Below are all entry- and startlists shown by session.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Prijave |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično prvenstvo Slovenije za ml. dečke in ml. deklice 202
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
|
Organizator: |
Plavalna zveza Slovenije |
|
|
|
Bazen: |
25m |
Datum tekmovanja |
apr. 1, 2022 to apr. 3, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
100m Backstroke Men |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rek. ml.d |
1:03.94 |
|
Tai Novak |
2006 |
(SLO) |
Ljubljana (SLO) |
12/22/2018 |
|
|
# |
ID |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
Drža va |
Prijavni čas |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
94 |
|
George Erker De Lucat |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
1:15.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
39 |
|
Vid Šumi Branilovič |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
1:15.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
155 |
|
Tin Babič |
2010 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
SLO |
1:16.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
76 |
|
Lovro Jarkovič |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
1:16.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
349 |
|
Jak Novak |
2010 |
Športno društvo Aqua |
SLO |
1:19.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
42 |
|
Kristjan Krivec |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
1:21.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
186 |
|
Žiga Koroš |
2011 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
1:22.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
354 |
|
Jaka Čufer |
2011 |
Športno društvo Aqua |
SLO |
1:23.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
77 |
|
Luka Legiša |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
1:23.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
187 |
|
Max Koren |
2011 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
1:24.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
157 |
|
Nejc Kranjc |
2010 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
SLO |
1:24.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
162 |
|
Teo Jezovšek Špiljar |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:24.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
69 |
|
Jakob Kocjan |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
1:24.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
100 |
|
Ian Žnidaršič |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
1:25.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
111 |
|
Aleks Stevanić |
2011 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
1:25.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
40 |
|
Matic Jelenc |
2011 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
1:27.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
41 |
|
Filip Milenkovič |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
1:27.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
70 |
|
Oskar Lavrih |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
1:27.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
72 |
|
Miha Leskovar |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
1:27.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
280 |
|
Žiga Poljšak |
2010 |
Športno društvo Riba |
SLO |
1:28.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
75 |
|
Jon Tepej Pečnik |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
1:29.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
49 |
|
Valter Grm |
2011 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:29.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
67 |
|
Jaka Jerše |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
1:30.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
295 |
|
Jakob Krapež |
2011 |
Športno društvo Riba |
SLO |
1:31.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
101 |
|
Jaka Fajon |
2011 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
1:31.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
103 |
|
Brin Poljak |
2011 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
1:32.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
217 |
|
Peter Lackovič |
2010 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
1:32.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
79 |
|
Lenart Čuček |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
1:32.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
95 |
|
Tristan Strojanšek |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
1:33.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
178 |
|
Nik Rezar |
2011 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:33.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
7 |
|
Ožbej Bešter |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:34.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
163 |
|
Tian Gomzej |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:36.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
219 |
|
Tymur Beshlyk |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
1:36.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
356 |
|
Bor Šefman |
2010 |
Športno društvo Aqua |
SLO |
1:37.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
141 |
|
Nikolaj Strašek |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
1:37.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
108 |
|
Erik Memić |
2011 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
1:38.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
24 |
|
Matevž Potočnik |
2011 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:38.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
230 |
|
Enis Bašić |
2010 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
1:39.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
48 |
|
Kalvin Val Penko |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:39.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
289 |
|
Filip Mamlić |
2011 |
Športno društvo Riba |
SLO |
1:40.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
119 |
|
Val Aleksej Žnidaršič |
2013 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
1:41.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
11 |
|
Jakob Bavdek |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:41.20 |
|
|
|
43 |
390 |
|
Tian Žvar |
|
|
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
1:42.50 |
|
|
|
2011 |
SLO |
|
44 |
379 |
|
Pascal Krevs |
|
|
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
|
1:42.83 |
|
|
|
2011 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
391 |
|
Ambrož Košir |
2013 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
SLO |
1:43.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
137 |
|
Anže Vrtič |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
1:43.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
234 |
|
Edin Ajšić |
2011 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
1:45.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
56 |
|
Rok Predojevič Benda |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:45.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
165 |
|
Ante Jakša Marić |
2012 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:46.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
235 |
|
Jadran Lojen Modrijan |
2010 |
Plavalni klub Velenje |
SLO |
1:47.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
6 |
|
Luka Zupan |
2011 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
1:47.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
287 |
|
Tilen Kramer |
2010 |
Športno društvo Riba |
SLO |
1:48.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
384 |
|
Matija Šprah |
2010 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
1:48.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
220 |
|
Žiga Keržič Rakar |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
1:49.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
176 |
|
Lovro Kekec |
2011 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:50.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
170 |
|
Mark Kokol Svenšek |
2012 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:50.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
172 |
|
Tilen Krošelj |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:50.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
385 |
|
Timotej Plošinjak |
2010 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
1:51.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
297 |
|
Rok Prešeren |
2012 |
Športno društvo Riba |
SLO |
1:56.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
381 |
|
Nejc Vizjak |
2011 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
1:59.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
191 |
|
Anže Kos |
|
|
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
|
2:00.98 |
|
|
|
2014 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
14 |
|
Benjamin Smrkolj |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
2:01.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
59 |
|
Ožbej Juvan |
2011 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
2:02.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
363 |
|
Nejc Bartol |
2011 |
Športno društvo Aqua |
SLO |
2:04.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
174 |
|
Tom Ravnak |
2012 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
2:08.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
305 |
|
Lev Lasič |
2013 |
Športno društvo Riba |
SLO |
2:28.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
139 |
|
Rene Markov |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
196 |
|
Daniel Burduja |
2012 |
Plavalni klub Koper |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
274 |
|
Filip Žagar |
2012 |
Plavalni klub Ribnica |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
29 |
|
Yaroslav Surovikin |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
UKR |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
197 |
|
Ros Viler |
2011 |
Plavalni klub Koper |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
270 |
|
Martin Arko |
2013 |
Plavalni klub Ribnica |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
275 |
|
Urh Malavašič |
2013 |
Plavalni klub Ribnica |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
74 |
265 |
|
Alessandro Ambrožič |
2010 |
Plavalni klub Ribnica |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
75 |
135 |
|
Mark Kojc |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
76 |
51 |
|
Ožbej Douala Nzotam |
2011 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
77 |
26 |
|
Tristan Bizjak Kralj |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
78 |
143 |
|
Lan Šentjurc |
2011 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
79 |
50 |
|
Robert Palyvoda |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
80 |
145 |
|
Maj Hacin |
2011 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
81 |
144 |
|
Gal Topolnik |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
82 |
306 |
|
Lenart Razinger |
2010 |
Športno društvo Riba |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
83 |
198 |
|
Timej Družina |
2010 |
Plavalni klub Koper |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
84 |
266 |
|
Jan Malavašič |
2011 |
Plavalni klub Ribnica |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
85 |
200 |
|
Jure Pribac |
2010 |
Plavalni klub Koper |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
86 |
383 |
|
Rene Mesarič |
2011 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
87 |
199 |
|
Črt Furlanič |
2011 |
Plavalni klub Koper |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
88 |
365 |
|
Domen Šefman |
2013 |
Športno društvo Aqua |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
89 |
301 |
|
Marcel Botton |
2012 |
Športno društvo Riba |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
90 |
364 |
|
Anže Zrimšek |
2010 |
Športno društvo Aqua |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
91 |
386 |
|
Žiga Medik |
2011 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
92 |
12 |
|
Nik Lamovšek |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
93 |
159 |
|
Aleksej Kržan |
2010 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
94 |
225 |
|
Pavlin Zule |
2012 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
95 |
378 |
|
Jaka Štalcer |
2010 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
96 |
202 |
|
Jakob Kavčič |
2010 |
Plavalni klub Koper |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-03-29 13:26:47 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|