Ohjelma Testtävling 2
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Gren 4, 200m Frisim Herrar ABCD |
Sponsor: Sponsor |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 200 | Lund Simon | 1989 | SÖDERTÖRN | AM1389 | 25 m | 1:57.66 | |
2 | 202 | Marijanovic Denis | 1996 | SÖDERTÖRN | AP3596 | 25 m | 2:01.91 | |
3 | 292 | Willberg Carl-Åke | 1998 | TÄBY SIM | AG1398 | 25 m | 2:02.24 | |
4 | 198 | Kron Markus | 1994 | SÖDERTÖRN | AP2994 | 25 m | 2:02.92 | |
5 | 235 | Makhinya Robert | 1995 | SS04 | BC9595 | 25 m | 2:02.94 | |
6 | 147 | Bååthe Axel | 1997 | SKURU IK | AQ6597 | 25 m | 2:03.87 | |
7 | 294 | Zhong Sean | 1998 | TÄBY SIM | AF2198 | 25 m | 2:04.04 | |
8 | 157 | Jansson Patrik | 1995 | SKURU IK | AV3395 | 25 m | 2:04.23 | |
9 | 210 | Stalberg David | 1996 | SÖDERTÖRN | AJ8596 | 25 m | 2:04.72 | |
10 | 205 | Persson Andreas | 1996 | SÖDERTÖRN | AK2596 | 25 m | 2:05.59 | |
11 | 51 | Gérnyi Karl Gustav | 1999 | DANDERYD | AG9599 | 25 m | 2:06.10 | |
12 | 259 | Hedman Filip | 1998 | TÄBY SIM | AO1598 | 25 m | 2:06.29 | |
13 | 199 | Lind David | 1994 | SÖDERTÖRN | AK6994 | 25 m | 2:06.35 | |
14 | 91 | Alstermark Adam | 1996 | NORRTÄLJE | AS9196 | 25 m | 2:06.42 | |
15 | 156 | Hjärne Hannes | 1997 | SKURU IK | AF7797 | 25 m | 2:07.29 | |
16 | 123 | Ankarberg Ossian | 1996 | SKK | AX6196 | 25 m | 2:07.54 | |
17 | 211 | Stolt Marcus | 1995 | SÖDERTÖRN | AQ3595 | 25 m | 2:08.39 | |
18 | 193 | Huth Joel | 1996 | SÖDERTÖRN | AK1596 | 25 m | 2:08.46 | |
19 | 212 | Stridfäldt Marcus | 1995 | SÖDERTÖRN | AY9195 | 25 m | 2:08.91 | |
20 | 97 | Westholm Tobias | 1996 | NORRTÄLJE | AA1196 | 25 m | 2:09.11 | |
21 | 112 | Ekhult Anton | 1991 | SALTSJÖB | AH8191 | 25 m | 2:10.48 | |
22 | 271 | Kruthammar David | 1997 | TÄBY SIM | AN6197 | 25 m | 2:10.65 | |
23 | 213 | Tingbrand Wilmer | 1998 | SÖDERTÖRN | AM2998 | 25 m | 2:10.92 | |
24 | 42 | Aabel Nordkvist Jens Jacob | 1995 | DANDERYD | BB2995 | 25 m | 2:11.40 | |
25 | 140 | Pettersson Gustav | 1994 | SKK | BB7194 | 25 m | 2:11.79 | |
26 | 110 | Altman Elias | 1998 | SALTSJÖB | AH6998 | 25 m | 2:12.13 | |
27 | 139 | Peterson Lukas | 1998 | SKK | AG8198 | 25 m | 2:13.11 | |
28 | 252 | Ericsson Oskar | 1997 | TÄBY SIM | AF9397 | 25 m | 2:13.68 | |
29 | 183 | Abelsson Zack | 1998 | SÖDERTÖRN | AD4398 | 25 m | 2:13.78 | |
30 | 280 | Räisänen Daniel | 1999 | TÄBY SIM | AE0199 | 25 m | 2:14.10 | |
31 | 191 | Gräns Adam | 1996 | SÖDERTÖRN | AD6796 | 25 m | 2:14.15 | |
32 | 128 | Gudehn Axel | 1998 | SKK | AL4398 | 25 m | 2:15.14 | |
33 | 161 | Kiippa Vincent | 1997 | SKURU IK | AT8997 | 25 m | 2:15.24 | |
34 | 152 | Filipsson Andre | 1999 | SKURU IK | AA9799 | 25 m | 2:15.77 | |
35 | 195 | Jändel Viktor | 1996 | SÖDERTÖRN | AV6196 | 25 m | 2:15.99 | |
36 | 201 | Marijanovic Anton | 2000 | SÖDERTÖRN | AG0100 | 25 m | 2:18.06 | |
37 | 54 | Hambraeus Joel | 1998 | DANDERYD | AL8198 | 25 m | 2:18.71 | |
38 | 261 | Häger Edwin | 1999 | TÄBY SIM | AQ9999 | 25 m | 2:20.01 | |
39 | 190 | Filinau Alexej | 1998 | SÖDERTÖRN | AL3998 | 25 m | 2:20.65 | |
40 | 145 | Bergström Didrik | 1998 | SKURU IK | AV5798 | 25 m | 2:20.86 | |
41 | 159 | Johnsson Christopher | 1998 | SKURU IK | AG2198 | 25 m | 2:21.83 | |
42 | 216 | Wikell Emil | 1999 | SÖDERTÖRN | AK5799 | 25 m | 2:23.28 | |
43 | 53 | Halldén Victor | 2000 | DANDERYD | AP7300 | 25 m | 2:24.08 | |
44 | 59 | Varga Stefan | 2000 | DANDERYD | AH3500 | 25 m | 2:24.18 | |
45 | 188 | de Andrade Cristian | 1996 | SÖDERTÖRN | AT6796 | 25 m | 2:25.62 | |
46 | 68 | Holguin Felipe | 1997 | GUSTAVSBER | AU9797 | 25 m | 2:25.78 | |
47 | 30 | Carlstedt Felix | 1998 | BOTK-RÖNN | AU5997 | 25 m | 2:28.72 | |
48 | 238 | Sigurdh Carl | 1997 | SS04 | AU9197 | 25 m | 2:28.85 | |
49 | 82 | Wallenberg Karl | 1998 | HELLAS SK | AT7998 | 25 m | 2:31.69 | |
50 | 281 | Sandberg Anton | 1999 | TÄBY SIM | AR0199 | 25 m | 2:32.35 | |
51 | 539 | Öberg Jacob | 1997 | ÅKERSBERGA | AX1397 | 25 m | 2:32.90 | |
52 | 542 | Östervall Thomas | 2000 | ÅKERSBERGA | AD3100 | 25 m | 2:33.85 | |
53 | 65 | Forsman Filip | 1997 | GUSTAVSBER | AU6197 | 50 m | 2:34.04 | |
54 | 113 | Gipperth Elias | 2000 | SALTSJÖB | AF9900 | 25 m | 2:34.15 | |
55 | 279 | Olsson Sande Erik | 1999 | TÄBY SIM | AE8999 | 25 m | 2:35.05 | |
56 | 50 | Ekblom Adam | 1998 | DANDERYD | AT3398 | 25 m | 2:37.68 | |
57 | 34 | Kingdingstad-Spaak Tim | 1997 | BOTK-RÖNN | AT8597 | 25 m | 2:37.82 | |
58 | 299 | Annergren Fredrik | 2001 | TUREBERG | AC8301 | 25 m | 2:39.56 | |
59 | 41 | Sund Kasper | 1994 | BOTK-RÖNN | AP9794 | 50 m | 2:41.23 | |
60 | 75 | Strandberg Hugo | 1999 | GUSTAVSBER | AK0999 | 25 m | 2:41.48 | |
61 | 227 | Haraldsson Jens | 1996 | SS04 | AR8996 | 25 m | 2:44.30 | |
62 | 37 | Koufakis Alexander | 2000 | BOTK-RÖNN | AM8100 | 50 m | 2:44.35 | |
63 | 203 | Murmester Mathias | 1998 | SÖDERTÖRN | AW6798 | 25 m | 2:53.94 | |
64 | 38 | Koufakis Andreas | 1998 | BOTK-RÖNN | AQ5598 | 50 m | 2:56.18 | |
65 | 55 | Rejdemyhr Jakob | 2000 | DANDERYD | AP1900 | 25 m | 2:56.75 | |
66 | 526 | Ljungberg Niklas | 1996 | ÅKERSBERGA | AV7396 | 50 m | 2:59.05 | |
67 | 164 | Levander Arvid | 1998 | SKURU IK | AU7198 | 25 m | 3:04.15 | |
68 | 62 | Brutar Anton | 1999 | GUSTAVSBER | AS9199 | 25 m | 3:12.90 | |
69 | 248 | Boman Marcus | 2000 | TÄBY SIM | AE4700 | 25 m | ||
70 | 258 | Gunnarsson Olle | 2000 | TÄBY SIM | AR3500 | 25 m | ||
71 | 314 | Peterson Jonas | 1999 | TUREBERG | AJ0799 | 25 m | ||
72 | 324 | Westberg Lucas | 2001 | TUREBERG | AA9501 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.22.09 | Utskriftsdatum | 06 november 2013 |
Licensierad till: IC Control DK | Utskriftstid | 10:39 |