Ohjelma 46. MM Telekom 2022
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Prijave |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Bazen pod Oblo Gorico |
Organizator: |
PK Radovljica |
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jul. 10, 2022 to jul. 10, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
200m Butterfly Men |
|
|
|
|
|
|
|
|
Abs mošk |
1:57.05 |
|
Robert Žbogar |
1989 |
(SLO) |
Rio de Janeiro (BRA) |
8/8/2016 |
|
|
Mladinci |
2:02.04 |
|
Jaš Berložnik |
2002 |
(SLO) |
Györ (HUN) |
12/17/2020 |
|
|
Kadeti |
2:04.78 |
|
Jaš Berložnik |
2002 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/23/2018 |
|
|
# |
ID |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
Drža va |
Prijavni čas |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
297 |
|
Jaš Berložnik |
2002 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
2:02.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
96 |
|
Andreas RIZEK |
2003 |
SVS Simmering |
AUT |
2:03.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
65 |
|
Fritthum Benjamin |
2001 |
Sc-im Theresianum |
AUT |
2:05.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
100 |
|
Hunor Kovacs-Seres |
2006 |
Dunaújvárosi Központi Sportegyesület |
HUN |
2:05.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
99 |
|
Mate Dort |
2003 |
Dunaújvárosi Központi Sportegyesület |
HUN |
2:09.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
162 |
|
Alexander Kraberger |
2004 |
Sc Hakoah |
AUT |
2:10.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
17 |
|
CARLOS D'AMBROSIO |
2007 |
Fondazione Bentegodi Verona |
ITA |
2:11.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
149 |
|
Sitta Emanuele |
2005 |
UISP Nuoto Cordenons |
ITA |
2:12.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
417 |
|
Nik Peterlin |
2006 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
2:14.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
102 |
|
Benedek Markovics |
2007 |
Dunaújvárosi Központi Sportegyesület |
HUN |
2:18.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
385 |
|
Jakob Lesjak |
2006 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
2:22.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
87 |
|
Calvin DANECEK |
2005 |
SVS Simmering |
AUT |
2:25.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
270 |
|
Lun Ilar |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
2:36.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
82 |
|
Jacob Furqueron |
2010 |
Kaiserslauterer SK 1911 |
USA |
2:37.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
381 |
|
Aljoša Vihernik |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
2:41.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
380 |
|
Tian Zupanič |
2007 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
2:42.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
210 |
|
Arne Mazi Jamnik |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
2:47.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
403 |
|
Tibor Bržan |
2007 |
Plavalni klub Koper |
SLO |
2:52.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
204 |
|
Tilen Kosmač |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
2:56.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
427 |
|
Miha Polutnik |
2008 |
Društvo vodnih športov POSEJDON |
SLO |
3:11.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
213 |
|
Leon Zafošnik Potočnik |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
387 |
|
Luka Štrukelj |
2006 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-07-08 09:56:43 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|