2024-05-30   11:17:06
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Startliste for Arena Lyngby Open 2023 - Trongården

Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

Document
Deltagerliste
Arena Lyngby Open 2023 Trongården
Placering: Trongårdsskolens svømmehal Arrangør Lyngby Svømmeklub
Svømmeh 25m Stævne dato: 20. jan  2023 to 22. jan  2023
132 200m Rygsvømning Herrer
Sponsor: Lyngby Storcenter
# ID Navn Født Klub Nat Tilm Status
1 1083 Vitus Ketscher 2009 Hvidovre Svømmeklub DEN 2:20.30
2 3 Daði Rafn Falsson 2008 Íþróttabandalag Reykjanesbæjar ISL 2:22.05
3 4 Nikolai Leo Jónsson 2008 Íþróttabandalag Reykjanesbæjar ISL 2:24.49
4 1201 Emil Harpøth 2008 Svømmeklubben MK31 DEN 2:25.48
5 1268 Frederik Salling 2009 Lyngby Svømmeklub DEN 2:25.88
6 1157 Carl August Scheel 2009 Søllerød Svømmeklub DEN 2:28.68
7 5 Denas Kazulis 2008 Íþróttabandalag Reykjanesbæjar ISL 2:30.34
8 1153 William Moe Sørensen 2009 Søllerød Svømmeklub DEN 2:30.98
9 1198 Holger Larsen 2008 Svømmeklubben MK31 DEN 2:31.75
10 775 Linus Reimer 2010 Svømmeklubben Kvik, Kastrup DEN 2:32.07
11 1262 Conrad Buhl 2009 Lyngby Svømmeklub DEN 2:35.95
12 936 Peter Klitvang 2010 Sigma Swim Birkerød DEN 2:42.91
13 1272 Mathias Hald 2009 Lyngby Svømmeklub DEN 2:43.34
14 935 Lukas Højfeldt 2008 Sigma Swim Birkerød DEN 2:43.46
15 949 Axel Bonke Jensen 2009 Sigma Swim Allerød DEN 2:44.07
16 1158 David Pereira 2008 Søllerød Svømmeklub DEN 2:45.04
17 758 Nor Englund 2012 Svømmeklubben Kvik, Kastrup DEN 2:57.04
18 1182 William Henry Hartvigsen 2010 Søllerød Svømmeklub DEN 2:58.49
19 1074 Benjamin K Olesen 2011 Hvidovre Svømmeklub DEN 3:00.98
20 1291 Rares Enache 2010 Lyngby Svømmeklub DEN 3:01.94
21 1199 Jonathan Hornbech 2009 Svømmeklubben MK31 DEN 3:05.99
22 768 Mads Hentzen 2010 Svømmeklubben Kvik, Kastrup DEN 3:06.01
23 760 Marcus Franks Hansen 2010 Svømmeklubben Kvik, Kastrup DEN 3:15.87
24 1259 Bastian Johnsen 2010 Lyngby Svømmeklub DEN 3:21.52
25 1112 Mathias Bendtsen 2010 Helsingør Svømmeklub DEN 3:21.74
26 931 Axel Skov Andersson 2010 Sigma Swim Birkerød DEN 3:26.50
27 1214 Isak Rasmussen 2011 Svømmeklubben MK31 DEN 4:19.74
28 1225 Viggo Mondrup Hagn-
Meincke
2011 Svømmeklubben MK31 DEN
29 538 David Sørensen 2009 Ringsted Svømme Klub DEN
30 1103 Albert Redestam 2010 Helsingør Svømmeklub DEN
31 1080 Daniel Sabic 2009 Hvidovre Svømmeklub DEN
32 1079 Sigurd Haakansson 2009 Hvidovre Svømmeklub DEN
33 1227 Emil Contreras Kristensen 2011 Svømmeklubben MK31 DEN
34 534 Nikolaj Klempar Larsen 2010 Ringsted Svømme Klub DEN
35 1226 Linus Hein 2012 Svømmeklubben MK31 DEN
36 1181 Vilbert Fosbøl 2011 Søllerød Svømmeklub DEN
22-01-2023 08:43.55 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licens til: Lyngby Svømmeklub

Swimify Web Banner

Swimify Android Banner

LiveTiming iPhone Banner