Program for Norrtäljedoppet
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Norrtälje Badhus |
Arrangör: |
Norrtälje Simklubb |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 26 nov 2022 till den 26 nov 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
50m Bröstsim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
43 |
|
Emil Blomberg |
2008 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
34.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
48 |
|
Noah Almén |
2008 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
34.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
46 |
|
Hugo Hedqvist |
2009 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
39.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
154 |
|
Joel Thorell |
2005 |
Österby Simsällskap |
SWE |
39.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
152 |
|
Joel Linderstad |
2005 |
Österby Simsällskap |
SWE |
40.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
199 |
|
Julius Granith |
2009 |
Ålands Simförening |
FIN |
42.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
120 |
|
Filip Romatowski |
2008 |
Åkersberga Simsällskap |
SWE |
44.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
189 |
|
Anton Boman |
2011 |
Ålands Simförening |
FIN |
46.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
117 |
|
Ludwig Dehnisch Berg |
2009 |
Åkersberga Simsällskap |
SWE |
47.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
116 |
|
Younis Mohamed El-Ridi |
2009 |
Åkersberga Simsällskap |
SWE |
47.98 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
190 |
|
Nemo Westerlund |
2009 |
Ålands Simförening |
FIN |
48.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
196 |
|
Alexander von Weymarn |
2009 |
Ålands Simförening |
FIN |
49.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
72 |
|
Rami Ghanem |
2011 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
49.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
121 |
|
Edward Steepler |
2009 |
Åkersberga Simsällskap |
SWE |
50.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
98 |
|
Alexander Rylander |
2011 |
Täby Sim |
SWE |
51.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
165 |
|
Agne Ödling |
2012 |
Älvsjö AIK Simförening |
SWE |
52.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
138 |
|
William Dahlin |
2011 |
Åkersberga Simsällskap |
SWE |
55.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
21 |
|
William Backlund |
2012 |
Gimo Simsällskap |
SWE |
55.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
123 |
|
Melker Kjellgren |
2010 |
Åkersberga Simsällskap |
SWE |
58.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
110 |
|
Jonathan Marten |
2014 |
Åkersberga Simsällskap |
SWE |
1:00.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
137 |
|
Oskar Eriksson |
2011 |
Åkersberga Simsällskap |
SWE |
1:00.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
106 |
|
Victor Elander Uddhammar |
2012 |
Täby Sim |
SWE |
1:01.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
54 |
|
Adam Ghanem |
2010 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
1:02.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
107 |
|
Yuxi Zhu |
2012 |
Täby Sim |
SWE |
1:02.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
2 |
|
Gustav Veszeli |
2013 |
Bålsta Simklubb |
SWE |
1:09.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
143 |
|
Abbe Bäck |
2011 |
Åkersberga Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
29 |
|
Liam Lauder |
2008 |
Gimo Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
28 |
|
Filip Runermark |
2013 |
Gimo Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
207 |
|
Rasmus Eriksson |
2011 |
Åkersberga Simsällskap |
SWE |
|
|
EFT |
|
|
|
|
|
30 |
141 |
|
Julian Nyberg |
2009 |
Åkersberga Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-11-26 09:00:52 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Norrtälje Simklubb |
|
|
|
|