DEN 40.37
11 73 Dicte Underbjerg 2010 Esbjerg Svømmeklub DEN 40.46
12 53 Sofia-Elena Plaesu 2010 Horsens Svømmeklub DEN 40.62
13 91 Nanna Rosendal Høgh 2010 Agfs Svømmeafdeling DEN 40.78
14 124 Camilla H Graversen 2010 Vejle Svømmeklub DEN 41.03
15 18 Julie Dyrelund Rasmussen 2010 Ringe Svømme Klub DEN 41.44
16 52 Olivia Gode Agersbæk 2011 Horsens Svømmeklub DEN 41.65
17 72 Bell Møller-Jacobsen 2010 Esbjerg Svømmeklub DEN 42.50
18 45 Cecilie Ditlev Lund 2011 Aarhus Swim - Lyseng DEN 42.90
19 135 Caroline Szeles Poulsen 2010 Aarhus Swim - Skovbakken DEN 43.33
20 70 Evalina Jordt-Edwards 2010 Esbjerg Svømmeklub DEN 43.48
21 127 Sille Lindberg 2011 Vejle Svømmeklub DEN 43.49
22 20 Mille Lundgreen 2010 Ringe Svømme Klub DEN 43.91
23 62 Emma Dürr Toft-Jensen 2010 Herning Svømmeklub DEN 44.71
24 28 Mathilde Lisberg Devantie 2010 Odder Svømmeklub DEN 44.88
25 95 Laura Vejsgaard Lund 2011 Agfs Svømmeafdeling DEN 44.99
26 10 Sofie Frøkjær 2010 Silkeborg Svømmeklub DEN 45.35
27 118 Nikoline Frederikke Axelsen 2010 Svømmeklubben Sønderborg DEN 45.97
28 128 Sofie Hartmann 2011 Vejle Svømmeklub DEN 46.11
29 33 Frida Krogh Kristiansen 2011 Nyborg Svømmeklub DEN 46.42
30 80 Sasha Lee T Sørensen 2010 Esbjerg Svømmeklub DEN 46.46
31 46 Olivia Winum Andersen 2011 Aarhus Swim - Lyseng DEN 47.16
32 5 Klara Vibeke Hald Gjedde 2011 Silkeborg Svømmeklub DEN 47.34
33 25 Ida Larsen 2010 Odder Svømmeklub DEN 47.38
34 43 Julie Mikkelsen 2010 Aarhus Swim - Lyseng DEN 47.47
35 125 Medina Munch-Elvstrøm 2010 Vejle Svømmeklub DEN 47.78
36 64 Wilma Karlberg 2010 Herning Svømmeklub DEN 48.54
37 47 Katrine Wulf 2011 Aarhus Swim - Lyseng DEN 48.75
38 36 Karla Krog 2011 Nyborg Svømmeklub DEN 49.96
39 17 Liv Løvbjerg Nakos 2011 Ringe Svømme Klub DEN 50.62
40 48 Agnes Lorenzen Olesen 2011 Ikast Svømmeklub DEN 52.70
41 94 Agnes Seneca 2010 Agfs Svømmeafdeling DEN 54.53
42 7 Mille Nova Juul Niebuhr 2011 Silkeborg Svømmeklub DEN 58.38
43 143 Alberte Kvorning 2011 Kolding Svømmeklub DEN
44 11 Karolina H. Fyrstman 2011 Silkeborg Svømmeklub DEN
45 93 Emma Zimu Wang 2011 Agfs Svømmeafdeling DEN
46 107 Sophia Borkmann 2011 Aalborg Svømmeklub DEN
47 24 Dorina Gyeraj 2010 Odder Svømmeklub DEN
48 129 Anna Westing 2011 Viborg Svømme Klub DEN
49 71 Vigga Frida Geisler Overgaard 2011 Esbjerg Svømmeklub DEN
50 63 Freja Ane  Nielsen 2011 Herning Svømmeklub DEN
51 22 Anna Nielsen 2010 Odder Svømmeklub DEN
52 114 Laura Skjærris Lund 2011 Swim Team Neptun DEN
01-04-2022 07:56.09 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licens til: Dansk Svømmeunion
Document
Deltagerliste
Vest børn Medley kombination 2022
Placering: Kløvermarkhallen Arrangør Dansk Svømmeunion og Haderslev Svømme
Svømmeh 25m Stævne dato: 2. apr  2022 to 3. apr  2022
4 50m Butterfly Herrer
# ID Navn Født Klub Nat Tilm Status
1 98 Frederik Demant Sørensen 2009 Aalborg Svømmeklub DEN 29.48
2 67 Noah Llobel 2009 Grenaa Svømmeklub DEN 30.18
3 27 Marcus Halle 2009 Odder Svømmeklub DEN 32.48
4 19 Mathias Mygind 2009 Ringe Svømme Klub DEN 32.97
5 74 Emil Asger Møller 2009 Esbjerg Svømmeklub DEN 33.18
6 126 Saleh Ayyach 2009 Vejle Svømmeklub DEN 33.46
7 75 Jonas Staghøj Andersen 2010 Esbjerg Svømmeklub DEN 33.60
8 134 Storm Sall Okkels 2009 Aarhus Swim - Skovbakken DEN 33.65
9 138 Christian Abrahamsen 2009 Aabybro Svømmeklub DEN 33.74
10 34 Frey Nielsen Memborg 2010 Nyborg Svømmeklub DEN 33.94
11 79 Nikolai Elgaard 2009 Esbjerg Svømmeklub DEN 33.99
12 82 Oliver Søe 2009 Fredericia Svømmeklub DEN 34.05
13 32 Danilo Vaarning 2009 Nyborg Svømmeklub DEN 34.17
14 117 Mikkel Fangel Christensen 2009 Svømmeklubben Sønderborg DEN 35.16
15 60 Albert Grove 2009 Aarhus Swim - HEI DEN 35.70
16 37 Lauritz Høybye Olesen 2009 Nyborg Svømmeklub DEN 35.80
17 142 Andreas Morell Thomsen 2009 Svømmeklubben Søhesten DEN 36.71
18 26 Johannes Brixen 2009 Odder Svømmeklub DEN 37.22
19 136 Louis Stæhr Bentsen 2010 Swim Team Odense DEN 37.90
20 69 Lasse Lee Bang Brodersen 2009 Frem Odense DEN 38.04
21 51 Florent Asllanaj 2009 Horsens Svømmeklub DEN 38.24
22 119 Oliver Kuettel 2009 Svømmeklubben Sønderborg DEN 38.48
23 116 Anders Munk Fuglsang 2009 Svømmeklubben S 68 DEN 38.75
24 65 Eskild Meyer 2009 Haderslev Svømme Klub DEN 38.96
25 61 Sander Thygesen 2009 Herning Svømmeklub DEN 39.52
26 9 Victor Johansen 2010 Silkeborg Svømmeklub DEN 39.99
27 16 Asbjørn Quaade 2009 Ringe Svømme Klub DEN 40.18
28 102 Søren B. Andersen 2009 Aalborg Svømmeklub DEN 40.40
29 133 Eskil Kiib Bach 2009 Aarhus Swim - Skovbakken DEN 40.41
30 76 Louie Lindblad 2010 Esbjerg Svømmeklub DEN 40.49
31 50 Gabriel Oostwouder 2009 Aarhus Swim - IHF DEN 40.65
32 38 Marcus Korsholm Gaster 2010 Nyborg Svømmeklub DEN 40.77
33 4 Luca Stammose Mensberg 2009 Silkeborg Svømmeklub DEN 40.87
34 131 Marius Lynggaard 2009 Viborg Svømme Klub DEN 40.88
35 85 Awin Asso Jeppesen 2010 Bjerre Herreds Svømmeklub DEN 41.33
36 49 Kristian Johnsen Andersen 2009 Ikast Svømmeklub DEN 41.39
37 81 Rasmus Neuber 2010 Esbjerg Svømmeklub DEN 41.47
38 6 Malte Haun 2010 Silkeborg Svømmeklub DEN 42.55
39 105 Jeppe Nyeboe Nørgaard 2010 Aalborg Svømmeklub DEN 42.61
40 40 Otto Thuelund 2010 Nyborg Svømmeklub DEN 42.67
41 86 Aksel Bragh-Kloppenborg 2009 Agfs Svømmeafdeling DEN 43.06
42 123 Oskar Rugholm 2009 Vejle Svømmeklub DEN 43.09
43 137 Mikkel Philipsen 2009 Swim Team Odense DEN 44.33
44 104 Frederik Lauritz Thomsen 2010 Aalborg Svømmeklub DEN 44.75
45 121 Magnus Dalsgaard 2010 Vejle Svømmeklub DEN 44.91
46 55 Rasmus Mandrup Rosendal 2010 Horsens Svømmeklub DEN 45.40
47 14 Aksel Damsted Lund 2009 Ringe Svømme Klub DEN 45.80
48 78 Mikkel Guldager Stougaard 2010 Esbjerg Svømmeklub DEN 46.18
49 2 Malthe Lodberg Steen 2009 Svømmeklubben Pingvinen DEN 46.28
50 54 Marius Møldrup Hansen 2009 Horsens Svømmeklub DEN 46.48
51 122 Maxim Holm 2010 Vejle Svømmeklub DEN 47.52
52 83 Adam Sallam 2010 Brædstrup Svømmeklub DEN 47.99
53 39 Oliver Nielsen 2010 Nyborg Svømmeklub DEN 48.24
54 15 Anton Plauborg 2010 Ringe Svømme Klub DEN 49.90
55 99 Herman Höhle Hjulskov 2009 Aalborg Svømmeklub DEN 50.87
56 139 Magnus Uttrup Rom 2010 Aabybro Svømmeklub DEN 51.21
57 130 Benjamin Nørremark 2010 Viborg Svømme Klub DEN 51.40
58 103 Anton Søndergaard Sørensen 2010 Aalborg Svømmeklub DEN 51.59
59 106 Marcus Bilgrau 2010 Aalborg Svømmeklub DEN 52.15
60 101 Storm Mandrup Ozimek 2009 Aalborg Svømmeklub DEN 57.34
61 8 Oliver Odgaard 2009 Silkeborg Svømmeklub DEN 58.95
62 23 Asger Herbsleb 2010 Odder Svømmeklub DEN 1:02.78
63 84 Eddie Berg 2010 Brædstrup Svømmeklub DEN
64 44 Alexander Bjerre 2009 Aarhus Swim - Lyseng DEN
65 120 Jonas  Møller 2010 Vejle Svømmeklub DEN
66 108 Hjálmar Freyr Hauksson 2010 Aalborg Svømmeklub DEN
67 66 Tobias Philippsen 2009 Haderslev Svømme Klub DEN
68 132 Santino Alexander Galacho 2010 Viborg Svømme Klub DEN
01-04-2022 07:56.10 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licens til: Dansk Svømmeunion
Document
Deltagerliste
Vest børn Medley kombination 2022
Placering: Kløvermarkhallen Arrangør Dansk Svømmeunion og Haderslev Svømme
Svømmeh 25m Stævne dato: 2. apr  2022 to 3. apr  2022
5 100m Frisvømning Damer
# ID Navn Født Klub Nat Tilm Status
1 90 Marie Schleimann 2010 Agfs Svømmeafdeling DEN 1:08.76
2 88 Julie Schleimann 2010 Agfs Svømmeafdeling DEN 1:08.80
3 97 Anni Rouhan Zou 2010 Aalborg Svømmeklub DEN 1:08.91
4 100 Maja Bager 2010 Aalborg Svømmeklub DEN 1:10.83
5 28 Mathilde Lisberg Devantie 2010 Odder Svømmeklub DEN 1:13.42
6 73 Dicte Underbjerg 2010 Esbjerg Svømmeklub DEN 1:15.38
7 94 Agnes Seneca 2010 Agfs Svømmeafdeling DEN 1:15.88
8 35 Ida Friis Mikkelsen 2010 Nyborg Svømmeklub DEN 1:16.09
9 115 Lærke Stubben Broberg 2011 Svømmeklubben S 68 DEN 1:16.71
10 118 Nikoline Frederikke Axelsen 2010 Svømmeklubben Sønderborg DEN 1:17.20
11 77 Mie Bech Bøgedal 2010 Esbjerg Svømmeklub DEN 1:17.87
12 70 Evalina Jordt-Edwards 2010 Esbjerg Svømmeklub DEN 1:18.73
13 1 Kirstine Dyg Lerup 2010 Svømmeklubben Pingvinen DEN 1:19.43
14 24 Dorina Gyeraj 2010 Odder Svømmeklub DEN 1:19.47
15 80 Sasha Lee T Sørensen 2010 Esbjerg Svømmeklub DEN 1:20.07
16 72 Bell Møller-Jacobsen 2010 Esbjerg Svømmeklub DEN 1:20.21
17 128 Sofie Hartmann 2011 Vejle Svømmeklub DEN 1:21.00
18 25 Ida Larsen 2010 Odder Svømmeklub DEN 1:21.15
19 3 Josefine Bak Mathiasen 2010 Struer Svømmeklub DEN 1:21.64
20 135 Caroline Szeles Poulsen 2010 Aarhus Swim - Skovbakken DEN 1:21.65
21 91 Nanna Rosendal Høgh 2010 Agfs Svømmeafdeling DEN 1:21.93
22 17 Liv Løvbjerg Nakos 2011 Ringe Svømme Klub DEN 1:22.60
23 53 Sofia-Elena Plaesu 2010 Horsens Svømmeklub DEN 1:22.98
24 20 Mille Lundgreen 2010 Ringe Svømme Klub DEN 1:23.20
25 47 Katrine Wulf 2011 Aarhus Swim - Lyseng DEN 1:23.72
26 43 Julie Mikkelsen 2010 Aarhus Swim - Lyseng DEN 1:23.97
27 125 Medina Munch-Elvstrøm 2010 Vejle Svømmeklub DEN 1:24.34
28 68 Amalie Jørgensen 2010 Frem Odense DEN 1:24.44
29 46 Olivia Winum Andersen 2011 Aarhus Swim - Lyseng DEN 1:24.79
30 124 Camilla H Graversen 2010 Vejle Svømmeklub DEN 1:24.84
31 64 Wilma Karlberg 2010 Herning Svømmeklub DEN 1:25.01
32 71 Vigga Frida Geisler Overgaard 2011 Esbjerg Svømmeklub DEN 1:25.13
33 10 Sofie Frøkjær 2010 Silkeborg Svømmeklub DEN 1:25.18
34 127 Sille Lindberg 2011 Vejle Svømmeklub DEN 1:25.94
35 22 Anna Nielsen 2010 Odder Svømmeklub DEN 1:25.99
36 7 Mille Nova Juul Niebuhr 2011 Silkeborg Svømmeklub DEN 1:26.18
37 62 Emma Dürr Toft-Jensen 2010 Herning Svømmeklub DEN 1:26.27
38 45 Cecilie Ditlev Lund 2011 Aarhus Swim - Lyseng DEN 1:27.77
39 93 Emma Zimu Wang 2011 Agfs Svømmeafdeling DEN 1:27.81
40 36 Karla Krog 2011 Nyborg Svømmeklub DEN 1:28.68
41 33 Frida Krogh Kristiansen 2011 Nyborg Svømmeklub DEN 1:29.27
42 5 Klara Vibeke Hald Gjedde 2011 Silkeborg Svømmeklub DEN 1:29.64
43 95 Laura Vejsgaard Lund 2011 Agfs Svømmeafdeling DEN 1:30.97
44 129 Anna Westing 2011 Viborg Svømme Klub DEN 1:30.99
45 143 Alberte Kvorning 2011 Kolding Svømmeklub DEN 1:32.29
46 114 Laura Skjærris Lund 2011 Swim Team Neptun DEN 1:34.28
47 11 Karolina H. Fyrstman 2011 Silkeborg Svømmeklub DEN 1:36.26
48 107 Sophia Borkmann 2011 Aalborg Svømmeklub DEN 1:36.93
49 18 Julie Dyrelund Rasmussen 2010 Ringe Svømme Klub DEN 1:36.97
50 48 Agnes Lorenzen Olesen 2011 Ikast Svømmeklub DEN 1:39.02
51 63 Freja Ane  Nielsen 2011 Herning Svømmeklub DEN 1:47.37
52 52 Olivia Gode Agersbæk 2011 Horsens Svømmeklub DEN
01-04-2022 07:56.10 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licens til: Dansk Svømmeunion
Document
Deltagerliste
Vest børn Medley kombination 2022
Placering: Kløvermarkhallen Arrangør Dansk Svømmeunion og Haderslev Svømme
Svømmeh 25m Stævne dato: 2. apr  2022 to 3. apr  2022
6 100m Frisvømning Herrer
# ID Navn Født Klub Nat Tilm Status
1 98 Frederik Demant Sørensen 2009 Aalborg Svømmeklub DEN 58.44
2 75 Jonas Staghøj Andersen 2010 Esbjerg Svømmeklub DEN 1:06.07
3 60 Albert Grove 2009 Aarhus Swim - HEI DEN 1:06.89
4 67 Noah Llobel 2009 Grenaa Svømmeklub DEN 1:07.05
5 27 Marcus Halle 2009 Odder Svømmeklub DEN 1:07.43
6 56 Ditlev Sørensen 2009 Hobro Svømmeklub DEN 1:07.84
7 32 Danilo Vaarning 2009 Nyborg Svømmeklub DEN 1:08.04
8 117 Mikkel Fangel Christensen 2009 Svømmeklubben Sønderborg DEN 1:08.39
9 82 Oliver Søe 2009 Fredericia Svømmeklub DEN 1:08.47
10 76 Louie Lindblad 2010 Esbjerg Svømmeklub DEN 1:08.51
11 65 Eskild Meyer 2009 Haderslev Svømme Klub DEN 1:09.15
12 138 Christian Abrahamsen 2009 Aabybro Svømmeklub DEN 1:09.27
13 134 Storm Sall Okkels 2009 Aarhus Swim - Skovbakken DEN 1:09.47
14 34 Frey Nielsen Memborg 2010 Nyborg Svømmeklub DEN 1:09.58
15 44 Alexander Bjerre 2009 Aarhus Swim - Lyseng DEN 1:09.64
16 119 Oliver Kuettel 2009 Svømmeklubben Sønderborg DEN 1:10.02
17 58 Kian Asbert Tome 2009 Hobro Svømmeklub DEN 1:10.09
18 79 Nikolai Elgaard 2009 Esbjerg Svømmeklub DEN 1:10.28
19 19 Mathias Mygind 2009 Ringe Svømme Klub DEN 1:10.54
20 57 Johannes Munk Haugaard 2009 Hobro Svømmeklub DEN 1:10.60
21 136 Louis Stæhr Bentsen 2010 Swim Team Odense DEN 1:11.08
22 126 Saleh Ayyach 2009 Vejle Svømmeklub DEN 1:11.12
23 37 Lauritz Høybye Olesen 2009 Nyborg Svømmeklub DEN 1:11.18
24 66 Tobias Philippsen 2009 Haderslev Svømme Klub DEN 1:11.89
25 59 Tobias Schwab 2009 Hobro Svømmeklub DEN 1:12.27
26 142 Andreas Morell Thomsen 2009 Svømmeklubben Søhesten DEN 1:12.54
27 133 Eskil Kiib Bach 2009 Aarhus Swim - Skovbakken DEN 1:12.94
28 74 Emil Asger Møller 2009 Esbjerg Svømmeklub DEN 1:13.15
29 50 Gabriel Oostwouder 2009 Aarhus Swim - IHF DEN 1:13.34
30 26 Johannes Brixen 2009 Odder Svømmeklub DEN 1:13.49
31 4 Luca Stammose Mensberg 2009 Silkeborg Svømmeklub DEN 1:13.55
32 61 Sander Thygesen 2009 Herning Svømmeklub DEN 1:13.58
33 6 Malte Haun 2010 Silkeborg Svømmeklub DEN 1:13.75
34 102 Søren B. Andersen 2009 Aalborg Svømmeklub DEN 1:13.91
35 8 Oliver Odgaard 2009 Silkeborg Svømmeklub DEN 1:14.12
36 49 Kristian Johnsen Andersen 2009 Ikast Svømmeklub DEN 1:14.92
37 101 Storm Mandrup Ozimek 2009 Aalborg Svømmeklub DEN 1:15.07
38 99 Herman Höhle Hjulskov 2009 Aalborg Svømmeklub DEN 1:15.18
39 14 Aksel Damsted Lund 2009 Ringe Svømme Klub DEN 1:15.22
40 51 Florent Asllanaj 2009 Horsens Svømmeklub DEN 1:15.49
41 54 Marius Møldrup Hansen 2009 Horsens Svømmeklub DEN 1:15.49
42 116 Anders Munk Fuglsang 2009 Svømmeklubben S 68 DEN 1:15.61
43 86 Aksel Bragh-Kloppenborg 2009 Agfs Svømmeafdeling DEN 1:16.29
44 123 Oskar Rugholm 2009 Vejle Svømmeklub DEN 1:17.03
45 16 Asbjørn Quaade 2009 Ringe Svømme Klub DEN 1:18.20
46 69 Lasse Lee Bang Brodersen 2009 Frem Odense DEN 1:18.65
47 83 Adam Sallam 2010 Brædstrup Svømmeklub DEN 1:18.75
48 81 Rasmus Neuber 2010 Esbjerg Svømmeklub DEN 1:19.05
49 55 Rasmus Mandrup Rosendal 2010 Horsens Svømmeklub DEN 1:19.36
50 15 Anton Plauborg 2010 Ringe Svømme Klub DEN 1:19.99
51 131 Marius Lynggaard 2009 Viborg Svømme Klub DEN 1:20.05
52 85 Awin Asso Jeppesen 2010 Bjerre Herreds Svømmeklub DEN 1:21.04
53 9 Victor Johansen 2010 Silkeborg Svømmeklub DEN 1:22.24
54 38 Marcus Korsholm Gaster 2010 Nyborg Svømmeklub DEN 1:22.38
55 78 Mikkel Guldager Stougaard 2010 Esbjerg Svømmeklub DEN 1:22.38
56 84 Eddie Berg 2010 Brædstrup Svømmeklub DEN 1:22.77
57 104 Frederik Lauritz Thomsen 2010 Aalborg Svømmeklub DEN 1:22.90
58 40 Otto Thuelund 2010 Nyborg Svømmeklub DEN 1:24.08
59 105 Jeppe Nyeboe Nørgaard 2010 Aalborg Svømmeklub DEN 1:26.13
60 120 Jonas  Møller 2010 Vejle Svømmeklub DEN 1:26.27
61 139 Magnus Uttrup Rom 2010 Aabybro Svømmeklub DEN 1:27.88
62 39 Oliver Nielsen 2010 Nyborg Svømmeklub DEN 1:27.93
63 121 Magnus Dalsgaard 2010 Vejle Svømmeklub DEN 1:28.47
64 132 Santino Alexander Galacho 2010 Viborg Svømme Klub DEN 1:29.27
65 103 Anton Søndergaard Sørensen 2010 Aalborg Svømmeklub DEN 1:29.80
66 2 Malthe Lodberg Steen 2009 Svømmeklubben Pingvinen DEN 1:29.87
67 106 Marcus Bilgrau 2010 Aalborg Svømmeklub DEN 1:30.21
68 122 Maxim Holm 2010 Vejle Svømmeklub DEN 1:31.56
69 130 Benjamin Nørremark 2010 Viborg Svømme Klub DEN 1:32.08
70 108 Hjálmar Freyr Hauksson 2010 Aalborg Svømmeklub DEN 1:39.00
71 23 Asger Herbsleb 2010 Odder Svømmeklub DEN
72 137 Mikkel Philipsen 2009 Swim Team Odense DEN
01-04-2022 07:56.10 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licens til: Dansk Svømmeunion
Document
Deltagerliste
Vest børn Medley kombination 2022
Placering: Kløvermarkhallen Arrangør Dansk Svømmeunion og Haderslev Svømme
Svømmeh 25m Stævne dato: 2. apr  2022 to 3. apr  2022
7 4x100m IM Medley Damer
# ID Navn Født Klub Nat Tilm Status
1 96 AGF Piger 2010 Agfs Svømmeafdeling DEN 4:51.62
2 30 Odder Smileys 2010 Odder Svømmeklub DEN 5:20.03
3 110 Aalborg Piger 1 2010 Aalborg Svømmeklub DEN 5:28.82
4 140 Aarhus Swim Piger 1 2010 Aarhus Swim DEN 5:34.13
5 13 Silkeborg piger 2010 Silkeborg Svømmeklub DEN 5:57.26
01-04-2022 07:56.10 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licens til: Dansk Svømmeunion
Document
Deltagerliste
Vest børn Medley kombination 2022
Placering: Kløvermarkhallen Arrangør Dansk Svømmeunion og Haderslev Svømme
Svømmeh 25m Stævne dato: 2. apr  2022 to 3. apr  2022
8 4x100m IM Medley Herrer
# ID Navn Født Klub Nat Tilm Status
1 141 Aarhus Swim Drenge 1 2009 Aarhus Swim DEN 4:39.34
2 112 Aalborg Drenge 1 2009 Aalborg Svømmeklub DEN 4:42.60
3 41 Nyborg core 2009 Nyborg Svømmeklub DEN 4:51.18
4 12 Silkeborg drenge 2009 Silkeborg Svømmeklub DEN 5:03.66
5 21 RSK Drenge 2009 Ringe Svømme Klub DEN 5:03.95
6 113 Aalborg Drenge 2 2009 Aalborg Svømmeklub DEN 5:49.04
7 31 Odder Smileys 2009 Odder Svømmeklub DEN 5:51.23
01-04-2022 07:56.11 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licens til: Dansk Svømmeunion
Document
Deltagerliste
Vest børn Medley kombination 2022
Placering: Kløvermarkhallen Arrangør Dansk Svømmeunion og Haderslev Svømme
Svømmeh 25m Stævne dato: 2. apr  2022 to 3. apr  2022
9 4X50m Medley Damer
# ID Navn Født Klub Nat Tilm Status
1 96 AGF Piger 2010 Agfs Svømmeafdeling DEN 2:27.27
2 140 Aarhus Swim Piger 1 2010 Aarhus Swim DEN 2:44.80
3 110 Aalborg Piger 1 2010 Aalborg Svømmeklub DEN 2:46.61
4 30 Odder Smileys 2010 Odder Svømmeklub DEN 2:47.48
5 13 Silkeborg piger 2010 Silkeborg Svømmeklub DEN 3:00.36
01-04-2022 07:56.11 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licens til: Dansk Svømmeunion
Document
Deltagerliste
Vest børn Medley kombination 2022
Placering: Kløvermarkhallen Arrangør Dansk Svømmeunion og Haderslev Svømme
Svømmeh 25m Stævne dato: 2. apr  2022 to 3. apr  2022
10 4X50m Medley Herrer
# ID Navn Født Klub Nat Tilm Status
1 144 HSK drenge 2010 Hobro Svømmeklub DEN 2:28.27 EFT
2 141 Aarhus Swim Drenge 1 2009 Aarhus Swim DEN 2:31.76
3 112 Aalborg Drenge 1 2009 Aalborg Svømmeklub DEN 2:33.28
4 12 Silkeborg drenge 2009 Silkeborg Svømmeklub DEN 2:36.29
5 41 Nyborg core 2009 Nyborg Svømmeklub DEN 2:37.56
6 31 Odder Smileys 2009 Odder Svømmeklub DEN 2:44.74
7 21 RSK Drenge 2009 Ringe Svømme Klub DEN 2:45.84
8 113 Aalborg Drenge 2 2009 Aalborg Svømmeklub DEN
01-04-2022 07:56.11 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licens til: Dansk Svømmeunion
Document
Deltagerliste
Vest børn Medley kombination 2022
Placering: Kløvermarkhallen Arrangør Dansk Svømmeunion og Haderslev Svømme
Svømmeh 25m Stævne dato: 2. apr  2022 to 3. apr  2022
11 200m Medley Damer