Program for Vest Børnemedley 2022
Below are all entry- and startlists shown by session.
Lørdag 11.00
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vest børn Medley kombination 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Kløvermarkhallen |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og Haderslev Svømme |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
2. apr 2022 to 3. apr 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
50m Butterfly Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
88 |
|
Julie Schleimann |
2010 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
31.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
90 |
|
Marie Schleimann |
2010 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
33.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
97 |
|
Anni Rouhan Zou |
2010 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
33.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
115 |
|
Lærke Stubben Broberg |
2011 |
Svømmeklubben S 68 |
DEN |
37.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
35 |
|
Ida Friis Mikkelsen |
2010 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
38.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
100 |
|
Maja Bager |
2010 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
38.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
1 |
|
Kirstine Dyg Lerup |
2010 |
Svømmeklubben Pingvinen |
DEN |
38.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
3 |
|
Josefine Bak Mathiasen |
2010 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
39.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
68 |
|
Amalie Jørgensen |
2010 |
Frem Odense |
DEN |
39.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
77 |
|
Mie Bech Bøgedal |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
40.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
73 |
|
Dicte Underbjerg |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
40.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
53 |
|
Sofia-Elena Plaesu |
2010 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
40.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
91 |
|
Nanna Rosendal Høgh |
2010 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
40.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
124 |
|
Camilla H Graversen |
2010 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
41.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
18 |
|
Julie Dyrelund Rasmussen |
2010 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
41.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
52 |
|
Olivia Gode Agersbæk |
2011 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
41.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
72 |
|
Bell Møller-Jacobsen |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
42.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
45 |
|
Cecilie Ditlev Lund |
2011 |
Aarhus Swim - Lyseng |
DEN |
42.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
135 |
|
Caroline Szeles Poulsen |
2010 |
Aarhus Swim - Skovbakken |
DEN |
43.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
70 |
|
Evalina Jordt-Edwards |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
43.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
127 |
|
Sille Lindberg |
2011 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
43.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
20 |
|
Mille Lundgreen |
2010 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
43.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
62 |
|
Emma Dürr Toft-Jensen |
2010 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
44.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
28 |
|
Mathilde Lisberg Devantie |
2010 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
44.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
95 |
|
Laura Vejsgaard Lund |
2011 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
44.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
10 |
|
Sofie Frøkjær |
2010 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
45.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
118 |
|
Nikoline Frederikke Axelsen |
2010 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
45.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
128 |
|
Sofie Hartmann |
2011 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
46.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
33 |
|
Frida Krogh Kristiansen |
2011 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
46.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
80 |
|
Sasha Lee T Sørensen |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
46.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
46 |
|
Olivia Winum Andersen |
2011 |
Aarhus Swim - Lyseng |
DEN |
47.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
5 |
|
Klara Vibeke Hald Gjedde |
2011 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
47.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
25 |
|
Ida Larsen |
2010 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
47.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
43 |
|
Julie Mikkelsen |
2010 |
Aarhus Swim - Lyseng |
DEN |
47.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
125 |
|
Medina Munch-Elvstrøm |
2010 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
47.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
64 |
|
Wilma Karlberg |
2010 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
48.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
47 |
|
Katrine Wulf |
2011 |
Aarhus Swim - Lyseng |
DEN |
48.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
36 |
|
Karla Krog |
2011 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
49.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
17 |
|
Liv Løvbjerg Nakos |
2011 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
50.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
48 |
|
Agnes Lorenzen Olesen |
2011 |
Ikast Svømmeklub |
DEN |
52.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
94 |
|
Agnes Seneca |
2010 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
54.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
7 |
|
Mille Nova Juul Niebuhr |
2011 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
58.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
143 |
|
Alberte Kvorning |
2011 |
Kolding Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
11 |
|
Karolina H. Fyrstman |
2011 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
93 |
|
Emma Zimu Wang |
2011 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
107 |
|
Sophia Borkmann |
2011 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
24 |
|
Dorina Gyeraj |
2010 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
129 |
|
Anna Westing |
2011 |
Viborg Svømme Klub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
71 |
|
Vigga Frida Geisler Overgaard |
2011 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
63 |
|
Freja Ane Nielsen |
2011 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
22 |
|
Anna Nielsen |
2010 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
114 |
|
Laura Skjærris Lund |
2011 |
Swim Team Neptun |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
01-04-2022 07:56.09 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Dansk Svømmeunion |
|
|
|
|