Ohjelma Simmis-uinnit
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Osallistujaluettelo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
Mäkelänrinteen Uintikeskus |
Järjestäjä: |
Helsingfors Simsällskap r.f. |
|
|
Allas: |
50m |
Päivämäärä: |
15 04 2022 - 15 04 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
100m Vapaauinti Naiset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
T15 |
|
# |
ID |
|
Nimi |
Synty nyt |
Seura |
Kans |
Ilm. aika |
|
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
396 |
|
Miina-Anniina Härkänen |
|
Lappeenrannan Uimarit |
|
1:00.95 |
|
|
|
2008 |
FIN |
|
|
|
|
|
2 |
316 |
|
Milka Marjakaarto |
|
Cetus Espoo |
|
1:01.02 |
|
|
|
2007 |
FIN |
|
|
|
|
|
3 |
319 |
|
Ida Savolainen |
|
Cetus Espoo |
|
1:01.61 |
|
|
|
2007 |
FIN |
|
|
|
|
|
4 |
393 |
|
Emmi Salo |
|
Lappeenrannan Uimarit |
|
1:02.20 |
|
|
|
2007 |
FIN |
|
|
|
|
|
5 |
62 |
|
Naomi Hillers |
2007 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
1:02.34 |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
373 |
|
Ebba Simberg |
2007 |
Lahden Uimaseura |
FIN |
1:02.48 |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
390 |
|
Aino Ruotsalainen |
2007 |
Lappeenrannan Uimarit |
FIN |
1:02.68 |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
418 |
|
Lilja Hirsikko |
2008 |
ORCA Helsinki |
FIN |
1:03.55 |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
176 |
|
Aino Lindholm |
2008 |
Riihimäen Uimaseura |
FIN |
1:03.70 |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
287 |
|
Matilda Leppänen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:04.13 |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
171 |
|
Veera Mustonen |
2008 |
Riihimäen Uimaseura |
FIN |
1:04.34 |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
379 |
|
Liisi Lehtiö |
2008 |
Lahden Uimaseura |
FIN |
1:04.61 |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
381 |
|
Awa Laukkanen |
2008 |
Lahden Uimaseura |
FIN |
1:04.63 |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
322 |
|
Liinu Nevalainen |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:05.37 |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
545 |
|
Iryna Serik |
2007 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
1:05.46 |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
203 |
|
Jonna Kurki |
2008 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
1:05.61 |
|
|
|
|
|
|
|
17 |
329 |
|
Anna Lindholm |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:05.69 |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
142 |
|
Senni Sevenius |
2009 |
Hyvinkään Uimaseura |
FIN |
1:07.18 |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
140 |
|
Siiri Attola |
2009 |
Hyvinkään Uimaseura |
FIN |
1:07.31 |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
411 |
|
Laura Lehtoila |
2008 |
ORCA Helsinki |
FIN |
1:07.47 |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
522 |
|
Hertta Katajisto |
2007 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
1:07.49 |
|
|
|
|
|
|
|
22 |
493 |
|
Hanna Zautasvili |
2008 |
Uinti Tampere |
FIN |
1:07.96 |
|
|
|
|
|
|
|
23 |
65 |
|
Alma Westerholm |
2007 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
1:08.20 |
|
|
|
|
|
|
|
24 |
54 |
|
Viktoria Tuominen |
2010 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
1:08.48 |
|
|
|
|
|
|
|
25 |
150 |
|
Emma Kymäläinen |
2009 |
Hyvinkään Uimaseura |
FIN |
1:08.53 |
|
|
|
|
|
|
|
26 |
425 |
|
Iida Hirvonen |
2007 |
ORCA Helsinki |
FIN |
1:08.54 |
|
|
|
|
|
|
|
27 |
197 |
|
Iiris Pajamo |
2008 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
1:08.55 |
|
|
|
|
|
|
|
28 |
385 |
|
Aino Koivuluoma |
2009 |
Lahden Uimaseura |
FIN |
1:08.70 |
|
|
|
|
|
|
|
29 |
351 |
|
Susanna Ilina |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:09.06 |
|
|
|
|
|
|
|
30 |
357 |
|
Ylva Holmberg |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:09.09 |
|
|
|
|
|
|
|
31 |
58 |
|
Iiris Kostiainen |
2008 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
1:09.31 |
|
|
|
|
|
|
|
32 |
486 |
|
Emmiina Eho |
2007 |
Uinti Tampere |
FIN |
1:09.53 |
|
|
|
|
|
|
|
33 |
59 |
|
Nea Hellsten |
2009 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
1:10.07 |
|
|
|
|
|
|
|
34 |
363 |
|
Matilda Wuorio |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:10.15 |
|
|
|
|
|
|
|
35 |
342 |
|
Sonja Aho |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:10.15 |
|
|
|
|
|
|
|
36 |
211 |
|
Noora Kuosmanen |
2009 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
1:10.16 |
|
|
|
|
|
|
|
37 |
364 |
|
Mette Alanen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:10.18 |
|
|
|
|
|
|
|
38 |
330 |
|
Raakel Rihte |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:10.19 |
|
|
|
|
|
|
|
39 |
74 |
|
Nelma Vuorre |
2009 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
1:10.25 |
|
|
|
|
|
|
|
40 |
306 |
|
Vuokko Larjomaa |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:10.62 |
|
|
|
|
|
|
|
41 |
384 |
|
Juuli Salum |
2010 |
Lahden Uimaseura |
FIN |
1:10.65 |
|
|
|
|
|
|
|
42 |
183 |
|
Andrea Rokkanen |
2007 |
Simmis Grani |
FIN |
1:10.67 |
|
|
|
|
|
|
|
43 |
236 |
|
Venla Salminen |
2010 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
1:11.00 |
|
|
|
|
|
|
|
44 |
73 |
|
Vivian Oker-Blom |
2009 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
1:11.11 |
|
|
|
|
|
|
|
45 |
223 |
|
Jemina Suomela |
2010 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
1:11.27 |
|
|
|
|
|
|
|
46 |
68 |
|
Aino Hakkarainen |
2009 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
1:11.41 |
|
|
|
|
|
|
|
47 |
222 |
|
Erin Ahtikari |
2009 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
1:11.49 |
|
|
|
|
|
|
|
48 |
544 |
|
Laura-lota Melih |
2009 |
Aquamarine Spordiklubi |
EST |
1:11.55 |
|
|
|
|
|
|
|
49 |
195 |
|
Aura Haunia |
2007 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
1:11.65 |
|
|
|
|
|
|
|
50 |
335 |
|
Nelly Åström |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:11.82 |
|
|
|
|
|
|
|
51 |
264 |
|
Skylar Graves |
2009 |
Tuusulan Uimaseura ry |
FIN |
1:11.82 |
|
|
|
|
|
|
|
52 |
200 |
|
Viia Tossavainen |
2007 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
1:11.88 |
|
|
|
|
|
|
|
53 |
302 |
|
Emilia Elizaveta Karulina |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:11.92 |
|
|
|
|
|
|
|
54 |
417 |
|
Olga Kaiser |
2008 |
ORCA Helsinki |
FIN |
1:12.00 |
|
|
|
|
|
|
|
55 |
198 |
|
Mikaela Heiman |
2008 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
1:12.16 |
|
|
|
|
|
|
|
56 |
347 |
|
Sanni Hakulinen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:12.30 |
|
|
|
|
|
|
|
57 |
93 |
|
Nadiia Kravchuk |
2009 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
1:13.51 |
|
|
|
|
|
|
|
58 |
11 |
|
Emelina Vento |
2010 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
FIN |
1:13.84 |
|
|
|
|
|
|
|
59 |
337 |
|
Elsa Idman |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:13.87 |
|
|
|
|
|
|
|
60 |
261 |
|
Hilla Lehtonen |
2007 |
Tuusulan Uimaseura ry |
FIN |
1:13.89 |
|
|
|
|
|
|
|
61 |
104 |
|
Maisa Marttunen |
2009 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
1:13.89 |
|
|
|
|
|
|
|
62 |
513 |
|
Emilia Tikkanen |
2008 |
Uimaseura Aquila |
FIN |
1:14.14 |
|
|
|
|
|
|
|
63 |
352 |
|
Shreshta Balajee |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:14.20 |
|
|
|
|
|
|
|
64 |
360 |
|
Ellen Marjamaa |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:14.70 |
|
|
|
|
|
|
|
65 |
19 |
|
Krista Kaasinen |
2009 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
FIN |
1:14.82 |
|
|
|
|
|
|
|
66 |
432 |
|
Seela Saario |
2009 |
ORCA Helsinki |
FIN |
1:15.62 |
|
|
|
|
|
|
|
67 |
83 |
|
Hilda McGarvie |
2008 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
1:15.88 |
|
|
|
|
|
|
|
68 |
331 |
|
Aada Tuononen |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:16.11 |
|
|
|
|
|
|
|
69 |
344 |
|
Sarisha Agarwal |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:16.28 |
|
|
|
|
|
|
|
70 |
143 |
|
Lumi Riikonen |
2010 |
Hyvinkään Uimaseura |
FIN |
1:16.37 |
|
|
|
|
|
|
|
71 |
232 |
|
Hanna Reinikainen |
2008 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
1:16.44 |
|
|
|
|
|
|
|
72 |
184 |
|
Vanessa Nylund |
2009 |
Simmis Grani |
FIN |
1:16.49 |
|
|
|
|
|
|
|
73 |
245 |
|
Saimi Oksanen |
2009 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
1:16.53 |
|
|
|
|
|
|
|
74 |
313 |
|
Neela Juvonen |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:16.60 |
|
|
|
|
|
|
|
75 |
523 |
|
Hanna-Mari Kuisma |
2009 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
1:16.67 |
|
|
|
|
|
|
|
76 |
13 |
|
Linnea Stolt |
2008 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
FIN |
1:17.02 |
|
|
|
|
|
|
|
77 |
268 |
|
Lumi Arajuuri |
2007 |
Tuusulan Uimaseura ry |
FIN |
1:17.42 |
|
|
|
|
|
|
|
78 |
7 |
|
Anastasia-Aleksandra Peltonen |
2007 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
FIN |
1:17.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
79 |
297 |
|
Pinja Kotakoski |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:17.92 |
|
|
|
|
|
|
|
80 |
225 |
|
Ronja Usmi |
2010 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
1:18.36 |
|
|
|
|
|
|
|
81 |
147 |
|
Lumi-Tuulikki Parkkonen |
2009 |
Hyvinkään Uimaseura |
FIN |
1:18.65 |
|
|
|
|
|
|
|
82 |
247 |
|
Venla Kiviaho |
2011 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
1:18.75 |
|
|
|
|
|
|
|
83 |
231 |
|
Maria Pilz |
2009 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
1:19.26 |
|
|
|
|
|
|
|
84 |
88 |
|
Haochen Zeng |
2009 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
1:19.26 |
|
|
|
|
|
|
|
85 |
365 |
|
Alla Voronchikhina |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:19.70 |
|
|
|
|
|
|
|
86 |
91 |
|
Iiris Maarno |
2008 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
1:19.79 |
|
|
|
|
|
|
|
87 |
86 |
|
Sophie Campbell |
2008 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
1:19.92 |
|
|
|
|
|
|
|
88 |
327 |
|
Isabel Meriläinen |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:20.43 |
|
|
|
|
|
|
|
89 |
216 |
|
Siiri Pynnönen |
2008 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
1:20.72 |
|
|
|
|
|
|
|
90 |
252 |
|
Hanne Ruotsalainen |
2010 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
1:20.98 |
|
|
|
|
|
|
|
91 |
341 |
|
Aada Salovaara |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:21.28 |
|
|
|
|
|
|
|
92 |
180 |
|
Emmi Sintonen |
2009 |
Simmis Grani |
FIN |
1:21.58 |
|
|
|
|
|
|
|
93 |
334 |
|
Adela Sundberg |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:21.79 |
|
|
|
|
|
|
|
94 |
239 |
|
Jenna Suomela |
2012 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
1:22.07 |
|
|
|
|
|
|
|
95 |
359 |
|
Noora Lausala |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:22.07 |
|
|
|
|
|
|
|
96 |
218 |
|
Elma Haunia |
2010 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
1:23.66 |
|
|
|
|
|
|
|
97 |
23 |
|
Sofia Ikonen |
2011 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
FIN |
1:24.10 |
|
|
|
|
|
|
|
98 |
256 |
|
Sarah Perasath |
2009 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
1:24.20 |
|
|
|
|
|
|
|
99 |
265 |
|
Jasmine Huttunen |
2010 |
Tuusulan Uimaseura ry |
FIN |
1:24.45 |
|
|
|
|
|
|
|
100 |
21 |
|
Aina-Taika Piminäinen |
2010 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
FIN |
1:25.78 |
|
|
|
|
|
|
|
101 |
146 |
|
Susanne Elonen |
2011 |
Hyvinkään Uimaseura |
FIN |
1:26.54 |
|
|
|
|
|
|
|
102 |
235 |
|
Emma Hakala |
2011 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
1:26.97 |
|
|
|
|
|
|
|
103 |
17 |
|
Hedda Grönqvist |
2011 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
FIN |
1:27.53 |
|
|
|
|
|
|
|
104 |
16 |
|
Natalie Wester |
2010 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
FIN |
1:28.42 |
|
|
|
|
|
|
|
105 |
429 |
|
Elsa Olivia Koivula |
2009 |
ORCA Helsinki |
FIN |
1:29.72 |
|
|
|
|
|
|
|
106 |
25 |
|
Ella Kylmämaa |
2011 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
FIN |
1:30.55 |
|
|
|
|
|
|
|
107 |
151 |
|
Milja Kenttä |
2011 |
Hyvinkään Uimaseura |
FIN |
1:31.58 |
|
|
|
|
|
|
|
108 |
255 |
|
Eve Ukkonen |
2011 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
1:31.94 |
|
|
|
|
|
|
|
109 |
250 |
|
Ellen Eriksson |
2010 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
1:32.17 |
|
|
|
|
|
|
|
110 |
26 |
|
Eveliina Isojärvi |
2011 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
FIN |
1:33.48 |
|
|
|
|
|
|
|
111 |
435 |
|
Peppi Ratinen |
2010 |
ORCA Helsinki |
FIN |
1:33.49 |
|
|
|
|
|
|
|
112 |
96 |
|
Eve Nykänen |
2009 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
1:33.77 |
|
|
|
|
|
|
|
113 |
24 |
|
Ronya Firtina |
2012 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
FIN |
1:34.79 |
|
|
|
|
|
|
|
114 |
217 |
|
Sara Pynnönen |
2010 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
1:39.63 |
|
|
|
|
|
|
|
115 |
105 |
|
Riia Koskela |
2011 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
1:40.47 |
|
|
|
|
|
|
|
116 |
249 |
|
Alina Karpov |
2011 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
1:40.82 |
|
|
|
|
|
|
|
117 |
251 |
|
Elle Soukka |
2011 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
1:41.28 |
|
|
|
|
|
|
|
118 |
253 |
|
Janika Parkkila |
2010 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
1:43.51 |
|
|
|
|
|
|
|
119 |
20 |
|
Milla Lehikoinen |
2010 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
FIN |
1:44.82 |
|
|
|
|
|
|
|
120 |
436 |
|
Ennaliina Malinen |
2010 |
ORCA Helsinki |
FIN |
1:49.84 |
|
|
|
|
|
|
|
121 |
257 |
|
Erika Santala |
2009 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
122 |
112 |
|
Jessica Oker-Blom |
2012 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
123 |
108 |
|
Isabel Nyback |
2012 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
124 |
276 |
|
Tia Rissanen |
2008 |
Tuusulan Uimaseura ry |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
125 |
111 |
|
Miri Tanskanen |
2012 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
126 |
273 |
|
Lotta Myllykoski |
2010 |
Tuusulan Uimaseura ry |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
N |
|
# |
ID |
|
Nimi |
Synty nyt |
Seura |
Kans |
Ilm. aika |
|
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
470 |
|
Aino Välimaa |
2006 |
Uinti Tampere |
FIN |
59.32 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
441 |
|
Aino Jussila |
2000 |
Uinti Tampere |
FIN |
59.83 |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
447 |
|
Viivi Merisalo |
2002 |
Uinti Tampere |
FIN |
1:00.01 |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
1 |
|
Petra Ansaranta |
2004 |
Oulun Uinti 1906 |
FIN |
1:00.23 |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
456 |
|
Aino Hinkka |
2005 |
Uinti Tampere |
FIN |
1:00.36 |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
404 |
|
Hilla Kortetjärvi |
1996 |
ORCA Helsinki |
FIN |
1:00.37 |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
49 |
|
Peppi Vesalainen |
2004 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
1:00.56 |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
453 |
|
Siiri Arjanmaa |
2004 |
Uinti Tampere |
FIN |
1:00.79 |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
500 |
|
Milla Kiviranta |
2006 |
Vanders |
FIN |
1:00.89 |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
445 |
|
Kanerva Kinnunen |
2004 |
Uinti Tampere |
FIN |
1:00.99 |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
28 |
|
Hanna Kareinen |
2000 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
1:01.12 |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
443 |
|
Roosa Mäkinen |
1999 |
Uinti Tampere |
FIN |
1:01.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
278 |
|
Annika Toiviainen |
2002 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:01.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
473 |
|
Milana Virtanen |
2006 |
Uinti Tampere |
FIN |
1:02.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
462 |
|
Frida Ekman |
2004 |
Uinti Tampere |
FIN |
1:02.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
38 |
|
Nea Parkatti |
2004 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
1:03.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
309 |
|
Cécilia Richard |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:03.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
295 |
|
Helmi Räsänen |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:03.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
483 |
|
Elli Kenttälä |
2006 |
Uinti Tampere |
FIN |
1:03.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
185 |
|
Venla Almira |
2006 |
Simmis Grani |
FIN |
1:03.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
152 |
|
Roona Karola |
2004 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
1:04.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
57 |
|
Sanni Räty |
2005 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
1:04.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
34 |
|
Lotta Lehtoila |
2003 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
1:05.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
280 |
|
Ciara Wacklin |
2004 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:05.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
120 |
|
Aava Aula |
2004 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
1:06.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
123 |
|
Ronja Terävä |
2005 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
1:07.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
202 |
|
Noora Glasin |
2006 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
1:07.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
53 |
|
Laura Kangas |
2006 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
1:07.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
121 |
|
Lumi Öller |
2006 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
1:07.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
480 |
|
Jenna Rajahalme |
2002 |
Uinti Tampere |
FIN |
1:07.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
458 |
|
Siiri Ala-Karvia |
2004 |
Uinti Tampere |
FIN |
1:07.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
515 |
|
Anna Kärkkäinen |
2006 |
Uimaseura Aquila |
FIN |
1:08.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
157 |
|
Aino Suominen |
2006 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
1:08.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
510 |
|
Sofia Chadromtseva |
2006 |
Uimaseura Aquila |
FIN |
1:08.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
412 |
|
Peppi Virokannas |
2006 |
ORCA Helsinki |
FIN |
1:08.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
125 |
|
Jessika Markkanen |
1999 |
Hyvinkään Uimaseura |
FIN |
1:08.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
526 |
|
Nea Mäkelä |
2006 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
1:17.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
258 |
|
Pinja Kaisla |
1998 |
Tuusulan Uimaseura ry |
FIN |
1:21.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
516 |
|
Aliina Penttinen |
2006 |
Uimaseura Aquila |
FIN |
1:23.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
405 |
|
Susanna Halme |
1996 |
ORCA Helsinki |
FIN |
1:25.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
367 |
|
Patrisia Kaisla |
1998 |
Kuopion Uimaseura |
FIN |
1:41.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
3 |
|
Kreetta Uusitalo |
2003 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14-04-2022 20.13.54 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,9 |
Lisensoitu: Helsingfors Simsällskap |
|
|
|
|