2024-06-15   09:25:34
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Ohjelma Rollo-uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Document
Entry List
Rollo-Uinnit
Place: Organizer: Cetus
Pool: 50m Competition Date: Jun 10, 2022 to Jun 12, 2022
36 P13 100m RU
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 992 Urho Ruuska 2009 Jyväskylän Aalto FIN 1:20.74
2 833 Tuure Pikkuhuhta 2009 Uimaseura Kangasalan Kuohu FIN 1:22.34
3 418 Konstantinos Karagiannis 2009 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls FIN 1:26.03
4 1049 Eelis Nuutinen 2009 Lahden Kaleva FIN 1:26.49 LATE
5 205 Paul Pasonen 2009 Cetus Espoo FIN 1:26.61
6 246 Julius Mäntylä 2009 Cetus Espoo FIN 1:26.81
7 193 Severi Tammihovi 2009 Cetus Espoo FIN 1:26.84
8 428 Sylvester Pihlaja 2009 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls FIN 1:27.21
9 802 Veikka Palo 2009 Kempeleen Pyrintö FIN 1:29.19
10 348 Jaakko Bogdanov 2009 Lahden Uimaseura FIN 1:29.74
11 190 Rasmus Myller 2009 Tuusulan Uimaseura ry FIN 1:30.50
12 760 Aaron Rantsi 2009 Oulun Uinti 1906 FIN 1:30.76
13 678 Wille Vantala 2009 Aurajoen Uinti Ry FIN 1:30.87
14 560 Matti Nurminen 2009 Salon Uimarit FIN 1:30.95
15 398 Elis Luomala 2009 Kokkolan Uimaseura FIN 1:31.05
16 131 Joel Kontio 2009 Riihimäen Uimaseura FIN 1:32.26
17 549 Vilho Haikonen 2009 Salon Uimarit FIN 1:33.00
18 404 Topias Ruuska 2009 Seinäjoen Uimarit -58 ry FIN 1:33.15
19 304 Vilho Eerik Pellikka 2009 Joensuun Uimaseura ry FIN 1:33.58
20 858 Väinö Kero 2009 ORCA Helsinki FIN 1:34.13
21 1 Konrad Bäckström 2009 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit FIN 1:34.95
22 523 Alex Mäkelä 2009 Raision Urheilijat FIN 1:35.11
23 413 Valtteri Tavast 2009 Seinäjoen Uimarit -58 ry FIN 1:35.11
24 159 Aarni Rahkonen 2009 Simmis Grani FIN 1:35.36
25 542 Kasper Virta 2009 Rauman Uimaseura FIN 1:35.62
26 782 Daniel Pulli 2009 Oulun Uinti 1906 FIN 1:35.95
27 821 Oliver Rantanen 2009 Uimaseura Kaarina FIN 1:36.38
28 880 Luka Heikkuri 2009 Uinti Tampere FIN 1:36.42
29 421 Anton Qvisén 2009 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls FIN 1:36.53
30 994 Aleksi Kukkola 2009 Jyväskylän Aalto FIN 1:36.81
31 129 Konsta Hiltunen 2009 Riihimäen Uimaseura FIN 1:36.99
32 409 Lenni Salmenkangas 2009 Seinäjoen Uimarit -58 ry FIN 1:37.19
33 867 Eeli Lehtinen 2009 Uinti Tampere FIN 1:37.33
34 761 Veeti Väyrynen 2009 Oulun Uinti 1906 FIN 1:37.34
35 819 Reetu Jauhojärvi 2009 Swimming Club Rovaniemi FIN 1:37.48
36 303 Aukusti Partinen 2009 Joensuun Uimaseura ry FIN 1:37.50
37 46 Ohto Ahvenisto 2009 Helsingfors Simsällskap FIN 1:37.72
38 714 Aleksi Kallioinen 2009 Kemin Työväen Uimarit FIN 1:37.84
39 117 Kevin Hartman 2009 Järvenpään Uintiklubi ry FIN 1:38.17
40 105 Casper Neste 2009 Hyvinkään Uimaseura FIN 1:38.17
41 471 Niko Aaltonen 2009 Hämeenlinnan Uimaseura FIN 1:38.28
42 327 Elias Hänninen 2009 Kouvolan Uimarit FIN 1:38.28
43 351 Aaro Paasio 2009 Lahden Uimaseura FIN 1:38.31
44 419 Michail Angelos Karagiannis 2009 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls FIN 1:38.38
45 196 Artemiy Andreev 2009 Cetus Espoo FIN 1:38.41
46 869 Alex Isotalo 2009 Uinti Tampere FIN 1:38.52
47 620 Alex Ailio 2009 Åbo Simklubb FIN 1:38.82
48 479 Elmeri Osmala 2009 Hämeenlinnan Uimaseura FIN 1:39.15
49 376 Eelis Scharin 2009 Lappeenrannan Uimarit FIN 1:39.27
50 908 Jere Kaljunen 2009 Uinti Imatra FIN 1:39.31
2022-06-12 14:36:01 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licensed to: Cetus Espoo

Swimify Web Banner

Swimify Android Banner

LiveTiming iPhone Banner