2023-02-04   03:52:35
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Ohjelma Cetus GP 5 Pu

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Document
Entry List
Cetus GP 5
Place: Organizer: Cetus
Pool: 25m Competition Date: Apr 10, 2022 to Apr 10, 2022
7 50m perhosuinti naiset
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 59 Saga Linnosaari 2008 Cetus Espoo FIN 30.58
2 12 Milla-Lotta Tapanainen 2003 Cetus Espoo FIN 30.75
3 29 Amanda Nilsson 2006 Cetus Espoo FIN 31.24
4 9 Jutta Jauhiainen 2004 Cetus Espoo FIN 31.38
5 64 Milka Marjakaarto 2007 Cetus Espoo FIN 31.41
6 35 Helmi Räsänen 2006 Cetus Espoo FIN 32.78
7 67 Lotta Martikainen 2008 Cetus Espoo FIN 32.81
8 58 Cécilia Richard 2006 Cetus Espoo FIN 32.83
9 49 Ronja Pyrhönen 2008 Cetus Espoo FIN 33.42
10 32 Iisa-Lotta Rantaniitty 2006 Cetus Espoo FIN 33.43
11 133 Mette Alanen 2008 Cetus Espoo FIN 35.27
12 101 Helmi Illukka 2010 Cetus Espoo FIN 38.25
13 206 Louna Kiuru 2008 Cetus Espoo FIN 40.63 LATE
14 106 Lila Eskola 2009 Cetus Espoo FIN 41.64
15 94 Sarisha Agarwal 2008 Cetus Espoo FIN 42.05
16 37 Pinja Kotakoski 2008 Cetus Espoo FIN 42.20
17 123 Aino Salminen 2011 Cetus Espoo FIN 44.49
18 92 Anna Pohjosenperä 2009 Cetus Espoo FIN 44.61
19 157 Sanni Romppanen 2009 Cetus Espoo FIN 45.24
20 169 Velena Gusseva 2010 Cetus Espoo FIN 45.41
21 125 Frida Viinikainen 2009 Cetus Espoo FIN 46.14
22 121 Aada Taipale 2011 Cetus Espoo FIN 46.63
23 150 Alla Voronchikhina 2008 Cetus Espoo FIN 46.70
24 136 Siiri Närhi 2010 Cetus Espoo FIN 48.61
25 137 Dorotea Bjelicic 2010 Cetus Espoo FIN 48.75
26 119 Erin Liikkanen 2011 Cetus Espoo FIN 48.92
27 144 Jenni Korhola 2011 Cetus Espoo FIN 50.98
28 141 Aino Marttila 2012 Cetus Espoo FIN 51.88
29 156 Swaksha Balajee 2011 Cetus Espoo FIN 57.82
30 172 chloe mortelette 2011 Cetus Espoo FIN 58.62
31 145 Venla Laine 2011 Cetus Espoo FIN 59.17
32 146 Lumia Rantala 2009 Cetus Espoo FIN
33 164 Olivia Sihlman 2010 Cetus Espoo FIN
34 222 Lydia Curtis 2010 Cetus Espoo FIN LATE
35 170 Diana Bityutskaya 2012 Cetus Espoo FIN
36 166 Senja Heikkinen 2012 Cetus Espoo FIN
37 177 Fiona Gardberg 2009 Cetus Espoo FIN
38 160 Hilma Rinne 2011 Cetus Espoo FIN
39 226 Inna Korhonen 2010 Cetus Espoo FIN LATE
40 219 Edith Suominen 2011 Cetus Espoo FIN LATE
41 221 Vivi Metsälä 2006 Cetus Espoo FIN LATE
42 8 Ciara Wacklin 2004 Cetus Espoo FIN
43 162 Sofia Ilina 2014 Cetus Espoo FIN
44 223 Elli Katri Eveliina Hiltunen 2010 Cetus Espoo FIN LATE
45 218 Mame Esane Assyne 2012 Cetus Espoo FIN LATE
46 225 Lara Nipuli 2012 Cetus Espoo FIN LATE
47 155 Orvokki Mård 2010 Cetus Espoo FIN
48 158 Elsa Sistonen 2011 Cetus Espoo FIN
49 215 Helmi Huusko 2010 Cetus Espoo FIN LATE
50 161 Ada Murto 2010 Cetus Espoo FIN
51 109 Erika Lilja 2008 Cetus Espoo FIN
52 220 Minea Henriksson 2012 Cetus Espoo FIN LATE
53 224 Pola Kuusela 2011 Cetus Espoo FIN LATE
54 217 Naa Aso Assyne 2010 Cetus Espoo FIN LATE
55 211 Nora Karu 2010 Cetus Espoo FIN LATE
56 14 Jasmin Savonen 2005 Cetus Espoo FIN
2022-04-09 13:36:30 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licensed to: Cetus Espoo

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner