2023-02-06   11:14:52
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Startliste for Vest Børnemedley 2022

Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.

Lørdag 11.00

Document
Deltagerliste
Vest børn Medley kombination 2022
Placering: Kløvermarkhallen Arrangør Dansk Svømmeunion og Haderslev Svømme
Svømmeh 25m Stævne dato: 2. apr  2022 to 3. apr  2022
5 100m Frisvømning Damer
# ID Navn Født Klub Nat Tilm Status
1 90 Marie Schleimann 2010 Agfs Svømmeafdeling DEN 1:08.76
2 88 Julie Schleimann 2010 Agfs Svømmeafdeling DEN 1:08.80
3 97 Anni Rouhan Zou 2010 Aalborg Svømmeklub DEN 1:08.91
4 100 Maja Bager 2010 Aalborg Svømmeklub DEN 1:10.83
5 28 Mathilde Lisberg Devantie 2010 Odder Svømmeklub DEN 1:13.42
6 73 Dicte Underbjerg 2010 Esbjerg Svømmeklub DEN 1:15.38
7 94 Agnes Seneca 2010 Agfs Svømmeafdeling DEN 1:15.88
8 35 Ida Friis Mikkelsen 2010 Nyborg Svømmeklub DEN 1:16.09
9 115 Lærke Stubben Broberg 2011 Svømmeklubben S 68 DEN 1:16.71
10 118 Nikoline Frederikke Axelsen 2010 Svømmeklubben Sønderborg DEN 1:17.20
11 77 Mie Bech Bøgedal 2010 Esbjerg Svømmeklub DEN 1:17.87
12 70 Evalina Jordt-Edwards 2010 Esbjerg Svømmeklub DEN 1:18.73
13 1 Kirstine Dyg Lerup 2010 Svømmeklubben Pingvinen DEN 1:19.43
14 24 Dorina Gyeraj 2010 Odder Svømmeklub DEN 1:19.47
15 80 Sasha Lee T Sørensen 2010 Esbjerg Svømmeklub DEN 1:20.07
16 72 Bell Møller-Jacobsen 2010 Esbjerg Svømmeklub DEN 1:20.21
17 128 Sofie Hartmann 2011 Vejle Svømmeklub DEN 1:21.00
18 25 Ida Larsen 2010 Odder Svømmeklub DEN 1:21.15
19 3 Josefine Bak Mathiasen 2010 Struer Svømmeklub DEN 1:21.64
20 135 Caroline Szeles Poulsen 2010 Aarhus Swim - Skovbakken DEN 1:21.65
21 91 Nanna Rosendal Høgh 2010 Agfs Svømmeafdeling DEN 1:21.93
22 17 Liv Løvbjerg Nakos 2011 Ringe Svømme Klub DEN 1:22.60
23 53 Sofia-Elena Plaesu 2010 Horsens Svømmeklub DEN 1:22.98
24 20 Mille Lundgreen 2010 Ringe Svømme Klub DEN 1:23.20
25 47 Katrine Wulf 2011 Aarhus Swim - Lyseng DEN 1:23.72
26 43 Julie Mikkelsen 2010 Aarhus Swim - Lyseng DEN 1:23.97
27 125 Medina Munch-Elvstrøm 2010 Vejle Svømmeklub DEN 1:24.34
28 68 Amalie Jørgensen 2010 Frem Odense DEN 1:24.44
29 46 Olivia Winum Andersen 2011 Aarhus Swim - Lyseng DEN 1:24.79
30 124 Camilla H Graversen 2010 Vejle Svømmeklub DEN 1:24.84
31 64 Wilma Karlberg 2010 Herning Svømmeklub DEN 1:25.01
32 71 Vigga Frida Geisler Overgaard 2011 Esbjerg Svømmeklub DEN 1:25.13
33 10 Sofie Frøkjær 2010 Silkeborg Svømmeklub DEN 1:25.18
34 127 Sille Lindberg 2011 Vejle Svømmeklub DEN 1:25.94
35 22 Anna Nielsen 2010 Odder Svømmeklub DEN 1:25.99
36 7 Mille Nova Juul Niebuhr 2011 Silkeborg Svømmeklub DEN 1:26.18
37 62 Emma Dürr Toft-Jensen 2010 Herning Svømmeklub DEN 1:26.27
38 45 Cecilie Ditlev Lund 2011 Aarhus Swim - Lyseng DEN 1:27.77
39 93 Emma Zimu Wang 2011 Agfs Svømmeafdeling DEN 1:27.81
40 36 Karla Krog 2011 Nyborg Svømmeklub DEN 1:28.68
41 33 Frida Krogh Kristiansen 2011 Nyborg Svømmeklub DEN 1:29.27
42 5 Klara Vibeke Hald Gjedde 2011 Silkeborg Svømmeklub DEN 1:29.64
43 95 Laura Vejsgaard Lund 2011 Agfs Svømmeafdeling DEN 1:30.97
44 129 Anna Westing 2011 Viborg Svømme Klub DEN 1:30.99
45 143 Alberte Kvorning 2011 Kolding Svømmeklub DEN 1:32.29
46 114 Laura Skjærris Lund 2011 Swim Team Neptun DEN 1:34.28
47 11 Karolina H. Fyrstman 2011 Silkeborg Svømmeklub DEN 1:36.26
48 107 Sophia Borkmann 2011 Aalborg Svømmeklub DEN 1:36.93
49 18 Julie Dyrelund Rasmussen 2010 Ringe Svømme Klub DEN 1:36.97
50 48 Agnes Lorenzen Olesen 2011 Ikast Svømmeklub DEN 1:39.02
51 63 Freja Ane  Nielsen 2011 Herning Svømmeklub DEN 1:47.37
52 52 Olivia Gode Agersbæk 2011 Horsens Svømmeklub DEN
01-04-2022 07:56.10 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licens til: Dansk Svømmeunion

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner