Program for Mostveno in posamicno DP Slovenije za decke in deklice 2022
Below are all entry- and startlists shown by session.
1. dan
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startna lista |
|
Moštveno in posamično prvenstvo Slovenije za dečke in deklice 2022
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Bazen Pristan |
Organizator: |
Plavalna zveza Slovenije |
|
|
|
|
|
Bazen: |
25m |
Datum tekmovanja |
apr. 1, 2022 to apr. 3, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Disciplina 4, 200m Breaststroke Men
|
Final 1 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rek. dečk |
2:24.58 |
|
Matija Može |
2000 |
(SLO) |
Ljubljana (SLO) |
12/21/2014 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
308 |
3 |
|
Matevž Vocovnik |
2008 |
PK Torpedo Ljubljana |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
247 |
4 |
|
Lev Vilfan Kožuh |
2009 |
ŠD Riba Ljubljana |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
291 |
5 |
|
Vito Ferčak |
2008 |
Zdravilišče Radenci |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
6 |
|
Timon Mlakar |
2008 |
PK Triglav Kranj |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Disciplina 4, 200m Breaststroke Men |
Final 2 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
112 |
1 |
|
Lovro Pogačar |
2009 |
PK Branik Maribor |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
236 |
2 |
|
Matic Lončarevič |
2009 |
PK Ribnica |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
221 |
3 |
|
Maj Ramšak |
2009 |
DVŠ Posejdon Celje |
3:35.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
133 |
4 |
|
Nik Perc |
2009 |
PK Neptun Celje |
3:23.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
228 |
5 |
|
Jaka Petek |
2008 |
PK Ribnica |
3:31.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
6 |
|
Elijas Šukunda Hadaš |
2009 |
PK Triglav Kranj |
3:40.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
224 |
7 |
|
Jurij Pelengić |
2008 |
DVŠ Posejdon Celje |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
255 |
8 |
|
Uroš Bauk |
2009 |
ŠD Riba Ljubljana |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Disciplina 4, 200m Breaststroke Men |
Final 3 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
1 |
|
Urban Aleš |
2009 |
PK Ljubljana |
3:14.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
2 |
|
Žan Gradišek |
2008 |
PK Triglav Kranj |
3:12.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
226 |
3 |
|
Teo Starc |
2008 |
PK Ribnica |
3:11.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
4 |
|
Ivo Rupnik |
2008 |
PK Ilirija Ljubljana |
3:07.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
110 |
5 |
|
Matt Koračin |
2008 |
PK Branik Maribor |
3:07.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
94 |
6 |
|
Jakob Lun Brajnik |
2008 |
PK Olimpija |
3:11.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
95 |
7 |
|
Val Lovrečić Klobučar |
2008 |
PK Olimpija |
3:14.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
93 |
8 |
|
Artem Batyrshin |
2009 |
PK Olimpija |
3:19.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Disciplina 4, 200m Breaststroke Men |
Final 4 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
193 |
1 |
|
Brin Lorger |
2008 |
PK Velenje |
3:05.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
2 |
|
Lan Koritnik |
2009 |
PK Ilirija Ljubljana |
3:02.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
185 |
3 |
|
Liam Negodič |
2008 |
PK Kamnik |
3:00.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
219 |
4 |
|
Aidan Ermenc |
2008 |
DVŠ Posejdon Celje |
2:58.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
154 |
5 |
|
Bor Rotovnik |
2009 |
PK Fužinar Ravne |
2:58.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
6 |
|
Tilen Kosmač |
2008 |
PK Triglav Kranj |
3:00.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
109 |
7 |
|
Nino Gorišek |
2008 |
PK Branik Maribor |
3:04.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
8 |
|
Leon Zafošnik Potočnik |
2008 |
PK Triglav Kranj |
3:05.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Disciplina 4, 200m Breaststroke Men |
Final 5 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
155 |
1 |
|
Alexander Paternoster |
2009 |
PK Fužinar Ravne |
2:57.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
248 |
2 |
|
Črt Grohar |
2008 |
ŠD Riba Ljubljana |
2:49.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
91 |
3 |
|
David Peček Danieli |
2008 |
PK Olimpija |
2:43.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
135 |
4 |
|
Julijan Pevec |
2008 |
PK Neptun Celje |
2:34.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
183 |
5 |
|
Rok Vejnovič |
2008 |
PK Kamnik |
2:40.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
6 |
|
Tim Kolenko |
2008 |
PK Ilirija Ljubljana |
2:48.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
131 |
7 |
|
Vid Čujež |
2008 |
PK Neptun Celje |
2:49.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
8 |
|
Janez Kunčič |
2008 |
PK Radovljica |
2:57.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-03-30 11:04:25 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|