Ohjelma Lunds öppna knattemästerskap - LÖKEN
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Insim 08:30 Start 09:30
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lunds öppna knattemästerskap
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Högevallsbadet |
Arrangör: |
SK Poseidon |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 4 mar 2023 till den 5 mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
100m Bröstsim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Ålder |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
98 |
|
Liv Lundin Linnér |
12 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
1:35.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
55 |
|
Linea Sakota |
12 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
1:38.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
25 |
|
Lykke Svahn |
12 |
Simklubben Lödde |
SWE |
1:40.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
11 |
|
Linn Ekvall |
12 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
1:42.71 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
60 |
|
Ebba Lasson |
12 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
1:43.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
54 |
|
Inez Rönnow |
12 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
1:45.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
1 |
|
Felicia Hvistendal |
12 |
Eslövs Simsällskap |
SWE |
1:46.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
6 |
|
Linnéa Hansson |
12 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
1:48.36 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
5 |
|
Juni Ripa |
12 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
1:49.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
23 |
|
Kajsa Trönell Stagling |
12 |
Simklubben Lödde |
SWE |
1:50.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
20 |
|
Ebba Öhlin |
12 |
Simklubben Lödde |
SWE |
1:54.54 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
117 |
|
Thea Bengtsson-Pratt |
12 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
1:56.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
47 |
|
Lea Bergman |
12 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
1:59.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
62 |
|
Elsa Nyman |
12 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
2:00.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
128 |
|
Lena Schäfer |
12 |
S 71 |
SWE |
2:02.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
109 |
|
Frederika Säfholm |
12 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
2:09.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
15 |
|
Esther Boström |
12 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
2:10.19 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
48 |
|
Lykke-Louise Thott |
12 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
2:17.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
140 |
|
Amelia Lohmann |
12 |
Simklubben Sydsim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
188 |
|
Thilda Thropert |
12 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
|
|
EFT |
|
|
|
|
|
21 |
63 |
|
Lovisa Arfwidson |
12 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
43 |
|
Alice Ferreira Hansson |
12 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
144 |
|
Ajra Bajric |
12 |
Simklubben Sydsim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
107 |
|
Ebba Norinder |
12 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
49 |
|
Mina Radanov |
12 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-03-03 19:51:30 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Simklubben Poseidon |
|
|
|
|