Program för HEAD to Head 2022
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Polisen Head to Head 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Eriksdalsbadet |
Arrangör: |
SPIF |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 8 okt 2022 till den 9 okt 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
100m Bröstsim Damer ABC |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
353 |
|
Vilma Lindberg |
2004 |
Södertälje Simsällskap |
SWE |
1:10.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
104 |
|
Alice Stenbeck |
2006 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:12.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
184 |
|
Felicia Östlund |
2002 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
1:12.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
604 |
|
Milla Wahlund |
2006 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:12.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
698 |
|
Leah Ishaq |
2006 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:14.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
527 |
|
Emma Parsons |
2002 |
Tyresö Simsällskap |
SWE |
1:14.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
108 |
|
Malva Eriksson |
2006 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:14.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
105 |
|
Amelia Gustafsson |
2006 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:14.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
683 |
|
Sara Arnö |
2004 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:15.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
361 |
|
Moa Forsgren |
2008 |
Södertälje Simsällskap |
SWE |
1:16.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
327 |
|
Alma Brorson |
2008 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
1:16.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
902 |
|
Veera Knuutila |
2008 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
1:16.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
701 |
|
Sofia Bäckström |
2004 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:17.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
112 |
|
Nadja Travar |
2007 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:18.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
273 |
|
Emilia Wullrich |
2003 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:18.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
862 |
|
Ellen Woivalin |
2001 |
Ålands Simförening |
FIN |
1:18.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
866 |
|
Wilma Danielsson |
2005 |
Ålands Simförening |
FIN |
1:18.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
693 |
|
Wilma Danielsson |
2006 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:19.05 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
886 |
|
Venla Holma |
2008 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
1:19.28 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
123 |
|
Hilma Stenbeck |
2008 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:19.35 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
910 |
|
Anna Tomine Vårli Angell |
2006 |
Lambertseter SK |
NOR |
1:19.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
653 |
|
Lina Thunvall |
2008 |
Ösmo Simsällskap |
SWE |
1:19.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
603 |
|
Tilda Flodin |
2007 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:19.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
110 |
|
Anna Eneroth |
2007 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:20.86 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
25 |
889 |
|
Sofia Danska |
2009 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
1:20.96 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
26 |
891 |
|
Aliisa Soini |
2007 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
1:20.96 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
27 |
935 |
|
Mathea Cathrin Kohoutek Rue |
2006 |
Lambertseter SK |
NOR |
1:20.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
531 |
|
Alva Jacobsson |
2005 |
Tyresö Simsällskap |
SWE |
1:21.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
885 |
|
Mirelle Hirsiniemi |
2007 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
1:21.15 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
30 |
152 |
|
Li Elveskog |
2004 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:22.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
111 |
|
Lovisa Lindberg |
2007 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:22.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
863 |
|
Emelie Måtar |
2004 |
Ålands Simförening |
FIN |
1:22.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
163 |
|
Tyra Hållinder |
2007 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
1:22.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
664 |
|
Fiona Karlsson |
2004 |
Ösmo Simsällskap |
SWE |
1:22.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
903 |
|
Saga Räikkönen |
2008 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
1:22.75 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
36 |
696 |
|
Cornelia Utgren |
2007 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:23.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
255 |
|
Johanna Granhällen |
2002 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:23.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
906 |
|
Sara Elomäki |
2006 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
1:23.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
950 |
|
Amanda Ahinko |
2007 |
Jyväskylän Aalto |
FIN |
1:23.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
771 |
|
Thea Severinsson |
2008 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
1:23.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
755 |
|
Adiyat Coles |
2008 |
Falkenbergs Simklubb |
SWE |
1:24.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
129 |
|
Felicia Forss |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:24.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
760 |
|
Sandra Ignatjovic |
2007 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
1:24.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
113 |
|
Julia Lundgren |
2007 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:24.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
658 |
|
Freja Vesterlund |
2006 |
Ösmo Simsällskap |
SWE |
1:24.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
592 |
|
Cornelia Orheden |
2008 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:24.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
861 |
|
Fanny Ek |
1999 |
Ålands Simförening |
FIN |
1:24.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
639 |
|
Moa Eiving |
2008 |
Åkersberga Simsällskap |
SWE |
1:25.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
895 |
|
Miisa Järvinen |
2007 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
1:25.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
79 |
|
Elin Grähs |
2004 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:25.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
199 |
|
Liv Öhrman |
2007 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
1:25.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
356 |
|
Ebba Mattisson |
2006 |
Södertälje Simsällskap |
SWE |
1:25.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
600 |
|
Fanny Karls |
2007 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:26.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
640 |
|
Adella Nordin |
2007 |
Åkersberga Simsällskap |
SWE |
1:26.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
197 |
|
Stella Rahm |
2009 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
1:26.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
712 |
|
Signe Backlund |
2009 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:27.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
5 |
|
Lollobelle Nordström-Renlund |
2005 |
Botkyrka-Rönninge Simsällskap |
SWE |
1:27.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
925 |
|
Sara Mathiesen Laskemoen |
2007 |
Lambertseter SK |
NOR |
1:27.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
318 |
|
Klara Uddeholt |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
1:27.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
377 |
|
Lilly Dorch Juliusson |
2009 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:27.54 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
61 |
317 |
|
Isabel Behring |
2008 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
1:28.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
421 |
|
Nora Hodneland |
2007 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:28.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
897 |
|
Aliisa Kunttu |
2008 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
1:29.20 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
64 |
732 |
|
Lova Hjort |
2007 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:29.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
462 |
|
Emma Arnö |
2008 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
1:29.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
929 |
|
Pia Mørk |
2007 |
Lambertseter SK |
NOR |
1:29.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
721 |
|
Amy Sterby |
2008 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:29.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
638 |
|
Evelina Dahlberg |
2007 |
Åkersberga Simsällskap |
SWE |
1:29.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
142 |
|
Lovisa Emanuelsson |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:31.38 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
70 |
370 |
|
Sara Pölkki |
2009 |
Södertälje Simsällskap |
SWE |
1:31.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
496 |
|
Fidelie Börnesson |
2007 |
Tyresö Simsällskap |
SWE |
1:31.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
551 |
|
Ella Lundgren |
2009 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:32.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
247 |
|
Emelie Granhällen |
2008 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:32.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
74 |
848 |
|
Sofie Helgstrand |
2006 |
Älvsjö AIK Simförening |
SWE |
1:32.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
75 |
545 |
|
Agnes Klingh |
2008 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:33.88 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
76 |
509 |
|
Felicia Tiippana-Henriksson |
2008 |
Tyresö Simsällskap |
SWE |
1:34.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
77 |
521 |
|
Judit Skäringer |
2007 |
Tyresö Simsällskap |
SWE |
1:34.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
78 |
388 |
|
Elin Storell |
2008 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:34.46 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
79 |
711 |
|
Lovisa Gyllbäck |
2009 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:34.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
80 |
663 |
|
Nadja Wigren |
2009 |
Ösmo Simsällskap |
SWE |
1:35.44 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
81 |
723 |
|
Martha Hammes |
2008 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:35.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
82 |
874 |
|
Selma Nordberg |
2009 |
Ålands Simförening |
FIN |
1:36.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
83 |
709 |
|
Lisa Alzén |
2009 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:36.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
84 |
636 |
|
Estelle Liljeblad |
2007 |
Åkersberga Simsällskap |
SWE |
1:37.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
85 |
856 |
|
Agnes Ljungberg |
2008 |
Älvsjö AIK Simförening |
SWE |
1:38.13 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
86 |
419 |
|
Tuva Hodneland |
2009 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:38.43 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
87 |
518 |
|
Andréa Carlsvärd |
2009 |
Tyresö Simsällskap |
SWE |
1:38.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
88 |
673 |
|
Molly Moback Uusimäki |
2009 |
Ösmo Simsällskap |
SWE |
1:38.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
89 |
804 |
|
Majken Olsson |
2008 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
1:38.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
90 |
515 |
|
Olivia Skoglund |
2009 |
Tyresö Simsällskap |
SWE |
1:39.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
91 |
745 |
|
Marta Fridman |
2009 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:39.87 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
92 |
739 |
|
Cecilia Jalde |
2009 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:40.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
93 |
583 |
|
Tilly Poon |
2007 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:40.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
94 |
251 |
|
Elin Yavuz |
2007 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:41.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
95 |
936 |
|
Mia Johanne Ruland |
2008 |
Lambertseter SK |
NOR |
1:42.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
96 |
876 |
|
Freja Karlsson |
2009 |
Ålands Simförening |
FIN |
1:42.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
97 |
710 |
|
Lova Saari |
2009 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:42.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
98 |
371 |
|
Svea Strömwall |
2009 |
Södertälje Simsällskap |
SWE |
1:43.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
99 |
426 |
|
Nike Dahlberg Sandlin |
2007 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:45.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
100 |
261 |
|
Helena Fältman |
1980 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:45.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
101 |
773 |
|
Amanda Eriksson |
2006 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
1:46.83 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
102 |
801 |
|
Judith Axelson |
2009 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
1:46.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
103 |
821 |
|
Mathilda Orsi |
2009 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
1:47.07 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
104 |
536 |
|
Elin Eriksson |
2008 |
Upplands-Bro Simsällskap |
SWE |
1:47.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
105 |
534 |
|
Noelia Cypriansen |
2009 |
Upplands-Bro Simsällskap |
SWE |
1:48.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
106 |
816 |
|
Ishanya Datta |
2007 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
1:48.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
107 |
519 |
|
Moa Hansen |
2008 |
Tyresö Simsällskap |
SWE |
1:49.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
108 |
532 |
|
Tilma Djurman |
2009 |
Tyresö Simsällskap |
SWE |
1:49.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
109 |
669 |
|
Linn Berggren |
2009 |
Ösmo Simsällskap |
SWE |
1:49.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
110 |
375 |
|
Isabella Nilsson |
2009 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:50.02 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
111 |
220 |
|
Elma Butti |
2009 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:50.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
112 |
850 |
|
Sofia Östling |
2007 |
Älvsjö AIK Simförening |
SWE |
1:51.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
113 |
714 |
|
Tilda Götesson-Scherman |
2009 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:53.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
114 |
244 |
|
Astrid Hietala |
2009 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:56.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
115 |
873 |
|
Stella Lindbäck |
2009 |
Ålands Simförening |
FIN |
1:59.58 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
116 |
582 |
|
Lykke Brederman |
2008 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
2:00.27 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-10-09 13:08:29 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF |
|
|
|
|