Program for XIX Gant Turku Junior Games
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Osallistujaluettelo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
XIX GANT Turku Junior Games
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
Impivaaran uimahalli |
Järjestäjä: |
Åbo Simklubb - Uintiklubi Turku ry |
|
|
Allas: |
50m |
Päivämäärä: |
07 05 2022 - 07 05 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
100m Rintauinti P13, P12 |
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Citywork Oy |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
P12 |
|
# |
ID |
|
Nimi |
Synty nyt |
Seura |
Kans |
Ilm. aika |
|
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
290 |
|
Eino Marela |
2010 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
1:36.98 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
128 |
|
Santtu Lähdeniitty |
2010 |
Salon Uimarit |
FIN |
1:46.04 |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
269 |
|
Eetu Ääri |
2010 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
1:46.93 |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
112 |
|
Voitto Lehtinen |
2010 |
Salon Uimarit |
FIN |
1:55.10 |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
115 |
|
Patrik Kirves |
2010 |
Salon Uimarit |
FIN |
1:56.52 |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
70 |
|
Arttu Rantanen |
2010 |
Raision Urheilijat |
FIN |
1:56.76 |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
94 |
|
Aatu Satola |
2010 |
Rauman Uimaseura |
FIN |
1:56.97 |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
127 |
|
Aleksi Kärkkäinen |
2010 |
Salon Uimarit |
FIN |
1:57.24 |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
315 |
|
Verneri Skog |
2010 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
1:58.32 |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
18 |
|
Arttu Kankaanpää |
2010 |
Porin Uimaseura |
FIN |
2:00.50 |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
295 |
|
Eino Kytöjoki |
2010 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
2:00.99 |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
301 |
|
Venni Alho |
2010 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
2:03.98 |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
98 |
|
Dobromir Peykov |
2010 |
Rauman Uimaseura |
FIN |
2:12.45 |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
305 |
|
Lauri Vuori |
2010 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
2:13.35 |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
212 |
|
Eerikki Nisonen |
2010 |
Åbo Simklubb |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
211 |
|
Taneli Nisonen |
2010 |
Åbo Simklubb |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
318 |
|
Ilmari Laaksonen |
2010 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
79 |
|
Kirill Gorokhov |
2010 |
Raision Urheilijat |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
225 |
|
Eelis Kaila |
2010 |
Åbo Simklubb |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
P13 |
|
# |
ID |
|
Nimi |
Synty nyt |
Seura |
Kans |
Ilm. aika |
|
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
108 |
|
Vilho Haikonen |
2009 |
Salon Uimarit |
FIN |
1:34.93 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
327 |
|
Oliver Rantanen |
2009 |
Uimaseura Kaarina |
FIN |
1:40.46 |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
177 |
|
Aarne Lehtonen |
2009 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:51.31 |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
87 |
|
Eeli Mikkonen |
2009 |
Rauman Uimaseura |
FIN |
1:55.81 |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
67 |
|
Elian Sainio |
2009 |
Raision Urheilijat |
FIN |
2:06.03 |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
131 |
|
Samu Veikkola |
2009 |
Salon Uimarit |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
219 |
|
Niklas Komi |
2009 |
Åbo Simklubb |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
07-05-2022 09.02.28 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,9 |
Lisensoitu: Åbo Simklubb |
|
|
|
|