2024-06-15   08:36:55
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Ohjelma Rollo-uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Document
Entry List
Rollo-Uinnit
Place: Organizer: Cetus
Pool: 50m Competition Date: Jun 10, 2022 to Jun 12, 2022
11 P12 100m RU
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 719 Aapo Tervo 2010 Oulun Lohet FIN 1:30.69
2 368 Veeti Ukkola 2010 Lappeenrannan Uimarit FIN 1:34.43
3 564 Márton Kovács-Balogh 2010 Salon Uimarit FIN 1:35.08
4 231 Ville Tressel 2010 Cetus Espoo FIN 1:35.17
5 113 Elmo Kyytinen 2010 Järvenpään Uintiklubi ry FIN 1:35.75
6 425 Emil Jungner 2010 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls FIN 1:36.16
7 682 Eino Marela 2010 Aurajoen Uinti Ry FIN 1:36.25
8 43 Benjamin Juusela 2010 Helsingfors Simsällskap FIN 1:37.20
9 36 Leo Suominen 2010 Helsingfors Simsällskap FIN 1:37.38
10 884 Oliver Gadd 2010 Uinti Tampere FIN 1:37.48
11 382 Aleksei Agasiev 2010 Lappeenrannan Uimarit FIN 1:37.51
12 952 Vadim Nikolashin 2010 Uimaseura Helsinki FIN 1:37.54
13 950 Nikita Dzura 2010 Uimaseura Helsinki FIN 1:37.57
14 879 Justus Uutela 2010 Uinti Tampere FIN 1:38.11
15 679 Wili Sauhula 2010 Aurajoen Uinti Ry FIN 1:38.21
16 176 Toivo Karinen 2010 Simmis Wanda ry FIN 1:38.25
17 331 Anton Kahelin 2010 Kuopion Uimaseura FIN 1:39.20
18 170 Nilla Hagelin 2010 Simmis Wanda ry FIN 1:39.51
19 400 Lucas Girod 2010 Kokkolan Uimaseura FIN 1:39.85
20 681 Lauri Seppälä 2010 Aurajoen Uinti Ry FIN 1:39.94
21 567 Santtu Lähdeniitty 2010 Salon Uimarit FIN 1:40.06
22 871 Adam Bazhyna 2010 Uinti Tampere FIN 1:40.87
23 86 Leo Savolainen 2010 Helsingin Uimarit FIN 1:41.48
24 41 Amos Eriksson 2010 Helsingfors Simsällskap FIN 1:41.92
25 628 Juuso Hurme 2010 Åbo Simklubb FIN 1:42.84
26 217 Wilhelm Rasinmäki 2010 Cetus Espoo FIN 1:42.86
27 842 Luukas Jokinen 2010 Uimaseura Kangasalan Kuohu FIN 1:43.02
28 73 Georgy Shchukin 2010 Helsingin Uimarit FIN 1:43.50
29 476 Niklas Kaipainen 2010 Hämeenlinnan Uimaseura FIN 1:43.65
30 109 Elias Boman 2010 Hyvinkään Uimaseura FIN 1:43.81
31 201 Daniel Kuismin 2010 Cetus Espoo FIN 1:43.89 LATE
32 74 Daniel Vinogradoff 2010 Helsingin Uimarit FIN 1:44.06
33 676 Eetu Ääri 2010 Aurajoen Uinti Ry FIN 1:44.22
34 223 Jaro Pyrhönen 2010 Cetus Espoo FIN 1:44.45
35 769 Emil Peuhkuri 2010 Oulun Uinti 1906 FIN 1:44.71
36 548 Eemeli Havia 2010 Salon Uimarit FIN 1:44.83
37 393 Lenni Kumpulainen 2010 Mikkelin Uimaseura FIN 1:44.84
38 169 Roope Tikkanen 2010 Simmis Wanda ry FIN 1:44.90
39 432 Hugo Ketola 2010 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls FIN 1:45.00
40 379 Eemil Saari 2010 Lappeenrannan Uimarit FIN 1:45.02
41 527 Julius Lehtojärvi 2010 Raision Urheilijat FIN 1:45.14
42 245 Eero Hiekkanen 2010 Cetus Espoo FIN 1:45.16
43 16 Alex Ådahl 2010 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit FIN 1:45.20
44 854 Matias Nieminen 2010 Gladius Kirkkonummi FIN 1:45.21
45 661 Eino Tonteri 2010 Nokian Pyry FIN 1:45.42
2022-06-12 14:35:55 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licensed to: Cetus Espoo

Swimify Web Banner

Swimify Android Banner

LiveTiming iPhone Banner