2024-06-15   09:03:26
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Ohjelma Rollo-uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Document
Entry List
Rollo-Uinnit
Place: Organizer: Cetus
Pool: 50m Competition Date: Jun 10, 2022 to Jun 12, 2022
42 P12 100m VU
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 400 Lucas Girod 2010 Kokkolan Uimaseura FIN 1:08.95
2 368 Veeti Ukkola 2010 Lappeenrannan Uimarit FIN 1:09.36
3 676 Eetu Ääri 2010 Aurajoen Uinti Ry FIN 1:09.69
4 679 Wili Sauhula 2010 Aurajoen Uinti Ry FIN 1:09.80
5 5 Axel Mara 2010 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit FIN 1:10.23
6 425 Emil Jungner 2010 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls FIN 1:11.18
7 169 Roope Tikkanen 2010 Simmis Wanda ry FIN 1:11.29
8 661 Eino Tonteri 2010 Nokian Pyry FIN 1:11.34
9 950 Nikita Dzura 2010 Uimaseura Helsinki FIN 1:11.88
10 331 Anton Kahelin 2010 Kuopion Uimaseura FIN 1:11.97
11 759 Peetu Pulkkinen 2010 Oulun Uinti 1906 FIN 1:12.02
12 194 Kalle Kemppainen 2010 Cetus Espoo FIN 1:12.35
13 952 Vadim Nikolashin 2010 Uimaseura Helsinki FIN 1:13.39
14 958 Taavi Nevalainen 2010 Uimaseura Aquila FIN 1:13.64
15 871 Adam Bazhyna 2010 Uinti Tampere FIN 1:13.83
16 113 Elmo Kyytinen 2010 Järvenpään Uintiklubi ry FIN 1:13.86
17 231 Ville Tressel 2010 Cetus Espoo FIN 1:13.98
18 681 Lauri Seppälä 2010 Aurajoen Uinti Ry FIN 1:14.29
19 2 Kevin Soiramo 2010 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit FIN 1:14.95
20 43 Benjamin Juusela 2010 Helsingfors Simsällskap FIN 1:15.03
21 687 Venni Alho 2010 Aurajoen Uinti Ry FIN 1:15.20
22 842 Luukas Jokinen 2010 Uimaseura Kangasalan Kuohu FIN 1:15.60
23 245 Eero Hiekkanen 2010 Cetus Espoo FIN 1:15.76
24 176 Toivo Karinen 2010 Simmis Wanda ry FIN 1:15.90
25 86 Leo Savolainen 2010 Helsingin Uimarit FIN 1:16.18
26 684 Eino Kytöjoki 2010 Aurajoen Uinti Ry FIN 1:16.40
27 216 Eelis Hakulinen 2010 Cetus Espoo FIN 1:16.43
28 191 Vertti Linnermo 2010 Tuusulan Uimaseura ry FIN 1:16.45
29 170 Nilla Hagelin 2010 Simmis Wanda ry FIN 1:16.48
30 36 Leo Suominen 2010 Helsingfors Simsällskap FIN 1:16.62
31 201 Daniel Kuismin 2010 Cetus Espoo FIN 1:16.67
32 682 Eino Marela 2010 Aurajoen Uinti Ry FIN 1:17.02
33 199 Miikka Laitinen 2010 Cetus Espoo FIN 1:17.14
34 73 Georgy Shchukin 2010 Helsingin Uimarit FIN 1:17.40
35 109 Elias Boman 2010 Hyvinkään Uimaseura FIN 1:17.48
36 476 Niklas Kaipainen 2010 Hämeenlinnan Uimaseura FIN 1:17.52
37 104 Nicolas Luoma 2010 Hyvinkään Uimaseura FIN 1:17.55
38 857 Eero Lähteenmäki 2010 ORCA Helsinki FIN 1:17.58
39 977 Laban Kiuru 2010 Nurmijärven Uinti FIN 1:17.74
40 379 Eemil Saari 2010 Lappeenrannan Uimarit FIN 1:17.75
41 769 Emil Peuhkuri 2010 Oulun Uinti 1906 FIN 1:17.90
42 217 Wilhelm Rasinmäki 2010 Cetus Espoo FIN 1:18.03
43 393 Lenni Kumpulainen 2010 Mikkelin Uimaseura FIN 1:18.13
44 235 Oliver Jalo 2010 Cetus Espoo FIN 1:18.34
45 962 Eemeli Partanen 2010 Uimaseura Aquila FIN 1:18.48
46 729 Otto Havana 2010 Oulun Lohet FIN 1:18.50
47 899 Renne Piironen 2010 Loimaan Uimaseura FIN 1:18.76
48 74 Daniel Vinogradoff 2010 Helsingin Uimarit FIN 1:18.81
49 879 Justus Uutela 2010 Uinti Tampere FIN 1:18.93
50 519 Anto Loukine 2010 Raision Urheilijat FIN 1:19.54
51 41 Amos Eriksson 2010 Helsingfors Simsällskap FIN 1:19.73
52 37 Topi Nuutinen 2010 Helsingfors Simsällskap FIN 1:19.77
53 411 Paavo Jokiranta 2010 Seinäjoen Uimarit -58 ry FIN 1:19.85
54 432 Hugo Ketola 2010 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls FIN 1:19.90
55 527 Julius Lehtojärvi 2010 Raision Urheilijat FIN 1:19.94
56 3 Ahti Tirkkonen 2010 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit FIN 1:19.96
57 555 Patrik Kirves 2010 Salon Uimarit FIN 1:19.98
58 429 Kasper Lehto 2010 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls FIN 1:19.99
59 976 Hugo Virtanen 2010 Nurmijärven Uinti FIN 1:20.02
60 548 Eemeli Havia 2010 Salon Uimarit FIN 1:20.17
61 884 Oliver Gadd 2010 Uinti Tampere FIN 1:20.20
2022-06-12 14:36:03 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licensed to: Cetus Espoo

Swimify Web Banner

Swimify Android Banner

LiveTiming iPhone Banner