2023-01-29   23:19:57
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program för ÅSS Race 2022

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass 1

Document
Heatlista
ÅSS Race 2022
Plats: Arrangör: Åsundens Simsällskap
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 1 okt 2022 till den 1 okt 2022
Gren 3, 100m Frisim Damer 13 år o.ä.
Final 1 (6)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
10:15
Anm tid
Start ca:
1
168 2 Sidney Kronqvist 2007 SK 1970
292 3 Petronella Persson 2009 ÅSUNDEN 1:53.72
207 4 Elise Zetterman 2004 SKARA SS
5
6
Gren 3, 100m Frisim Damer 13 år o.ä. Final 2 (6)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
10:17
144 1 Elicia Jonsson 2009 S02 1:38.36
246 2 Hayley Krol 2009 SK ALINGSÅ 1:34.68
87 3 Arielle Källgren 2007 FALKÖPING 1:28.17
100 4 Hanna Martinsson 2006 KARLSBORG 1:31.17
167 5 Melinda Sjöblom 2009 SK 1970 1:35.97
6
Gren 3, 100m Frisim Damer 13 år o.ä. Final 3 (6)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
10:20
111 1 Felicia Claesson 2009 MARIESTAD 1:26.19 L
190 2 Wilma Lindberg Fors 2009 SK 1970 1:25.52
68 3 Kordelia Nord 2009 ELFSBORG 1:24.29
120 4 Elicia Hovbrink 2008 MARIESTAD 1:24.83
139 5 Vilma Anse 2009 S02 1:26.14
179 6 Ellen Ahlqvist 2008 SK 1970 1:27.69
Gren 3, 100m Frisim Damer 13 år o.ä. Final 4 (6)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
10:22
45 1 Alva Dahlqvist 2009 ELFSBORG 1:21.00
183 2 Agnes Abrahamsson 2009 SK 1970 1:18.66 L
224 3 Sara Hakopian 2009 VARBERG 1:16.90
282 4 Linn Johansson 2007 HVETLANDA 1:17.86
14 5 Tyra Karlsson Bender 2009 ALINGSÅS 1:20.46 L
9 6 Judith Petersson 2009 ALINGSÅS 1:21.71
Gren 3, 100m Frisim Damer 13 år o.ä. Final 5 (6)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
10:24
115 1 Nova Gaede 2009 MARIESTAD 1:16.53 L
247 2 Majken Malmvall 2009 SK ALINGSÅ 1:14.77
281 3 Frida Blomqvist 2006 HVETLANDA 1:12.94
243 4 Ida Berlin 2009 SK ALINGSÅ 1:13.77
37 5 Nora Larsen Valkama 2009 ELFSBORG 1:15.95
232 6 Amanda Ronnby 2007 ÅSUNDEN 1:16.83
Gren 3, 100m Frisim Damer 13 år o.ä. Final 6 (6)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
10:26
174 1 Wilma Hansson 2007 SK 1970 1:12.34
40 2 Amalia Ödman 2005 ELFSBORG 1:09.01
41 3 Teddie Esborn 2003 ELFSBORG 1:08.20
110 4 Viktoria Andersson 2005 MARIESTAD 1:08.38
205 5 Emma Sunnerdahl 2006 SKARA SS 1:10.77
225 6 Stella Förstberg 2007 VARBERG 1:12.83
2022-09-30 15:42:55 Resultathantering: WinGrodan 2.9 Licensierad till: Åsundens Simsällskap

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner