2024-06-15   09:36:54
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Ohjelma Rollo-uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Document
Entry List
Rollo-Uinnit
Place: Organizer: Cetus
Pool: 50m Competition Date: Jun 10, 2022 to Jun 12, 2022
22 P11 200m SKU
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 578 Niilo Lappalainen 2011 TaTu Tampere FIN 3:00.66
2 610 Eino Rantala 2011 Åbo Simklubb FIN 3:08.52
3 954 Leo-Daniel Varvas 2011 Uimaseura Helsinki FIN 3:10.84
4 358 Sisu Mikke Laitinen 2011 Lahden Uimaseura FIN 3:13.01
5 329 Eelis Lahtinen 2011 Kouvolan Uimarit FIN 3:13.30
6 433 Paavo Elliot Eronen 2011 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls FIN 3:13.74
7 985 Antti Laurila 2011 Nurmijärven Uinti FIN 3:14.54
8 721 Oliver Markus Kylmänen 2011 Oulun Lohet FIN 3:14.73
9 805 Elias Salmela 2011 Kempeleen Pyrintö FIN 3:14.76
10 357 Emil Ilo 2011 Lahden Uimaseura FIN 3:16.63
11 410 Peetu Salmenkangas 2011 Seinäjoen Uimarit -58 ry FIN 3:17.03
12 509 Gabriel Kannisto 2011 Porin Uimaseura FIN 3:20.73
13 843 Samuel Jokinen 2011 Uimaseura Kangasalan Kuohu FIN 3:22.37
14 175 Rasmus Auranen 2011 Simmis Wanda ry FIN 3:23.40
15 868 Pontus Pyykkö 2011 Uinti Tampere FIN 3:27.20
16 813 Matti Leinonen 2011 Haukiputaan Heitto uintijaosto FIN 3:28.22
17 898 Matias Holma 2011 Loimaan Uimaseura FIN 3:30.74
18 966 Artem Sazonov 2011 Uimaseura Aquila FIN 3:33.86
19 774 Otto Kyntömaa 2011 Oulun Uinti 1906 FIN 3:36.61
20 978 Platon Voutilainen 2011 Nurmijärven Uinti FIN 3:37.32
21 42 Kivi Hakkarainen 2011 Helsingfors Simsällskap FIN 3:37.95
22 238 Anton Raunio 2011 Cetus Espoo FIN 3:38.46
23 785 Henry Paavola 2011 Oulun Uinti 1906 FIN 3:40.46
24 526 Akseli Englund 2011 Raision Urheilijat FIN 3:40.84
25 162 Massinissa Toutah 2011 Simmis Grani FIN 3:41.61
26 412 Rasmus Juntti 2011 Seinäjoen Uimarit -58 ry FIN 3:42.61
27 733 Jimi Saukko 2011 Oulun Lohet FIN 3:44.32
28 817 Patric Laukkanen 2011 Haukiputaan Heitto uintijaosto FIN 3:46.35
29 540 Tiitus Sirola 2011 Rauman Uimaseura FIN 3:47.25
30 734 Hugo Kiviranta 2011 Oulun Lohet FIN 3:47.37
31 558 Urho Tammi 2011 Salon Uimarit FIN 3:49.68
32 777 Joonatan Ryynänen 2011 Oulun Uinti 1906 FIN 3:49.94
33 135 Eetu Helminen 2011 Riihimäen Uimaseura FIN 3:50.60
34 565 Eelis Andersson 2011 Salon Uimarit FIN 3:51.23
35 935 Ilari Ellonen 2011 Vanders FIN 3:54.42
36 616 Frans Friman 2011 Åbo Simklubb FIN 3:54.75
37 749 Leo Linjala 2011 Oulun Lohet FIN 3:55.11
38 236 Anton Lillandt 2011 Cetus Espoo FIN 3:56.99
39 333 Reino Korpela 2011 Kuopion Uimaseura FIN 3:57.75
40 1003 Leevi Pirttimäki 2011 Jyväskylän Aalto FIN 4:00.55
41 920 Niklas Lindroth 2011 Vanders FIN 4:00.61
42 933 Johannes Lipiäinen 2011 Vanders FIN 4:07.98
43 265 Mark Borisov 2011 Cetus Espoo FIN 4:17.57
44 1002 Ahti López-Lehto 2011 Jyväskylän Aalto FIN 4:32.15
45 361 Onni Elomaa 2011 Lahden Uimaseura FIN
46 362 Leevi Salo 2011 Lahden Uimaseura FIN
2022-06-12 14:35:57 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licensed to: Cetus Espoo

Swimify Web Banner

Swimify Android Banner

LiveTiming iPhone Banner