2024-06-15   10:35:04
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Ohjelma Rollo-uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Document
Entry List
Rollo-Uinnit
Place: Organizer: Cetus
Pool: 50m Competition Date: Jun 10, 2022 to Jun 12, 2022
1 T12 400m VU
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 198 Emma Grönberg 2010 Cetus Espoo FIN 5:09.81
2 32 Viktoria Tuominen 2010 Helsingfors Simsällskap FIN 5:10.88
3 658 Hippu Rauhala 2010 Nokian Pyry FIN 5:14.10
4 4 Emelina Vento 2010 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit FIN 5:14.35
5 34 Lumi Oura 2010 Helsingfors Simsällskap FIN 5:16.23
6 402 Fanny Laiho 2010 Seinäjoen Uimarit -58 ry FIN 5:17.19
7 207 Susanna Ilina 2010 Cetus Espoo FIN 5:20.16
8 206 Johanna Juntunen 2010 Cetus Espoo FIN 5:21.88
9 420 Emma Hertsbacka 2010 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls FIN 5:23.19
10 179 Venla Salminen 2010 Simmis Wanda ry FIN 5:25.16
11 300 Inari Sormunen 2010 Joensuun Uimaseura ry FIN 5:25.24
12 606 Viola Tojander 2010 Åbo Simklubb FIN 5:25.75
13 865 Alisa Välimaa 2010 Uinti Tampere FIN 5:26.22
14 352 Juuli Salum 2010 Lahden Uimaseura FIN 5:28.42
15 474 Tilda Somervuori 2010 Hämeenlinnan Uimaseura FIN 5:29.03
16 848 Iida Pahkala 2010 Gladius Kirkkonummi FIN 5:30.19
17 577 Anni Lappalainen 2010 TaTu Tampere FIN 5:30.47
18 607 Anna Liljeberg 2010 Åbo Simklubb FIN 5:30.52
19 660 Anni Sorsa 2010 Nokian Pyry FIN 5:32.12
20 814 Saana Runtti 2010 Haukiputaan Heitto uintijaosto FIN 5:32.74
21 195 Keneli Marybel Maranik 2010 Cetus Espoo FIN 5:34.15
22 173 Jemina Suomela 2010 Simmis Wanda ry FIN 5:36.24
23 824 Pihla Kapanen 2010 Uimaseura Kaarina FIN 5:36.42
24 219 Aino Pirkkalainen 2010 Cetus Espoo FIN 5:39.35 LATE
25 680 Inkeri Rinnola 2010 Aurajoen Uinti Ry FIN 5:39.82
26 622 Maya Bergström 2010 Åbo Simklubb FIN 5:40.42
27 993 Unna Tourunen 2010 Jyväskylän Aalto FIN 5:40.58
28 1000 Noora Ruuskanen 2010 Jyväskylän Aalto FIN 5:41.18
29 951 Linda Hämäläinen 2010 Uimaseura Helsinki FIN 5:41.36
30 209 Helmi Illukka 2010 Cetus Espoo FIN 5:41.53
31 659 Iina Tieaho 2010 Nokian Pyry FIN 5:43.05
32 518 Renja Koskela 2010 Raision Urheilijat FIN 5:45.12
33 934 Liina Kuoppala 2010 Vanders FIN 5:45.42
34 114 Tara Hallia 2010 Järvenpään Uintiklubi ry FIN 5:45.61
35 490 Wivian Kaarina Orpana 2010 Kankaanpään Uimarit FIN 5:45.63
36 227 Venla Heikkinen 2010 Cetus Espoo FIN 5:46.17
37 468 Iita Poikkimäki 2010 Vieskan Uimarit FIN 5:46.53
38 640 Sofia Huttunen 2010 Åbo Simklubb FIN 5:46.55
39 870 Lydia Arvola 2010 Uinti Tampere FIN 5:47.35
40 919 Mia Conniffe 2010 Vanders FIN 5:47.74
41 724 Ronja Räsänen 2010 Oulun Lohet FIN 5:47.98
42 301 Pihla Tähkäpää 2010 Joensuun Uimaseura ry FIN 5:48.21
43 688 Aino-Ilona Lehtonen 2010 Aurajoen Uinti Ry FIN 5:48.34
44 200 Jade Vanhala 2010 Cetus Espoo FIN 5:49.53
45 545 Taimi Likki 2010 Rauman Uimaseura FIN 5:50.29
46 369 Lauriina Peltoniemi 2010 Lappeenrannan Uimarit FIN 5:50.30
47 311 Sofia Behm 2010 Joensuun Uimaseura ry FIN 5:50.59
48 716 Elisa Putaala 2010 Oulun Lohet FIN 5:50.98
2022-06-12 14:35:52 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licensed to: Cetus Espoo

Swimify Web Banner

Swimify Android Banner

LiveTiming iPhone Banner