2024-06-15   08:46:32
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Ohjelma Rollo-uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Document
Entry List
Rollo-Uinnit
Place: Organizer: Cetus
Pool: 50m Competition Date: Jun 10, 2022 to Jun 12, 2022
19 T12 100m PU
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 34 Lumi Oura 2010 Helsingfors Simsällskap FIN 1:12.19
2 658 Hippu Rauhala 2010 Nokian Pyry FIN 1:18.14
3 352 Juuli Salum 2010 Lahden Uimaseura FIN 1:20.32
4 300 Inari Sormunen 2010 Joensuun Uimaseura ry FIN 1:21.32
5 814 Saana Runtti 2010 Haukiputaan Heitto uintijaosto FIN 1:21.78
6 848 Iida Pahkala 2010 Gladius Kirkkonummi FIN 1:22.82
7 4 Emelina Vento 2010 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit FIN 1:23.18
8 179 Venla Salminen 2010 Simmis Wanda ry FIN 1:23.48
9 951 Linda Hämäläinen 2010 Uimaseura Helsinki FIN 1:24.17
10 206 Johanna Juntunen 2010 Cetus Espoo FIN 1:26.77
11 660 Anni Sorsa 2010 Nokian Pyry FIN 1:27.59
12 677 Laura Toivonen 2010 Aurajoen Uinti Ry FIN 1:27.98
13 227 Venla Heikkinen 2010 Cetus Espoo FIN 1:28.05
14 607 Anna Liljeberg 2010 Åbo Simklubb FIN 1:28.41
15 953 Eva Matrosova 2010 Uimaseura Helsinki FIN 1:28.82
16 715 Juulia Koskinen 2010 Kemin Työväen Uimarit FIN 1:28.82
17 865 Alisa Välimaa 2010 Uinti Tampere FIN 1:29.14
18 680 Inkeri Rinnola 2010 Aurajoen Uinti Ry FIN 1:29.25
19 837 Lucie Ruoho 2010 Uimaseura Kangasalan Kuohu FIN 1:29.34
20 724 Ronja Räsänen 2010 Oulun Lohet FIN 1:30.23
21 577 Anni Lappalainen 2010 TaTu Tampere FIN 1:30.37
22 114 Tara Hallia 2010 Järvenpään Uintiklubi ry FIN 1:30.38
23 173 Jemina Suomela 2010 Simmis Wanda ry FIN 1:30.39
24 505 Mette Selivaara 2010 Porin Uimaseura FIN 1:30.40
25 219 Aino Pirkkalainen 2010 Cetus Espoo FIN 1:30.73
26 622 Maya Bergström 2010 Åbo Simklubb FIN 1:30.79
27 703 Isla  Vesterinen 2010 Kajaanin Uimaseura FIN 1:31.06
28 853 Maia Jauhonen 2010 Gladius Kirkkonummi FIN 1:31.49
29 32 Viktoria Tuominen 2010 Helsingfors Simsällskap FIN 1:31.68
30 490 Wivian Kaarina Orpana 2010 Kankaanpään Uimarit FIN 1:32.15
31 836 Siiri Raunio 2010 Uimaseura Kangasalan Kuohu FIN 1:32.85
32 426 Anna Kotanen 2010 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls FIN 1:33.03
33 468 Iita Poikkimäki 2010 Vieskan Uimarit FIN 1:33.07
34 44 Amanda Agbroko 2010 Helsingfors Simsällskap FIN 1:33.17
35 174 Ronja Usmi 2010 Simmis Wanda ry FIN 1:33.35
36 608 Helmi Rantala 2010 Åbo Simklubb FIN 1:33.38
37 606 Viola Tojander 2010 Åbo Simklubb FIN 1:33.55
38 824 Pihla Kapanen 2010 Uimaseura Kaarina FIN 1:33.59
39 562 Alisa Karttunen 2010 Salon Uimarit FIN 1:33.62
40 1000 Noora Ruuskanen 2010 Jyväskylän Aalto FIN 1:33.73
41 228 MAISA PAANANEN 2010 Cetus Espoo FIN 1:33.83
42 198 Emma Grönberg 2010 Cetus Espoo FIN 1:33.96
43 688 Aino-Ilona Lehtonen 2010 Aurajoen Uinti Ry FIN 1:34.08
44 518 Renja Koskela 2010 Raision Urheilijat FIN 1:34.11
45 402 Fanny Laiho 2010 Seinäjoen Uimarit -58 ry FIN 1:34.42
46 730 Silja Saario 2010 Oulun Lohet FIN 1:35.18
47 1014 Amelia Suvanto 2010 Jyväskylän Aalto FIN 1:35.50
48 171 Elma Haunia 2010 Simmis Wanda ry FIN 1:35.52
49 195 Keneli Marybel Maranik 2010 Cetus Espoo FIN 1:35.58
50 311 Sofia Behm 2010 Joensuun Uimaseura ry FIN 1:35.69
51 849 Keona Avae 2010 Gladius Kirkkonummi FIN 1:36.11
52 369 Lauriina Peltoniemi 2010 Lappeenrannan Uimarit FIN 1:36.74
53 870 Lydia Arvola 2010 Uinti Tampere FIN 1:36.85
54 707 Lumi Käyräkangas 2010 Kajaanin Uimaseura FIN 1:37.27
55 474 Tilda Somervuori 2010 Hämeenlinnan Uimaseura FIN 1:37.30
56 839 Roosa Teho 2010 Uimaseura Kangasalan Kuohu FIN 1:37.34
57 209 Helmi Illukka 2010 Cetus Espoo FIN 1:37.51
58 838 Martta Koponen 2010 Uimaseura Kangasalan Kuohu FIN 1:37.60
59 214 Emelia Jormanainen 2010 Cetus Espoo FIN 1:37.63
60 203 Saaga Vesterbacka 2010 Cetus Espoo FIN 1:37.71
61 6 Natalie Wester 2010 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit FIN 1:37.90
62 705 Aino Karjalainen 2010 Kajaanin Uimaseura FIN 1:38.27
63 855 Maria Laperie 2010 Gladius Kirkkonummi FIN 1:38.30
64 371 Nea Kailio 2010 Lappeenrannan Uimarit FIN 1:38.43
65 350 Annabel Salo 2010 Lahden Uimaseura FIN 1:38.53
66 944 Adriana Bruneniece 2010 Vanders FIN 1:38.65
67 624 Elsa Engström 2010 Åbo Simklubb FIN 1:38.72
68 629 Sanni Tyrni 2010 Åbo Simklubb FIN 1:39.55
69 506 Eevia Marjamäki 2010 Porin Uimaseura FIN 1:39.72
70 472 Emma Relander 2010 Hämeenlinnan Uimaseura FIN 1:39.72
71 9 Milla Lehikoinen 2010 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit FIN 1:39.79
72 257 Velena Gusseva 2010 Cetus Espoo FIN 1:39.81
73 728 Isla Kettula 2010 Oulun Lohet FIN 1:39.89
2022-06-12 14:35:56 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licensed to: Cetus Espoo

Swimify Web Banner

Swimify Android Banner

LiveTiming iPhone Banner