2024-06-15   09:19:24
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Ohjelma Rollo-uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Document
Entry List
Rollo-Uinnit
Place: Organizer: Cetus
Pool: 50m Competition Date: Jun 10, 2022 to Jun 12, 2022
32 P12 200m SKU
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 952 Vadim Nikolashin 2010 Uimaseura Helsinki FIN 2:55.46
2 368 Veeti Ukkola 2010 Lappeenrannan Uimarit FIN 2:56.42
3 400 Lucas Girod 2010 Kokkolan Uimaseura FIN 2:57.44
4 113 Elmo Kyytinen 2010 Järvenpään Uintiklubi ry FIN 2:57.61
5 679 Wili Sauhula 2010 Aurajoen Uinti Ry FIN 2:58.25
6 950 Nikita Dzura 2010 Uimaseura Helsinki FIN 2:59.25
7 676 Eetu Ääri 2010 Aurajoen Uinti Ry FIN 2:59.47
8 871 Adam Bazhyna 2010 Uinti Tampere FIN 3:00.17
9 425 Emil Jungner 2010 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls FIN 3:00.83
10 5 Axel Mara 2010 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit FIN 3:02.84
11 661 Eino Tonteri 2010 Nokian Pyry FIN 3:04.47
12 169 Roope Tikkanen 2010 Simmis Wanda ry FIN 3:05.73
13 759 Peetu Pulkkinen 2010 Oulun Uinti 1906 FIN 3:06.29
14 857 Eero Lähteenmäki 2010 ORCA Helsinki FIN 3:07.43
15 191 Vertti Linnermo 2010 Tuusulan Uimaseura ry FIN 3:08.14
16 170 Nilla Hagelin 2010 Simmis Wanda ry FIN 3:08.19
17 194 Kalle Kemppainen 2010 Cetus Espoo FIN 3:08.86
18 86 Leo Savolainen 2010 Helsingin Uimarit FIN 3:09.38
19 331 Anton Kahelin 2010 Kuopion Uimaseura FIN 3:09.71
20 2 Kevin Soiramo 2010 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit FIN 3:10.29
21 681 Lauri Seppälä 2010 Aurajoen Uinti Ry FIN 3:10.40
22 719 Aapo Tervo 2010 Oulun Lohet FIN 3:10.74
23 217 Wilhelm Rasinmäki 2010 Cetus Espoo FIN 3:10.92
24 201 Daniel Kuismin 2010 Cetus Espoo FIN 3:11.21
25 109 Elias Boman 2010 Hyvinkään Uimaseura FIN 3:11.60
26 245 Eero Hiekkanen 2010 Cetus Espoo FIN 3:12.19
27 231 Ville Tressel 2010 Cetus Espoo FIN 3:12.58
28 976 Hugo Virtanen 2010 Nurmijärven Uinti FIN 3:12.77
29 36 Leo Suominen 2010 Helsingfors Simsällskap FIN 3:12.95
30 842 Luukas Jokinen 2010 Uimaseura Kangasalan Kuohu FIN 3:15.64
31 879 Justus Uutela 2010 Uinti Tampere FIN 3:16.13
32 176 Toivo Karinen 2010 Simmis Wanda ry FIN 3:16.61
33 769 Emil Peuhkuri 2010 Oulun Uinti 1906 FIN 3:16.62
34 216 Eelis Hakulinen 2010 Cetus Espoo FIN 3:16.73
35 548 Eemeli Havia 2010 Salon Uimarit FIN 3:17.54
36 977 Laban Kiuru 2010 Nurmijärven Uinti FIN 3:18.15
37 918 Sebastian paukkunen 2010 Vanders FIN 3:18.30
38 235 Oliver Jalo 2010 Cetus Espoo FIN 3:19.64
39 199 Miikka Laitinen 2010 Cetus Espoo FIN 3:20.26
40 180 Joonas Terävä 2010 Simmis Wanda ry FIN 3:21.14
41 682 Eino Marela 2010 Aurajoen Uinti Ry FIN 3:21.23
42 884 Oliver Gadd 2010 Uinti Tampere FIN 3:21.30
43 476 Niklas Kaipainen 2010 Hämeenlinnan Uimaseura FIN 3:21.50
44 379 Eemil Saari 2010 Lappeenrannan Uimarit FIN 3:22.02
45 684 Eino Kytöjoki 2010 Aurajoen Uinti Ry FIN 3:22.83
46 687 Venni Alho 2010 Aurajoen Uinti Ry FIN 3:23.80
47 41 Amos Eriksson 2010 Helsingfors Simsällskap FIN 3:23.94
48 429 Kasper Lehto 2010 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls FIN 3:24.22
49 43 Benjamin Juusela 2010 Helsingfors Simsällskap FIN 3:25.14
50 729 Otto Havana 2010 Oulun Lohet FIN 3:25.34
51 73 Georgy Shchukin 2010 Helsingin Uimarit FIN 3:25.44
52 438 Wilmer Otto Oskari Sjöstrand 2010 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls FIN 3:25.78
53 632 Elmer Eepo Mikael Wirth 2010 Åbo Simklubb FIN 3:25.82
54 432 Hugo Ketola 2010 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls FIN 3:25.87
55 360 Kliment Sergeev 2010 Lahden Uimaseura FIN 3:26.21
56 899 Renne Piironen 2010 Loimaan Uimaseura FIN 3:26.21
57 962 Eemeli Partanen 2010 Uimaseura Aquila FIN 3:27.87
58 74 Daniel Vinogradoff 2010 Helsingin Uimarit FIN 3:29.66
59 997 RIKU KUKKONEN 2010 Jyväskylän Aalto FIN 3:30.76
60 3 Ahti Tirkkonen 2010 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit FIN 3:31.24
61 411 Paavo Jokiranta 2010 Seinäjoen Uimarit -58 ry FIN 3:31.26
62 555 Patrik Kirves 2010 Salon Uimarit FIN 3:31.87
63 664 Johannes Heinonen 2010 Nokian Pyry FIN 3:33.52
64 37 Topi Nuutinen 2010 Helsingfors Simsällskap FIN 3:34.80
65 212 Axel Paananen 2010 Cetus Espoo FIN 3:35.39
66 581 Valtteri Saukko 2010 TaTu Tampere FIN 3:35.80
67 551 Voitto Lehtinen 2010 Salon Uimarit FIN 3:36.36
68 359 Aapo Teno 2010 Lahden Uimaseura FIN 3:36.74
69 522 Veikka Suvitie 2010 Raision Urheilijat FIN 3:37.93
70 93 Ossi Härkönen 2010 Helsingin Uimarit FIN 3:39.15
71 546 Aatu Satola 2010 Rauman Uimaseura FIN 3:39.71
72 519 Anto Loukine 2010 Raision Urheilijat FIN 3:39.92
73 527 Julius Lehtojärvi 2010 Raision Urheilijat FIN 3:40.31
74 958 Taavi Nevalainen 2010 Uimaseura Aquila FIN 3:40.55
75 356 Heikki Eskelinen 2010 Lahden Uimaseura FIN 3:40.66
76 957 Caius Dufva 2010 Uimaseura Aquila FIN 3:41.10
77 226 Oskari Mökkönen 2010 Cetus Espoo FIN 3:41.97
78 575 Justus Tikkanen 2010 TaTu Tampere FIN 3:44.78
79 125 Elias Pirskanen 2010 Järvenpään Uintiklubi ry FIN 3:46.84
80 787 Reko Härkönen 2010 Oulun Uinti 1906 FIN 3:47.62
81 266 Leo Kiikka 2010 Cetus Espoo FIN 3:49.45
82 566 Aleksi Kärkkäinen 2010 Salon Uimarit FIN 3:50.11
83 440 Jasper Pöytälaakso 2010 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls FIN 3:50.73
84 564 Márton Kovács-Balogh 2010 Salon Uimarit FIN 3:50.87
85 521 Arttu Rantanen 2010 Raision Urheilijat FIN 3:54.20
86 39 Kasper Karihtala 2010 Helsingfors Simsällskap FIN 3:56.73
87 234 Leo Aarnio 2010 Cetus Espoo FIN 4:02.29
88 153 Sami Passinen 2010 Riihimäen Uimaseura FIN 4:08.88
89 1006 Jalmari Mäkinen 2010 Jyväskylän Aalto FIN 4:09.75
90 258 Samu Auromaa 2010 Cetus Espoo FIN 4:16.07
91 230 Rasmus Lönnqvist 2010 Cetus Espoo FIN 4:16.71
92 362 Leevi Salo 2011 Lahden Uimaseura FIN
93 361 Onni Elomaa 2011 Lahden Uimaseura FIN
2022-06-12 14:36:01 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licensed to: Cetus Espoo

Swimify Web Banner

Swimify Android Banner

LiveTiming iPhone Banner