Program för Testtävling 2
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Gren 16, 100m Bröstsim Herrar ABCD |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 286 | Strand Ludvig | 1994 | TÄBY SIM | AE5794 | 25 m | 1:04.65 | |
2 | 280 | Räisänen Daniel | 1999 | TÄBY SIM | AE0199 | 25 m | 1:07.52 | |
3 | 91 | Alstermark Adam | 1996 | NORRTÄLJE | AS9196 | 25 m | 1:07.59 | |
4 | 111 | Bergman Fabian | 1994 | SALTSJÖB | AQ2194 | 25 m | 1:07.90 | |
5 | 277 | Nilsson Oskar | 1995 | TÄBY SIM | AD6595 | 25 m | 1:08.70 | |
6 | 202 | Marijanovic Denis | 1996 | SÖDERTÖRN | AP3596 | 25 m | 1:09.57 | |
7 | 146 | Bådholm Marcus | 1991 | SKURU IK | AQ8391 | 25 m | 1:09.62 | |
8 | 156 | Hjärne Hannes | 1997 | SKURU IK | AF7797 | 25 m | 1:10.27 | |
9 | 32 | Gummeson Patrik | 1988 | BOTK-RÖNN | AF2388 | 25 m | 1:10.53 | |
10 | 157 | Jansson Patrik | 1995 | SKURU IK | AV3395 | 25 m | 1:10.85 | |
11 | 51 | Gérnyi Karl Gustav | 1999 | DANDERYD | AG9599 | 25 m | 1:13.13 | |
12 | 39 | Rindå Tobias | 1995 | BOTK-RÖNN | AB8195 | 25 m | 1:13.64 | |
13 | 536 | Wågström Victor | 1994 | ÅKERSBERGA | AY0394 | 25 m | 1:14.02 | |
14 | 42 | Aabel Nordkvist Jens Jacob | 1995 | DANDERYD | BB2995 | 25 m | 1:15.16 | |
15 | 166 | Lindberg Petter | 1997 | SKURU IK | AJ2797 | 25 m | 1:15.56 | |
16 | 210 | Stalberg David | 1996 | SÖDERTÖRN | AJ8596 | 25 m | 1:16.09 | |
17 | 190 | Filinau Alexej | 1998 | SÖDERTÖRN | AL3998 | 25 m | 1:17.58 | |
18 | 124 | Askling Olof | 1999 | SKK | AM7799 | 25 m | 1:18.03 | |
19 | 360 | Näslund Thomas | 1997 | SKK | AQ3797 | 25 m | 1:18.88 | |
20 | 187 | Chong Kevin | 1998 | SÖDERTÖRN | AE9798 | 25 m | 1:19.10 | |
21 | 243 | Alin Isak | 1999 | TÄBY SIM | AP0799 | 25 m | 1:19.63 | |
22 | 54 | Hambraeus Joel | 1998 | DANDERYD | AL8198 | 25 m | 1:23.56 | |
23 | 41 | Sund Kasper | 1994 | BOTK-RÖNN | AP9794 | 25 m | 1:24.57 | |
24 | 30 | Carlstedt Felix | 1998 | BOTK-RÖNN | AU5997 | 25 m | 1:25.71 | |
25 | 356 | Karlsson Mikael | 1998 | BOTK-RÖNN | AQ0198 | 25 m | 1:26.41 | |
26 | 50 | Ekblom Adam | 1998 | DANDERYD | AT3398 | 25 m | 1:26.57 | |
27 | 299 | Annergren Fredrik | 2001 | TUREBERG | AC8301 | 25 m | 1:27.24 | |
28 | 59 | Varga Stefan | 2000 | DANDERYD | AH3500 | 25 m | 1:28.15 | |
29 | 532 | Schüler Tim | 1996 | ÅKERSBERGA | AQ1996 | 25 m | 1:29.10 | |
30 | 335 | Nyman Jesper | 1998 | TYRESÖ SS | AP2598 | 25 m | 1:31.12 | |
31 | 83 | Vouitovits Botis Stefanos | 1997 | HELLAS SK | AY3997 | 25 m | 1:31.96 | |
32 | 342 | Steinholtz Niklas | 2000 | TYRESÖ SS | AK4100 | 25 m | 1:32.19 | |
33 | 103 | Charlton Markus | 2001 | ÖSMO SS | AD7701 | 25 m | 1:33.85 | |
34 | 164 | Levander Arvid | 1998 | SKURU IK | AU7198 | 25 m | 1:34.72 | |
35 | 55 | Rejdemyhr Jakob | 2000 | DANDERYD | AP1900 | 25 m | 1:35.00 | |
36 | 524 | Jansson Sven | 1999 | ÅKERSBERGA | AC6199 | 25 m | 1:35.43 | |
37 | 179 | Uhlin Joakim | 1994 | SKURU IK | AN6394 | 25 m | 1:36.10 | |
38 | 93 | Fahlström Kevin | 2000 | NORRTÄLJE | AL2100 | 25 m | 1:36.41 | |
39 | 345 | Wahlström Oscar | 1999 | TYRESÖ SS | AI0399 | 25 m | 1:37.07 | |
40 | 203 | Murmester Mathias | 1998 | SÖDERTÖRN | AW6798 | 25 m | 1:38.07 | |
41 | 248 | Boman Marcus | 2000 | TÄBY SIM | AE4700 | 25 m | 1:38.53 | |
42 | 53 | Halldén Victor | 2000 | DANDERYD | AP7300 | 25 m | 1:41.53 | |
43 | 77 | Törnquist Oscar | 2000 | GUSTAVSBER | AM9300 | 25 m | 1:43.60 | |
44 | 314 | Peterson Jonas | 1999 | TUREBERG | AJ0799 | 25 m | 1:43.62 | |
45 | 312 | Nordin Isak | 2001 | TUREBERG | AK3501 | 25 m | 1:49.32 | |
46 | 316 | Stille Michael | 2002 | TUREBERG | AD7902 | 25 m | 1:51.19 | |
47 | 108 | Rickhamn Filip | 1999 | ÖSMO SS | AB5999 | 25 m | 1:56.50 | |
48 | 105 | Johnsson Erik | 1997 | ÖSMO SS | AH5197 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.22.09 | Utskriftsdatum | 06 november 2013 |
Licensierad till: IC Control DK | Utskriftstid | 10:39 |