Ohjelma Limfjords Cup 2023
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
STRUER ENERGI PARK |
Arrangør |
Struer Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
28. jan 2023 to 29. jan 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
200m Frisvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
28 |
|
Jasmin Haaning |
2007 |
Skive Svømmeklub Poseidon |
DEN |
2:16.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
256 |
|
Maria Møberg Nielsen |
2007 |
Svømmeklubben Grindsted |
DEN |
2:18.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
157 |
|
Karoline Iversen |
2008 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
2:18.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
282 |
|
Alberte Bøgeskov Johnsen |
2008 |
Aarhus Swim - Skovbakken |
DEN |
2:22.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
285 |
|
Anna Katrine Willems |
2008 |
Aarhus Swim - Skovbakken |
DEN |
2:25.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
15 |
|
Kathrine Bak Mathiasen |
2008 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
2:25.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
141 |
|
Sophie Hvergel |
2008 |
Aarhus Swim - HEI |
DEN |
2:25.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
281 |
|
Amanda Pedersen |
2009 |
Thisted Svømmeklub |
DEN |
2:26.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
71 |
|
Sommer Maj Andersen |
2009 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
2:27.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
74 |
|
Zenia Maria Jakobsen |
2009 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
2:27.49 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
13 |
|
Josefine Bak Mathiasen |
2010 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
2:28.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
33 |
|
Mynte Haaning |
2009 |
Skive Svømmeklub Poseidon |
DEN |
2:28.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
31 |
|
Freya Ellebye |
2006 |
Skive Svømmeklub Poseidon |
DEN |
2:29.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
109 |
|
Silja Bregenov |
2009 |
Aarhus Swim - IHF |
DEN |
2:29.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
142 |
|
Nanna Rønnow |
2008 |
Aarhus Swim - HEI |
DEN |
2:31.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
45 |
|
Astrid V. Petersen |
2009 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
2:31.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
286 |
|
Philippa Vejby Krabbenhøft |
2008 |
Aarhus Swim - Skovbakken |
DEN |
2:33.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
146 |
|
Carlijn Loeven |
2008 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
2:33.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
66 |
|
Marie Lausdahl |
2010 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
2:35.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
48 |
|
Dorina Gyeraj |
2010 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
2:35.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
49 |
|
Emilia Bjørn Augustinussen |
2012 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
2:38.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
18 |
|
Maja Carlson |
2010 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
2:39.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
76 |
|
Katrine Skyt Nielsen |
2003 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
2:40.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
209 |
|
Johanne Schmidt Jensen |
2007 |
Aarhus Idrætsforening Af 1900 |
DEN |
2:40.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
147 |
|
Klara Buur Ovesen |
2007 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
2:41.37 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
26 |
216 |
|
Frida Sørensen |
2010 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
2:43.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
42 |
|
Anna Nielsen |
2010 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
2:43.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
92 |
|
Katrine Wulf |
2011 |
Aarhus Swim - Lyseng |
DEN |
2:44.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
82 |
|
Olivia Winum Andersen |
2011 |
Aarhus Swim - Lyseng |
DEN |
2:46.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
168 |
|
Wilma Karlberg |
2010 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
2:51.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
134 |
|
Filippa Fleng |
2009 |
Holstebro Svømme Club |
DEN |
2:52.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
129 |
|
Rihanna Lillevang |
2011 |
Holstebro Svømme Club |
DEN |
2:52.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
166 |
|
Caroline R. Frandsen |
2009 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
2:55.07 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
34 |
174 |
|
Louise Jeppesen |
2008 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
2:55.91 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
35 |
55 |
|
Ida-Marie Scavenius |
2008 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
3:02.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
114 |
|
Katrine Jurlander Ovesen |
2008 |
Aarhus Swim - IHF |
DEN |
3:02.31 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
37 |
116 |
|
Lærke Djernes |
2009 |
Aarhus Swim - IHF |
DEN |
3:03.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
171 |
|
Maya Kirkeby |
2008 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
3:04.27 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
39 |
179 |
|
Johanne S. Geiger |
2008 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
3:05.60 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
40 |
50 |
|
Esther Greve |
2013 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
3:06.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
223 |
|
Sophia Borkmann |
2011 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
3:07.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
143 |
|
Josefine Berring Ekander |
2011 |
Aarhus Swim - HEI |
DEN |
3:12.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
203 |
|
Victoria Damgaard |
2009 |
Brædstrup Svømmeklub |
DEN |
3:24.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
21 |
|
Serena Melinte |
2012 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
3:41.37 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
45 |
202 |
|
Sofie Kirstine Elverløv |
2008 |
Brædstrup Svømmeklub |
DEN |
3:46.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
104 |
|
Linn Kristine Banggaard |
2012 |
Ikast Svømmeklub |
DEN |
3:49.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
112 |
|
Ilia Cornelia Christensen |
2012 |
Aarhus Swim - IHF |
DEN |
4:32.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
113 |
|
Isabella Kimborg |
2010 |
Aarhus Swim - IHF |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
239 |
|
Mathilde Frandsen |
2012 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
23 |
|
Thea Hause |
2008 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
169 |
|
Emma-Oline Sanchez Madsen |
2009 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
204 |
|
Victoria Olsen |
2010 |
Brædstrup Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
263 |
|
Amalie Sørensen |
2011 |
Svømmeklubben Grindsted |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27-01-2023 15:51.04 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Struer Svømmeklub |
|
|
|
|