Program for Danmarks Mesterskaber langbane (DM-L/DJM-L/DÅM1-L)
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Seedede heat Lb 44
|
Stvne navn |
DM-L og DJM-L og DM-L gr.1 |
|
Udskriftsdato |
27 juni 2011 |
|
|
Stvne by |
Brnshj |
|
Udskriftstidspunkt |
08:53 |
|
|
Arrangr |
Dansk Svmmeunion |
|
|
|
|
|
Bassin |
50m |
|
|
|
|
|
Stvne dato |
25 juni 2011 |
|
|
|
|
Lb 44, 400m Frisvmning Herrer |
Indledende (4) |
Europarekord Senior: Paul Biedermann (1986) 3:40.07 2009-07-26 |
Nordisk Rekord Senior: Mads Glsner (1988) 3:44.40 2009-07-26 |
Dansk Rekord Senior: Mads Glsner (1988) 3:44.40 2009-07-26 |
Dansk Rekord Junior: Frederik Siem Pedersen (1991) 3:54.90 2009-07-08 |
|
Heat 1 (4) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
522 |
1 |
Jesper Jensen |
1996 |
9689AA |
AGF |
|
50m |
4:33.99 |
250 |
2 |
Peter Huse Gaarde-Hansen |
1996 |
9641AE |
ALLERD |
|
50m |
4:33.61 |
44 |
3 |
Rasmus Hasemann |
1996 |
9601AA |
TRITON B |
|
50m |
4:32.16 |
122 |
4 |
Mathias Beck |
1996 |
9681AJ |
SILKEBORG |
|
50m |
4:31.53 |
546 |
5 |
Johan Emil Westergaard |
1995 |
9599AD |
GENTOFTE |
|
50m |
4:31.75 |
509 |
6 |
Rasmus Mohr Nielsen |
1996 |
9605AF |
SNDERBORG |
|
50m |
4:33.44 |
386 |
7 |
Mathias Halvorsen |
1996 |
9627AO |
KGE |
|
50m |
4:33.62 |
284 |
8 |
Simon Rasmussen |
1995 |
9545AH |
SK-SYD |
|
50m |
4:39.29 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
105 |
1 |
Frederik V-Nielsen |
1995 |
9591AC |
AALBORG |
|
50m |
4:29.44 |
740 |
2 |
Casper G. Kristensen |
1995 |
9561AH |
VIBORG |
|
50m |
4:27.09 |
95 |
3 |
Kasper Lousdal Nielsen |
1995 |
9543AC |
AALBORG |
|
50m |
4:26.08 |
640 |
4 |
Andreas Sandbirk |
1995 |
9547AN |
VORDINGBOR |
|
50m |
4:18.11 |
534 |
5 |
Oliver Srensen |
1996 |
9681AH |
TRITON V |
|
50m |
4:22.85 |
719 |
6 |
Martin Nielsen |
1996 |
9653AB |
NAKSKOV |
|
50m |
4:26.42 |
464 |
7 |
Jakob Vismann |
1995 |
9535AI |
HRSHOLM |
|
50m |
4:27.99 |
541 |
8 |
Gustav Plum Lykkesfeldt |
1996 |
9631AC |
GENTOFTE |
|
50m |
4:31.52 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
144 |
1 |
Thomas Knudsen |
1996 |
9633AD |
HOLSTEBRO |
|
50m |
4:28.45 |
646 |
2 |
Stefan Blidarevic |
1996 |
9607AF |
HILLERD |
|
50m |
4:26.73 |
252 |
3 |
Kasper Sveistrup Holck |
1996 |
9615AJ |
ALLERD |
|
50m |
4:26.05 |
383 |
4 |
Viktor Christensen |
1995 |
9501AJ |
KGE |
|
50m |
4:17.54 |
65 |
5 |
Christian Rssel |
1995 |
9525AN |
HELSINGE |
|
50m |
4:22.77 |
550 |
6 |
Jonas Himmelstrup |
1995 |
9513AF |
ALLERD |
|
50m |
4:26.38 |
317 |
7 |
Victor Tolstrup |
1996 |
9663AA |
DELTA |
|
50m |
4:27.94 |
369 |
8 |
Magnus Yde |
1996 |
9629AB |
S 68 |
|
50m |
4:30.99 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
293 |
1 |
Mathias Niemann Tygesen |
1995 |
9581AQ |
HSK |
|
50m |
4:28.27 |
495 |
2 |
Joachim Blach Kristensen |
1995 |
9589AJ |
SLAGELSE |
|
50m |
4:26.63 |
305 |
3 |
Laust Moesgaard |
1996 |
9667AG |
HERNING |
|
50m |
4:23.54 |
63 |
4 |
Lasse Lykke Nielsen |
1995 |
9555AA |
HELSINGE |
|
50m |
4:13.77 |
283 |
5 |
Emil Mller |
1995 |
9555AB |
SK-SYD |
|
50m |
4:20.97 |
344 |
6 |
Marcus Olesen |
1995 |
9531AC |
HERLEV |
|
50m |
4:26.31 |
286 |
7 |
Jens Saugmann |
1996 |
9625AK |
SK-SYD |
|
50m |
4:27.47 |
524 |
8 |
Jakob Kornmaaler |
1995 |
9511AG |
AGF |
|
50m |
4:29.47 |
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 |
Udskriftsdato |
27 juni 2011 |
Licens til GI-40 Hermes |
Udskriftstidspunkt |
08:53 |
|