2024-07-24   14:02:44
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Startliste for østdansk Parasmesterskab

Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.

Eftermiddag

# Løb Deltagerliste Startliste
1 200m Frisvømning Damer Final Deltagerliste Startliste
2 200m Frisvømning Herrer Final Deltagerliste Startliste
3 Venskabsløb - 50m fri Damer - m/u hjælpemiddel Final Deltagerliste Startliste
4 Venskabsløb - 50 m fri Herrer - m/u hjælpemiddel Final Deltagerliste Startliste
5 50m Butterfly Damer Final Deltagerliste Startliste
6 50m Butterfly Herrer Final Deltagerliste Startliste
7 100m Rygsvømning Damer Final Deltagerliste Startliste
8 100m Rygsvømning Herrer Final Deltagerliste  
9 200m Medley Damer Final Deltagerliste Startliste
10 200m Medley Herrer Final Deltagerliste Startliste
11 Venskabsløb - 25m ryg Damer - m/u. hjælpemiddel Final Deltagerliste Startliste
12 Venskabsløb - 25m ryg Herrer - m/u hjælpemiddel Final Deltagerliste Startliste
13 100m Brystsvømning Damer Final Deltagerliste Startliste
14 100m Brystsvømning Herrer Final Deltagerliste Startliste
15 50m Frisvømning Damer Final Deltagerliste Startliste
16 50m Frisvømning Herrer Final Deltagerliste Startliste
17 4x50m Medley Mix - uden official tid Final Deltagerliste Startliste
0 Medalje overrækkelse og pause    
0 Pause    
19 200m Rygsvømning Damer Final Deltagerliste Startliste
20 200m Rygsvømning Herrer Final Deltagerliste  
21 50m Brystsvømning Damer Final Deltagerliste Startliste
22 50m Brystsvømning Herrer Final Deltagerliste Startliste
23 Venskabsløb - 25 m fri Damer - m/u hjælpemiddel Final Deltagerliste Startliste
24 Venskabsløb - 25 m fri Herrer - m/u hjælpemiddel Final Deltagerliste Startliste
25 100m Medley Damer Final Deltagerliste Startliste
26 100m Medley Herrer Final Deltagerliste Startliste
27 50m Rygsvømning Damer Final Deltagerliste Startliste
28 50m Rygsvømning Herrer Final Deltagerliste Startliste
29 100m Frisvømning Damer Final Deltagerliste Startliste
30 100m Frisvømning Herrer Final Deltagerliste Startliste
31 200m Brystsvømning Damer Final Deltagerliste Startliste
32 200m Brystsvømning Herrer Final Deltagerliste  
33 Venskabsløb - 50m ryg Damer - m/u hjælpemiddel Final Deltagerliste Startliste
34 Venskabsløb - 50m ryg Herrer - m/u hjælpemiddel Final Deltagerliste Startliste
35 400m Frisvømning Damer Final Deltagerliste Startliste
36 400m Frisvømning Herrer Final Deltagerliste Startliste
37 4x50m Frisvømning Mix - uden officiel tid Final Deltagerliste Startliste
0 Medalje overrækkelse    

Swimify Web Banner

Swimify Android Banner

LiveTiming iPhone Banner