Program för Aquarapid Knattesim 2022
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Sundbybergs Simhall |
Arrangör: |
SS04 |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 22 okt 2022 till den 22 okt 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
100m Medley Mixed C |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
8 |
|
Freja Malmqvist |
2012 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:26.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
84 |
|
Moa Manley |
2012 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:30.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
47 |
|
Mira Elingsdotter |
2012 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:32.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
62 |
|
Felix von Arronet |
2012 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:34.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
139 |
|
Michkat Abdi Bulhan |
2012 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
1:35.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
360 |
|
Arvid Vogt |
2012 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
1:37.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
389 |
|
Eneas Von Walden |
2012 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:41.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
364 |
|
Maja Ahlgren |
2012 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
1:42.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
40 |
|
Josephine Forvass |
2013 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:42.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
138 |
|
Vera Brickner |
2012 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
1:43.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
279 |
|
Torsten Ruder |
2012 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
1:43.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
259 |
|
Eric Malmgren |
2012 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:43.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
387 |
|
Cassandra Edwards |
2013 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:45.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
83 |
|
Patrik Kwiatkowski |
2012 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:46.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
390 |
|
Josef Alfani |
2013 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:47.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
208 |
|
Nova Nirling |
2012 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
1:47.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
388 |
|
Cleo Tidey |
2012 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:48.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
371 |
|
Adrian Brenning |
2012 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
1:49.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
373 |
|
Linnea Saga Metzendorf |
2012 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
1:49.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
398 |
|
Robin Meller |
2012 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:50.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
204 |
|
Thorin Kaur |
2012 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
1:50.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
283 |
|
Viktor Widestedt |
2013 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
1:50.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
232 |
|
Anton Schultz |
2012 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
1:50.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
288 |
|
Samuel Witt-Hjorth |
2012 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
1:52.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
334 |
|
Melina Sjöstrand |
2012 |
Täby Sim |
SWE |
1:53.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
489 |
|
Joris Vanlandewyck |
2012 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:53.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
10 |
|
Marc Nordlander |
2012 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:54.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
28 |
|
Noah Ekstrand |
2012 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:55.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
278 |
|
Julian Flores |
2012 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
1:58.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
119 |
|
Ella Aronsson |
2012 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
1:59.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
231 |
|
Valentina Sabo |
2012 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
2:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
230 |
|
Selma Kjellin |
2012 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
2:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
335 |
|
Rebecca Klinga |
2013 |
Täby Sim |
SWE |
2:01.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
337 |
|
Tilda Malmberg |
2012 |
Täby Sim |
SWE |
2:02.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
405 |
|
Jonathan Lindoff |
2012 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
2:04.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
338 |
|
Victor Elander Uddhammar |
2012 |
Täby Sim |
SWE |
2:05.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
18 |
|
Elle Wikström |
2014 |
Simklubben Neptun |
SWE |
2:07.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
266 |
|
Celeste Wiklund |
2012 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
2:09.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
284 |
|
Artemij Fissoun |
2012 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
2:11.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
46 |
|
Ellen Sjöberg |
2012 |
Simklubben Neptun |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
25 |
|
Jonatan Castillo Skoglund |
2012 |
Simklubben Neptun |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
124 |
|
Wilma Sahlqvist |
2012 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
19 |
|
Vera Lindström |
2012 |
Simklubben Neptun |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
394 |
|
Nathan Afoworki |
2012 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
339 |
|
Yuxi Zhu |
2012 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
454 |
|
Elin Skarstedt |
2012 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
332 |
|
Hjördis Sandberg |
2012 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
45 |
|
Aurora Fan |
2012 |
Simklubben Neptun |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
39 |
|
Jennifer Stålhammar Kierkegaard |
2013 |
Simklubben Neptun |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
333 |
|
Lilly Alsén |
2013 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
456 |
|
Arvid Åström |
2012 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
9 |
|
Amanda Dahl |
2013 |
Simklubben Neptun |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
396 |
|
Benke Johansson |
2012 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-10-22 10:02:24 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
|
|