Program for Bergen Swim Festival 2022
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Prelim A-flight Friday
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bergen Swim Festival 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
AdO Arena |
Organizer: |
Bergensklubbene |
|
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Apr 1, 2022 to Apr 3, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
200m Butterfly Women |
|
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
|
Strandebarm Sportell |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ER |
2:04.27 |
|
|
Katinka Hosszu |
1989 |
Hungary (HUN) |
Rome (ITA) |
7/29/2009 |
|
|
WR |
2:01.81 |
|
|
Zige Liu |
1989 |
China (CHN) |
Jinan (CHN) |
10/21/2009 |
|
|
NR |
2:10.99 |
|
|
Ingvild Nicoline Nerdru |
1900 |
Asker SK (NOR) |
London" |
7/31/2012 |
|
|
BSF |
2:08.08 |
|
|
Franziska Hentke |
1989 |
Deutcher Schwimm-Verb |
AdO Arena (NOR) |
4/5/2019 |
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
148 |
|
Helene Torsvik Lorentz |
2004 |
Bergens SC |
NOR |
2:13.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
166 |
|
Eline Vik |
2002 |
Bergens SC |
NOR |
2:13.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
627 |
|
Marthe Cecilie Willumsen |
2002 |
Stavanger SK |
NOR |
2:17.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
777 |
|
Ella Renholm |
2006 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
2:22.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
109 |
|
Leah Emilie Stensaker Nilsen |
2006 |
Bergen Vest SK |
NOR |
2:23.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
160 |
|
Tuva Stendalen |
2002 |
Bergens SC |
NOR |
2:25.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
626 |
|
Silja Malin Vert-Mönig |
2005 |
Stavanger SK |
NOR |
2:25.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
788 |
|
Julia Askland Raanes |
2006 |
Vågsbygd SLK |
NOR |
2:27.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
351 |
|
Shari Asmar |
2007 |
Hessischer-Schwimm-Verband |
SUI |
2:28.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
195 |
|
Oda Tennebekk Vatle |
2002 |
Bergensvømmerne |
NOR |
2:28.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
642 |
|
Jonna Joensen |
2005 |
Svimjisamband Føroya |
FAR |
2:31.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
654 |
|
Sara Stokka Slettebø |
2005 |
Team Sør/FSK |
NOR |
2:34.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
809 |
|
Ella B Dreyer |
2006 |
Ås IL |
NOR |
2:37.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
574 |
|
Sunniva Pedersen |
2005 |
Skien SK |
NOR |
2:37.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
98 |
|
Vilde Arefjord Elholm |
2007 |
Bergen Vest SK |
NOR |
2:39.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
740 |
|
Stina Amalia M. Kletvang |
2005 |
Ullensakersvømmerne |
NOR |
2:40.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
409 |
|
Ellinor Paulsrud-Kvisla |
2007 |
Kolbotn IL |
NOR |
2:41.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
86 |
|
Silvia Patricia V. Hufthammer |
2007 |
Austevoll Idrettsklubb |
NOR |
2:47.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
112 |
|
Alise Pettersen |
2007 |
Bergen Vest SK |
NOR |
2:47.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-04-03 14:26:51 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Hordaland Svømmekrets |
|
|
|
|