Startliste for Rollo-uinnit
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jun 10, 2022 to Jun 12, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
T12 100m SU |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
207 |
|
Susanna Ilina |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:15.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
206 |
|
Johanna Juntunen |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:16.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
32 |
|
Viktoria Tuominen |
2010 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
1:17.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
814 |
|
Saana Runtti |
2010 |
Haukiputaan Heitto uintijaosto |
FIN |
1:18.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
352 |
|
Juuli Salum |
2010 |
Lahden Uimaseura |
FIN |
1:18.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
34 |
|
Lumi Oura |
2010 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
1:18.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
951 |
|
Linda Hämäläinen |
2010 |
Uimaseura Helsinki |
FIN |
1:18.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
608 |
|
Helmi Rantala |
2010 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:19.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
848 |
|
Iida Pahkala |
2010 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
1:20.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
114 |
|
Tara Hallia |
2010 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
1:21.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
179 |
|
Venla Salminen |
2010 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
1:21.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
296 |
|
Venla Tolvanen |
2010 |
Haminan Uimaseura |
FIN |
1:22.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
622 |
|
Maya Bergström |
2010 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:22.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
658 |
|
Hippu Rauhala |
2010 |
Nokian Pyry |
FIN |
1:22.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
660 |
|
Anni Sorsa |
2010 |
Nokian Pyry |
FIN |
1:22.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
420 |
|
Emma Hertsbacka |
2010 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
FIN |
1:22.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
677 |
|
Laura Toivonen |
2010 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
1:23.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
865 |
|
Alisa Välimaa |
2010 |
Uinti Tampere |
FIN |
1:23.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
115 |
|
Ilona Antila |
2010 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
1:24.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
116 |
|
Melania Smirnova |
2010 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
1:24.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
402 |
|
Fanny Laiho |
2010 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
FIN |
1:25.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
577 |
|
Anni Lappalainen |
2010 |
TaTu Tampere |
FIN |
1:25.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
815 |
|
Emma Rautio |
2010 |
Haukiputaan Heitto uintijaosto |
FIN |
1:25.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
195 |
|
Keneli Marybel Maranik |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:25.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
724 |
|
Ronja Räsänen |
2010 |
Oulun Lohet |
FIN |
1:25.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
198 |
|
Emma Grönberg |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:25.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
490 |
|
Wivian Kaarina Orpana |
2010 |
Kankaanpään Uimarit |
FIN |
1:26.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
4 |
|
Emelina Vento |
2010 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
FIN |
1:26.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
870 |
|
Lydia Arvola |
2010 |
Uinti Tampere |
FIN |
1:26.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
474 |
|
Tilda Somervuori |
2010 |
Hämeenlinnan Uimaseura |
FIN |
1:26.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
200 |
|
Jade Vanhala |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:26.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
838 |
|
Martta Koponen |
2010 |
Uimaseura Kangasalan Kuohu |
FIN |
1:26.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
394 |
|
Elmiina Kosonen |
2010 |
Savonlinnan Uimaseura |
FIN |
1:26.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
824 |
|
Pihla Kapanen |
2010 |
Uimaseura Kaarina |
FIN |
1:26.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
545 |
|
Taimi Likki |
2010 |
Rauman Uimaseura |
FIN |
1:27.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
350 |
|
Annabel Salo |
2010 |
Lahden Uimaseura |
FIN |
1:27.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
953 |
|
Eva Matrosova |
2010 |
Uimaseura Helsinki |
FIN |
1:27.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
311 |
|
Sofia Behm |
2010 |
Joensuun Uimaseura ry |
FIN |
1:27.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
227 |
|
Venla Heikkinen |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:27.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
836 |
|
Siiri Raunio |
2010 |
Uimaseura Kangasalan Kuohu |
FIN |
1:27.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
883 |
|
Elisa Leinonen |
2010 |
Uinti Tampere |
FIN |
1:27.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
209 |
|
Helmi Illukka |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:27.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
173 |
|
Jemina Suomela |
2010 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
1:27.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
562 |
|
Alisa Karttunen |
2010 |
Salon Uimarit |
FIN |
1:27.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
837 |
|
Lucie Ruoho |
2010 |
Uimaseura Kangasalan Kuohu |
FIN |
1:28.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
878 |
|
Sanni Mäkelä |
2010 |
Uinti Tampere |
FIN |
1:28.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
228 |
|
MAISA PAANANEN |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:28.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
876 |
|
saaga hakala |
2010 |
Uinti Tampere |
FIN |
1:28.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
680 |
|
Inkeri Rinnola |
2010 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
1:28.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
77 |
|
Dasha Popik |
2010 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
1:28.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
993 |
|
Unna Tourunen |
2010 |
Jyväskylän Aalto |
FIN |
1:28.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
1000 |
|
Noora Ruuskanen |
2010 |
Jyväskylän Aalto |
FIN |
1:28.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
881 |
|
Maija Oikemus |
2010 |
Uinti Tampere |
FIN |
1:28.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
518 |
|
Renja Koskela |
2010 |
Raision Urheilijat |
FIN |
1:28.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
372 |
|
Matilda Oinonen |
2010 |
Lappeenrannan Uimarit |
FIN |
1:29.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
982 |
|
Mea Ovaska |
2010 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
1:29.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
214 |
|
Emelia Jormanainen |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:29.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
659 |
|
Iina Tieaho |
2010 |
Nokian Pyry |
FIN |
1:29.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
174 |
|
Ronja Usmi |
2010 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
1:29.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
232 |
|
Siiri Närhi |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:29.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
606 |
|
Viola Tojander |
2010 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:29.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
219 |
|
Aino Pirkkalainen |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:29.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
203 |
|
Saaga Vesterbacka |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:29.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
929 |
|
Karoliina Patosaari |
2010 |
Vanders |
FIN |
1:29.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
468 |
|
Iita Poikkimäki |
2010 |
Vieskan Uimarit |
FIN |
1:29.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
505 |
|
Mette Selivaara |
2010 |
Porin Uimaseura |
FIN |
1:29.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
349 |
|
Milla Pylvänäinen |
2010 |
Lahden Uimaseura |
FIN |
1:30.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
208 |
|
Isabel Oravainen |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:30.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
626 |
|
Daniela Eloranta |
2010 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:30.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
554 |
|
Olivia Areva |
2010 |
Salon Uimarit |
FIN |
1:30.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
715 |
|
Juulia Koskinen |
2010 |
Kemin Työväen Uimarit |
FIN |
1:30.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
640 |
|
Sofia Huttunen |
2010 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:30.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
371 |
|
Nea Kailio |
2010 |
Lappeenrannan Uimarit |
FIN |
1:30.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
74 |
506 |
|
Eevia Marjamäki |
2010 |
Porin Uimaseura |
FIN |
1:30.43 |
|
LATE |
|
|
|
|
|
75 |
1005 |
|
Cecilia Ojala |
2010 |
Jyväskylän Aalto |
FIN |
1:30.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
76 |
885 |
|
Kiia Väänänen |
2010 |
Uinti Tampere |
FIN |
1:30.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
77 |
839 |
|
Roosa Teho |
2010 |
Uimaseura Kangasalan Kuohu |
FIN |
1:30.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
78 |
44 |
|
Amanda Agbroko |
2010 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
1:30.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
79 |
888 |
|
Deniz Aksu |
2010 |
Uinti Tampere |
FIN |
1:30.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-06-12 14:35:59 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|