Program for Østdanske Årgangsmesterskaber gr. 2
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Lb 5, 100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Fdt | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 93 | Tang-Holbek Sara | 2000 | HRSHOLM | 0044AF | 25 m | 1:15.05 | |
2 | 153 | Hrlykke Caroline | 2000 | GENTOFTE | 0032AH | 25 m | 1:18.56 | |
3 | 16 | Olsen Eva | 2000 | ISHJ | 0094AM | 25 m | 1:19.55 | |
4 | 243 | Nielsen Mia Ishj | 2000 | FARUM | 0066AB | 25 m | 1:19.78 | |
5 | 229 | Grtler Yazmin B. | 2000 | KGE | 0094AB | 25 m | 1:20.50 | |
6 | 200 | Mortensen Jessica Yu | 2000 | GSK | 0072AG | 25 m | 1:21.06 | |
7 | 96 | Mertins Frederikke | 2000 | HVIDOVRE | 0014AE | 25 m | 1:21.08 | |
8 | 228 | Degner Melanie | 2000 | KGE | 0098AC | 25 m | 1:21.10 | |
9 | 32 | Greisen Christine | 2000 | GI40HERMES | 0046AD | 25 m | 1:22.16 | |
10 | 147 | Bennetsen Nicole | 2000 | GENTOFTE | 0048AA | 25 m | 1:23.05 | |
11 | 145 | Bierre Victoria | 2000 | VRLSE | 0022AS | 25 m | 1:23.07 | |
12 | 187 | Petersen Sofie Steen | 2000 | HELSINGE | 0026AH | 25 m | 1:23.14 | |
13 | 133 | Brgger Sofie | 2000 | KVIK | 0032AD | 25 m | 1:23.20 | |
14 | 106 | Andresen Josefine Sgaard | 2000 | LYNGBY | 0008AO | 25 m | 1:23.26 | |
15 | 248 | Krumbak Maria Caroline | 2000 | NSTVED | 0064AE | 25 m | 1:23.61 | |
16 | 178 | Ikov Mille Hesselgren | 2000 | TRITON B | 0012AH | 25 m | 1:25.07 | |
17 | 90 | Schwenger Caroline | 2000 | HRSHOLM | 0098AM | 25 m | 1:25.57 | |
18 | 86 | Kepp Natasja | 2000 | HRSHOLM | 0088AH | 25 m | 1:25.58 | |
19 | 15 | Hansen Nana | 2000 | VORDINGB | 0048AJ | 25 m | 1:25.64 | |
20 | 35 | Hager Mathilde | 2001 | GI40HERMES | 0154AB | 25 m | 1:25.66 | |
21 | 139 | Rasmussen Eline Victoria | 2000 | KVIK | 0076AC | 25 m | 1:25.80 | |
22 | 235 | Samuel Caroline | 2000 | KGE | 0064AF | 25 m | 1:26.01 | |
23 | 220 | Christensen Augusta Marie | 2000 | HILLERD | 0026AC | 25 m | 1:26.02 | |
24 | 98 | Olsen Josefine Brosbl | 2001 | HVIDOVRE | 0136AA | 25 m | 1:26.15 | |
25 | 135 | Kornbek Sofie | 2000 | KVIK | 0084AD | 25 m | 1:26.17 | |
26 | 179 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 25 m | 1:26.32 | |
27 | 34 | Nielsen Josefine Strand | 2000 | GI40HERMES | 0048AI | 25 m | 1:26.39 | |
28 | 152 | Holten Cathrine Laura | 2000 | GENTOFTE | 0018AA | 25 m | 1:26.41 | |
29 | 83 | Christensen Cecilie Girke | 2000 | HRSHOLM | 0084AI | 25 m | 1:26.47 | |
30 | 67 | Nielsen Amalie Drud | 2000 | GLADSAXE | 0058AI | 25 m | 1:26.84 | |
31 | 92 | Stampe Katrine | 2000 | HRSHOLM | 0068AM | 25 m | 1:26.84 | |
32 | 115 | Walter Mia | 2000 | LYNGBY | 0032AL | 25 m | 1:26.92 | |
33 | 64 | Grundtvig Fiona | 2000 | GLADSAXE | 0026AD | 25 m | 1:26.96 | |
34 | 202 | Brock Celine | 2000 | HERLEV | 0038aa | 25 m | 1:27.05 | |
35 | 44 | Gaard Regitze | 2001 | VI39 | 0178AG | 25 m | 1:27.19 | |
36 | 158 | Nimb Sofie Louise | 2001 | GENTOFTE | 0174AP | 25 m | 1:27.50 | |
37 | 47 | Bolvig Andrea M. Lang | 2000 | BIRKERD | 0048AE | 25 m | 1:29.12 | |
38 | 201 | Poulsen Emma | 2001 | GSK | 0172AD | 25 m | 1:29.27 | |
39 | 132 | Andersen Laura | 2001 | KVIK | 0142AA | 25 m | 1:29.61 | |
40 | 126 | Jrgensen Frida Hausting | 2001 | SLLERD | 0114AK | 25 m | 1:29.85 | |
41 | 52 | Joensen Lea | 2001 | BIRKERD | 0118AC | 25 m | 1:30.02 | |
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 03 december 2011 |
Licens til Slangerup Svmmeklub A6 | Udskriftstidspunkt | 09:41 |