Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Erikdalsbadet |
Arrangör: |
SPIF |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 1 jul 2022 till den 3 jul 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
50m Ryggsim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
127 |
|
Aksel Hillerström Vagli |
2006 |
Simklubben Neptun |
SWE |
25.99 |
Y |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
257 |
|
Markus Annas |
2004 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
28.56 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
244 |
|
Eskil Bränström |
2006 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
28.86 |
Y |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
429 |
|
Anton Kanth |
2004 |
Tyresö Simsällskap |
SWE |
29.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
785 |
|
Jonas She Cheung |
2005 |
Lørenskog og Rælingen Kappsvømmingsklubb |
NOR |
29.35 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
33 |
|
Leo Jakobsson |
2002 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
29.37 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
347 |
|
Valentino Vrbanus |
2006 |
Södertälje Simsällskap |
SWE |
29.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
711 |
|
Lukas Johansen Strande |
2006 |
Bærumsvømmerne |
NOR |
29.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
149 |
|
Kasper Lee |
2008 |
Simklubben Neptun |
SWE |
29.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
327 |
|
Samuel Lönnberg-Flores |
2008 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
29.96 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
64 |
|
Maxim Jelagin |
2005 |
Lidingö Simklubb |
SWE |
30.04 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
788 |
|
Mathias Käär |
2005 |
Orca Swim Club |
EST |
30.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
495 |
|
Adam Wahlberg |
2006 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
30.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
63 |
|
Adam Joseph Michel |
2006 |
Lidingö Simklubb |
SWE |
30.54 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
520 |
|
Mats Rehn |
2002 |
Wisby Simsällskap |
SWE |
30.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
681 |
|
Even Littorin Birkeland |
2006 |
Bærumsvømmerne |
NOR |
30.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
505 |
|
Hilmer Bergman |
2007 |
Wisby Simsällskap |
SWE |
30.80 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
790 |
|
Sander Kadak |
2006 |
Orca Swim Club |
EST |
30.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
320 |
|
Lucas Bouchet |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
31.16 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
171 |
|
Elis Täljsten |
2008 |
Njurunda Simsällskap |
SWE |
31.32 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
368 |
|
Filip Hägglund |
2004 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
31.47 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
22 |
703 |
|
Martin Sørlie Nordquist |
2006 |
Bærumsvømmerne |
NOR |
31.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
319 |
|
Alexander Bouchet |
2007 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
31.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
31 |
|
Tee Thern |
2006 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
31.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
748 |
|
Elias Hauge Lien |
2007 |
Trondhjems svømme & livredningsklub |
NOR |
32.32 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
312 |
|
David Berggren |
2005 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
32.41 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
27 |
504 |
|
Jack Sjöberg |
2005 |
Wisby Simsällskap |
SWE |
32.45 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
28 |
131 |
|
Ludvig Löfström |
2006 |
Simklubben Neptun |
SWE |
32.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
789 |
|
Rasmus Välk |
2007 |
Orca Swim Club |
EST |
32.77 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
465 |
|
Lukas Jonsgården |
2008 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
32.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
65 |
|
Oscar Andersson |
2007 |
Lidingö Simklubb |
SWE |
32.88 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
695 |
|
Aksel Søvik Holden |
2008 |
Bærumsvømmerne |
NOR |
32.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
600 |
|
Jonatan Frisendahl |
2008 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
33.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
375 |
|
Malcolm Honkanen |
2005 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
33.05 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
532 |
|
Anders Watanabe |
2008 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
33.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
209 |
|
Max Antonsson |
2004 |
Sala Simsällskap |
SWE |
33.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
462 |
|
William Vide |
2008 |
Upplands-Bro Simsällskap |
SWE |
33.70 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
659 |
|
Martin Brunborg |
2006 |
Triton Lillestrøm |
NOR |
33.73 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
753 |
|
Sondre Furmyr Johansen |
2006 |
Trondhjems svømme & livredningsklub |
NOR |
33.80 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
423 |
|
Vilgot Hårding-Nordkvist |
2008 |
Tyresö Simsällskap |
SWE |
33.87 |
S |
|
|
|
|
|
|
41 |
433 |
|
Erik Förborgen |
2008 |
Tyresö Simsällskap |
SWE |
34.04 |
S |
|
|
|
|
|
|
42 |
596 |
|
Viggo Johansson |
2008 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
34.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
247 |
|
Hugo Krogstad |
2007 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
34.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
377 |
|
Moritz Karlsson |
2008 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
34.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
516 |
|
Axel Engman |
2009 |
Wisby Simsällskap |
SWE |
34.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
425 |
|
Otto Andersson |
2008 |
Tyresö Simsällskap |
SWE |
34.76 |
S |
|
|
|
|
|
|
47 |
342 |
|
Sixten Selander |
2006 |
Södertälje Simsällskap |
SWE |
34.83 |
S |
|
|
|
|
|
|
48 |
262 |
|
Vidar Bekkewold Karlström |
2007 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
34.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
664 |
|
Kristoffer Dyrvang Haga |
2008 |
Triton Lillestrøm |
NOR |
34.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
657 |
|
Daniel August Runge Borgås |
2008 |
Triton Lillestrøm |
NOR |
35.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
781 |
|
Oskar Skaret Nordli |
2007 |
Lørenskog og Rælingen Kappsvømmingsklubb |
NOR |
35.50 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
660 |
|
David Kristian Holmberg Dahle |
2010 |
Triton Lillestrøm |
NOR |
35.88 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
261 |
|
Vilgot Blanck |
2007 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
36.05 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
54 |
663 |
|
Nilavan Gregory |
2006 |
Triton Lillestrøm |
NOR |
36.16 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
55 |
529 |
|
Noah Björkhed |
2007 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
36.38 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
56 |
464 |
|
Johannes Fischer |
2007 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
36.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
7 |
|
Axel Haglund |
2007 |
Borlänge Simsällskap |
SWE |
36.42 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
58 |
732 |
|
Odin Melgård Skorstad |
2010 |
SK Speed |
NOR |
36.60 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
59 |
528 |
|
Oliver Martin |
2008 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
36.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
62 |
|
Emil Corlevi |
2009 |
Lidingö Simklubb |
SWE |
36.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
484 |
|
Valter Kåver |
2009 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
36.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
489 |
|
Seved Rönnholm |
2007 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
37.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
536 |
|
Axel Svahn |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
37.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
82 |
|
Anton Chubakov |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
37.60 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
65 |
253 |
|
Rastin Mortezaei Semnani |
2010 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
37.87 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
66 |
592 |
|
Melker Larsson |
2008 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
37.88 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
67 |
470 |
|
August Vogt |
2010 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
38.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
195 |
|
Elliot Eliassen |
2009 |
S 77 Stenungsund |
SWE |
38.14 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
69 |
541 |
|
Elton Rosén |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
38.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
417 |
|
Eric Söderlund |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
38.19 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
71 |
115 |
|
Melvin Zetterlund |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
38.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
379 |
|
Dennis Pavlovic Cano |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
38.31 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
73 |
637 |
|
Oliwer Tin Lundblad |
2007 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
38.61 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
74 |
735 |
|
Endre Østby |
2010 |
SK Speed |
NOR |
38.88 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
75 |
22 |
|
Mikael Filinau |
2009 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
39.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
76 |
717 |
|
Max Johannes Bernes |
2005 |
SK Speed |
NOR |
39.19 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
77 |
74 |
|
Dante Sandström |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
39.27 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
78 |
661 |
|
Haakon Stensby Frågåt |
2010 |
Triton Lillestrøm |
NOR |
39.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
79 |
494 |
|
Rasmus Törnquist |
2011 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
39.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
80 |
88 |
|
Tom Linander |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
39.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
81 |
270 |
|
Gustaf Lundgren |
2010 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
39.78 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
82 |
242 |
|
Wilgot Wiklund |
2007 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
40.00 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
83 |
459 |
|
Bamse Karjanmaa |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
40.15 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
84 |
590 |
|
Isak Sjöblom |
2008 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
40.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
85 |
191 |
|
Elliot Back |
2009 |
S 77 Stenungsund |
SWE |
40.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
86 |
631 |
|
Eric Svensson |
2008 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
40.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
87 |
10 |
|
Phoenix Stenling |
2010 |
Njurunda Simsällskap |
SWE |
40.63 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
88 |
523 |
|
Vincent Martin |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
40.67 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
89 |
633 |
|
Frank Floren |
2007 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
41.00 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
90 |
797 |
|
Igor Bedlinski |
2008 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
41.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
91 |
83 |
|
Noé Wikström |
2011 |
Simklubben Neptun |
SWE |
41.25 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
92 |
197 |
|
Arvid Fossum |
2009 |
S 77 Stenungsund |
SWE |
41.26 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
93 |
400 |
|
Gustav Jansson |
2006 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
41.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
94 |
449 |
|
Alexander Wettle |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
41.27 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
95 |
475 |
|
Vincent Eriksson |
2007 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
41.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
96 |
738 |
|
Balder Baarholm |
2010 |
Trondhjems svømme & livredningsklub |
NOR |
41.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
97 |
192 |
|
Sandor Brink |
2010 |
S 77 Stenungsund |
SWE |
41.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
98 |
101 |
|
Alexander Brocke |
2011 |
Simklubben Neptun |
SWE |
41.87 |
S |
|
|
|
|
|
|
99 |
269 |
|
Gabriel Lundgren |
2011 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
42.16 |
S |
|
|
|
|
|
|
100 |
474 |
|
Felix Eriksson |
2010 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
42.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
101 |
73 |
|
Aron Söderholm |
2007 |
Ludvika Simsällskap |
SWE |
42.80 |
S |
|
|
|
|
|
|
102 |
405 |
|
Elias Tsampazis |
2011 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
43.49 |
S |
|
|
|
|
|
|
103 |
291 |
|
Sebastian Mann |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
43.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
104 |
87 |
|
August Malinoowsky |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
43.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
105 |
193 |
|
Filip Granlund |
2010 |
S 77 Stenungsund |
SWE |
43.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
106 |
76 |
|
Frank Rosén |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
43.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
107 |
68 |
|
Erik Lindberg |
2009 |
Ludvika Simsällskap |
SWE |
43.97 |
S |
|
|
|
|
|
|
108 |
728 |
|
Lucas Pham |
2010 |
SK Speed |
NOR |
44.17 |
S |
|
|
|
|
|
|
109 |
775 |
|
Raimo Paurson |
2010 |
Audentese Spordiklubi |
EST |
44.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
110 |
99 |
|
Casper Ramm-Ericson |
2012 |
Simklubben Neptun |
SWE |
44.40 |
S |
|
|
|
|
|
|
111 |
53 |
|
Mohammed Oulaywan |
2009 |
Simklubben Ena |
SWE |
44.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
112 |
21 |
|
Jakub Eliasz |
2008 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
45.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
113 |
252 |
|
Linus Salminen |
2010 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
45.05 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
114 |
454 |
|
Cian Lilliesköld |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
45.14 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
115 |
579 |
|
Eddie Johansson |
2011 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
45.19 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
116 |
279 |
|
Oscar Adamsson |
2009 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
45.43 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
117 |
522 |
|
Lucas Sundkvist |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
45.66 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
118 |
642 |
|
Tor Zettergren |
2009 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
45.75 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
119 |
521 |
|
Oliver Svedin |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
45.78 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
120 |
518 |
|
Maximilian Enström |
2010 |
Wisby Simsällskap |
SWE |
45.97 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
121 |
619 |
|
Albert Nordling |
2007 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
46.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
122 |
298 |
|
Christian Nilsson |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
46.04 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
123 |
18 |
|
Loke Karlsson |
2009 |
Njurunda Simsällskap |
SWE |
46.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
124 |
194 |
|
Noah Engerberg |
2011 |
S 77 Stenungsund |
SWE |
46.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
125 |
623 |
|
Lowe Kopparberg |
2011 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
46.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
126 |
334 |
|
Ludvig Näsström |
2011 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
47.26 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
127 |
52 |
|
Jino Atiwit Osman |
2010 |
Simklubben Ena |
SWE |
47.30 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
128 |
77 |
|
Harry Bergnehr |
2011 |
Simklubben Neptun |
SWE |
47.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
129 |
221 |
|
Carl Björkholm |
2011 |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
SWE |
48.27 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
130 |
646 |
|
Vincent Ghorbani |
2008 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
48.31 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
131 |
121 |
|
Casper Granbom-Rejving |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
48.39 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
132 |
651 |
|
Jonas Granstedt |
2011 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
48.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
133 |
94 |
|
Arman Rana |
2012 |
Simklubben Neptun |
SWE |
49.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
134 |
196 |
|
Jay Johansson Mohlin |
2011 |
S 77 Stenungsund |
SWE |
49.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
135 |
650 |
|
Jonah Toorell |
2010 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
49.83 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
136 |
330 |
|
Torsten Ruder |
2012 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
50.44 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
137 |
648 |
|
Floyd Karlmark |
2012 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
50.72 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
138 |
20 |
|
Rasmus Olsson |
2009 |
Njurunda Simsällskap |
SWE |
50.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
139 |
810 |
|
Hugo Ek |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
51.53 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
140 |
331 |
|
Artemij Fissoun |
2012 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
51.99 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
141 |
652 |
|
Viktor Ignjatovic |
2010 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
52.49 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
142 |
332 |
|
Viktor Widestedt |
2013 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
52.52 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
143 |
733 |
|
Mads Sørensen |
2009 |
SK Speed |
NOR |
52.64 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
144 |
214 |
|
Anton Birelius |
2010 |
Sala Simsällskap |
SWE |
52.89 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
145 |
443 |
|
Victor Elander Uddhammar |
2012 |
Täby Sim |
SWE |
54.98 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
146 |
336 |
|
Theo Linnér |
2009 |
Sundsvalls Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
147 |
398 |
|
David Negut |
2008 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
148 |
301 |
|
Jonathan Sundqvist |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
149 |
756 |
|
Aksel Viken Refseth |
2009 |
Trondhjems svømme & livredningsklub |
NOR |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
150 |
575 |
|
Vlad Rojas |
2009 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
151 |
390 |
|
Thor Lieu |
2011 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
152 |
755 |
|
Vishnu Sattanathan |
2010 |
Trondhjems svømme & livredningsklub |
NOR |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
153 |
795 |
|
David Walker |
2009 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
154 |
303 |
|
Adam Bonderud |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-07-01 13:49:44 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF |
|
|
|
|