Startliste for Østdanske Årgangsmesterskaber gr. 2
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 21
|
Stævne navn |
Øst Årgang Gruppe2 |
|
Udskriftsdato |
04 december 2011 |
|
|
Stævne by |
Jyllinge |
|
Udskriftstidspunkt |
09:39 |
|
|
Arrangør |
Dansk Svømmeunion |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
03 december 2011 |
|
|
|
|
Løb 21, 100m Rygsvømning Damer |
Finaler (5) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
65 |
2 |
Ida Just Mikkelsen |
2001 |
0102AB |
GLADSAXE |
|
25m |
1:31.27 |
23 |
3 |
Mille Bruun Høvring |
2001 |
0156AG |
MK 31 |
|
25m |
1:30.28 |
122 |
4 |
Sofie Nielsen |
2001 |
0198AF |
SLAGELSE |
|
25m |
1:30.56 |
51 |
5 |
Caroline Fritzböger |
2001 |
0172AE |
BIRKERØD |
|
25m |
1:32.92 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
201 |
1 |
Emma Poulsen |
2001 |
0172AD |
GSK |
|
25m |
1:30.20 |
157 |
2 |
Mathilde Nielsen |
2001 |
0118AD |
GENTOFTE |
|
25m |
1:29.64 |
64 |
3 |
Fiona Grundtvig |
2000 |
0026AD |
GLADSAXE |
|
25m |
1:25.19 |
55 |
4 |
Olivia Iris Ryding |
2001 |
0136AD |
BIRKERØD |
|
25m |
1:29.50 |
50 |
5 |
Camille Erichsen |
2001 |
0192AC |
BIRKERØD |
|
25m |
1:29.67 |
234 |
6 |
Lærke Schlott Reichel |
2001 |
0152AD |
KØGE |
|
25m |
1:30.26 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
163 |
1 |
Nina Toft |
2000 |
0072AD |
GENTOFTE |
|
25m |
1:23.92 |
61 |
2 |
Victoria Wolsted |
2000 |
0054AH |
FR.SUND |
|
25m |
1:23.41 |
187 |
3 |
Sofie Steen Petersen |
2000 |
0026AH |
HELSINGE |
|
25m |
1:22.17 |
139 |
4 |
Eline Victoria Rasmussen |
2000 |
0076AC |
KVIK |
|
25m |
1:22.90 |
169 |
5 |
My Weitling |
2000 |
0032AA |
JYLLINGE |
|
25m |
1:23.86 |
39 |
6 |
Clara Marott Schelde |
2000 |
0092AD |
GI40HERMES |
|
25m |
1:24.26 |
|
|
Heat 4 (5) (10 år og yngre) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
98 |
1 |
Josefine Brosbøl Olsen |
2001 |
0136AA |
HVIDOVRE |
|
25m |
1:28.44 |
111 |
2 |
Caroline Fraser |
2002 |
0288AC |
LYNGBY |
|
25m |
1:27.82 |
179 |
3 |
Josephine G. Lauridsen |
2001 |
0168AD |
TRITON B |
|
25m |
1:21.35 |
116 |
4 |
Ingrid Bo Andersen |
2001 |
0126AC |
ROSKILDE |
|
25m |
1:25.14 |
2 |
5 |
Anna Andersen |
2001 |
0106AI |
SK-SYD |
|
25m |
1:28.33 |
54 |
6 |
Julie Stampe Meier |
2001 |
0166AC |
BIRKERØD |
|
25m |
1:29.12 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
118 |
1 |
Clara Schade Cantby |
2000 |
0042AC |
SLAGELSE |
|
25m |
1:20.24 |
193 |
2 |
Cecilie Wiuff |
2000 |
0072AB |
AIF |
|
25m |
1:17.24 |
167 |
3 |
Julie Kepp Jensen |
2000 |
0042AA |
JYLLINGE |
|
25m |
1:08.87 |
85 |
4 |
Julia Jønsson |
2000 |
0048AL |
HØRSHOLM |
|
25m |
1:13.68 |
96 |
5 |
Frederikke Mertins |
2000 |
0014AE |
HVIDOVRE |
|
25m |
1:18.74 |
168 |
6 |
Amalie Mårtensson |
2000 |
0004AE |
JYLLINGE |
|
25m |
1:21.98 |
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 |
Udskriftsdato |
04 december 2011 |
Licens til Slangerup Svømmeklub A6 |
Udskriftstidspunkt |
09:39 |
|