Ohjelma Mostveno in posamicno DP za decke in deklice 2022
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Prijave |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično DP za dečke in deklice 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Bazen Ravne |
Organizator: |
Plavalna zveza Slovenije in PK Fužinar Ravne |
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jul. 22, 2022 to jul. 24, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
200m Prsno Ženske |
|
|
|
|
|
|
|
|
Deklice |
2:32.89 |
|
Anja Klinar |
1988 |
(SLO) |
Radovljica (SLO) |
6/30/2001 |
|
|
# |
ID |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
Drža va |
Prijavni čas |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
104 |
|
Ema Menoni |
2009 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
SLO |
3:02.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
55 |
|
Minea Ðešević |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
SLO |
3:02.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
112 |
|
Taya Čanžek |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
3:02.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
22 |
|
Ina Sekne |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
3:05.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
145 |
|
Ana Avbelj |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
3:08.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
41 |
|
Ajda Peceli Janežič |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
3:08.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
2 |
|
Ana Margeta |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
3:09.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
81 |
|
Lara Pavlič |
2009 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
3:10.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
6 |
|
Tijana Šutić |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
3:11.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
103 |
|
Sara Dobnik |
2009 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
SLO |
3:11.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
124 |
|
Zara Knez |
2010 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
3:11.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
10 |
|
Veronika Savernik |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
3:18.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
134 |
|
Klara Perič |
2009 |
Plavalni klub Koper |
SLO |
3:20.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
67 |
|
Anastasia Girina |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
RUS |
3:20.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
28 |
|
Mia Kocijančič |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
3:20.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
13 |
|
Meta Komelj |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
SLO |
3:21.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
143 |
|
Tajda Spruk |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
SLO |
3:21.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
216 |
|
Neža Gabor |
2009 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
SLO |
3:21.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
213 |
|
Ella Gajić |
2010 |
Športno društvo Aqua |
SLO |
3:22.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-07-19 11:30:26 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|