Program for IKM aluekilpailu Varsinais-Suomi 2011
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Lähtölista Laji 3
|
Kilpailu |
LR IKM 2011 alkukilpailut VS |
|
Tulostuspäivämäärä |
18 marraskuu 2011 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Salo |
|
Tulostusaika |
20:53 |
|
|
Järjestäjä |
SalU |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
19 marraskuu 2011 |
|
|
|
|
Laji 3, T-11,12 100m Vapaauinti |
Loppukilpailut (8) |
T11 LRIKM-ennätys Erja Lauttajärvi, TaUs, 1:03,74 1992 |
T12 LRIKM-ennätys Essi Screy, RaisU, 1:01,59 2008 |
T-11 VAIN ALKUKILPAILUSSA |
|
Erä 1 (8) |
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Riikka Yli-Jama |
2000 |
00A685 |
SalU |
|
25m |
1:56.76 |
1:56.76 |
2 |
Riia Pyykkö |
1999 |
99A566 |
SalU |
|
25m |
1:39.81 |
1:39.81 |
3 |
Sonja Sampinen |
1999 |
99A784 |
SalU |
|
25m |
1:37.41 |
1:37.41 |
4 |
Jenni Laukkanen |
1999 |
99A785 |
SalU |
|
25m |
1:37.44 |
1:37.44 |
5 |
Noora Kankare |
2000 |
00A490 |
SalU |
|
25m |
1:42.62 |
1:42.62 |
6 |
Fanny Suominen |
1999 |
99B103 |
VeUS |
|
25m |
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Noomi Suominen |
2000 |
00A039 |
ÅSK |
|
25m |
1:33.86 |
1:33.86 |
2 |
Wilhelmina Leppähaara |
2000 |
00A641 |
ÅSK |
|
25m |
1:31.35 |
1:31.35 |
3 |
Jasmin Rosnell |
2000 |
00A594 |
ÅSK |
|
25m |
1:29.72 |
1:29.72 |
4 |
Sarita Pohjola |
2000 |
00A762 |
ÅSK |
|
50m |
1:32.75 |
1:30.75 |
5 |
Nenna Kylä-Kaila |
2000 |
00A656 |
RaisU |
|
25m |
1:32.65 |
1:32.65 |
6 |
Sinja Alanko |
2000 |
00A651 |
ÅSK |
|
25m |
1:35.67 |
1:35.67 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Maria Jokinen |
2000 |
00A717 |
VeUS |
|
25m |
1:29.30 |
1:29.30 |
2 |
Sanni Salminen |
1999 |
99A651 |
UiKaa |
|
25m |
1:27.36 |
1:27.36 |
3 |
Saaga Parkatti |
1999 |
99A887 |
ÅSK |
|
25m |
1:25.92 |
1:25.92 |
4 |
Helene Helo |
1999 |
99A907 |
ÅSK |
|
25m |
1:26.30 |
1:26.30 |
5 |
Tessa Helenius |
2000 |
00A772 |
AUi |
|
25m |
1:28.82 |
1:28.82 |
6 |
Sanni Kalliomäki |
2000 |
00A820 |
RaisU |
|
25m |
1:29.60 |
1:29.60 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Oona Forsblom |
1999 |
99A201 |
AUi |
|
50m |
1:26.15 |
1:24.15 |
2 |
Alisa Aitos |
1999 |
99A881 |
ÅSK |
|
25m |
1:22.54 |
1:22.54 |
3 |
Elli Koivunen |
2000 |
00A334 |
UiKaa |
|
50m |
1:23.18 |
1:21.18 |
4 |
Verna Laaksonen |
2000 |
00A755 |
ÅSK |
|
25m |
1:22.16 |
1:22.16 |
5 |
Maria Primetta |
1999 |
99B067 |
VeUS |
|
25m |
1:23.17 |
1:23.17 |
6 |
Annamaria Raduly-Baka |
1999 |
99A546 |
SalU |
|
25m |
1:25.13 |
1:25.13 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Aurora Kortelainen |
2000 |
00A357 |
RaisU |
|
50m |
1:22.71 |
1:20.71 |
2 |
Sofia Litsilä |
1999 |
99A591 |
SalU |
|
25m |
1:18.37 |
1:18.37 |
3 |
Ida Konkka |
2000 |
00A573 |
ÅSK |
|
50m |
1:19.29 |
1:17.29 |
4 |
Vilma Koskela |
1999 |
99A628 |
UiKaa |
|
25m |
1:17.55 |
1:17.55 |
5 |
Fanny Ek |
1999 |
99A442 |
IFÅ |
|
50m |
1:20.63 |
1:18.63 |
6 |
Elina Matala-Aho |
2000 |
00A256 |
RaisU |
|
50m |
1:23.02 |
1:21.02 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Thelma Koskinen |
1999 |
99A593 |
ÅSK |
|
25m |
1:16.84 |
1:16.84 |
2 |
Aino Räike |
1999 |
99A561 |
SalU |
|
25m |
1:15.66 |
1:15.66 |
3 |
Kristiina Merenluoto |
2000 |
00A122 |
AUi |
|
25m |
1:13.97 |
1:13.97 |
4 |
Irene Ruuskanen |
1999 |
99A273 |
RaisU |
|
25m |
1:15.28 |
1:15.28 |
5 |
Inka Suominen |
1999 |
99A930 |
AUi |
|
25m |
1:16.11 |
1:16.11 |
6 |
Suvi Lehtonen |
1999 |
99A625 |
SalU |
|
25m |
1:17.03 |
1:17.03 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Sara Kazi |
1999 |
99A752 |
RaisU |
|
25m |
1:13.34 |
1:13.34 |
2 |
Ida Suomela |
1999 |
99A054 |
AUi |
|
50m |
1:14.26 |
1:12.26 |
3 |
Saara Männistö |
2000 |
00A535 |
UiKaa |
|
25m |
1:10.60 |
1:10.60 |
4 |
Roosa Rekola |
2000 |
00A170 |
ÅSK |
|
25m |
1:10.72 |
1:10.72 |
5 |
Linda Wallenius |
1999 |
99A285 |
SalU |
|
25m |
1:13.13 |
1:13.13 |
6 |
Vilma Roman |
2000 |
00A592 |
AUi |
|
25m |
1:13.93 |
1:13.93 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Iida Aalto |
1999 |
99A622 |
RaisU |
|
25m |
1:09.17 |
1:09.17 |
2 |
Henna Rouvinen |
1999 |
99A271 |
ÅSK |
|
25m |
1:06.53 |
1:06.53 |
3 |
Roosa Mört |
1999 |
99A208 |
AUi |
|
25m |
1:02.73 |
1:02.73 |
4 |
Eveliina Kallio |
1999 |
99A444 |
RaisU |
|
25m |
1:02.97 |
1:02.97 |
5 |
Emmi Valdolin |
1999 |
99A130 |
ÅSK |
|
50m |
1:09.95 |
1:07.95 |
6 |
Jenny Ek |
1999 |
99A441 |
IFÅ |
|
25m |
1:09.76 |
1:09.76 |
Tekijä: WinGrodan 1.19.04 |
Tulostuspäivämäärä |
18 marraskuu 2011 |
Lisenssinhaltija: Salon Uimarit |
Tulostusaika |
20:53 |
|