Startliste for Älgadoppet
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Heatlista Gren 28
|
Tävling |
Älgadoppet |
|
Utskriftsdatum |
21 april 2012 |
|
|
Tävlingsort |
Vänersborg |
|
Utskriftstid |
20:07 |
|
|
Arrangör |
SK Vänersborg |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
21 april 2012 |
|
|
|
|
Gren 28, 100m Frisim Damer |
Finaler (9) |
Sponsor: Rör-Anders VVS Energi AB |
|
Heat 1 (9) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
586 |
2 |
Moa Tallberg |
1999 |
BJ4499 |
UDDEVALLA |
|
25m |
|
172 |
3 |
Elvira Essgärde |
2000 |
AG2400 |
SK GÖTENE |
|
25m |
|
25 |
4 |
Zeyneb Berzig |
1991 |
CH6891 |
ARVIKA SS |
|
25m |
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
698 |
1 |
Ellinor Olesen |
2002 |
AS8202 |
SK ALINGSÅ |
|
25m |
|
116 |
2 |
Ellen Olofsson |
2000 |
BK3600 |
S 77 |
|
25m |
|
583 |
3 |
Ella Stålhandske |
1999 |
BO7699 |
UDDEVALLA |
|
25m |
2:01.05 |
290 |
4 |
Isabelle Pettersson |
1999 |
BD5499 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
2:03.50 |
577 |
5 |
Linnea Persson |
2002 |
AL1802 |
UDDEVALLA |
|
25m |
|
558 |
6 |
Matilda Torén |
2001 |
AO1601 |
LIDKÖPING |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
293 |
1 |
Emilia Ström |
2002 |
AD0602 |
TROLLHÄTTA |
|
50m |
1:53.66 |
2 |
2 |
Anna Bohman |
2000 |
BB7200 |
ARVIKA SS |
|
25m |
1:48.28 |
253 |
3 |
Emelie Larsson |
2000 |
AY8600 |
SOLSTA |
|
25m |
1:41.75 |
445 |
4 |
Emilia Eliaesson |
2000 |
AG1400 |
VARABYGDEN |
|
25m |
1:42.34 |
276 |
5 |
Loella Kottusch |
2000 |
AU1400 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
1:49.54 |
295 |
6 |
Kajsa Svensson |
2000 |
BD0600 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
1:58.57 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
248 |
1 |
Agnes Eklund Ramböl |
2001 |
AG2801 |
SOLSTA |
|
25m |
1:40.74 |
254 |
2 |
Felicia Lindahl |
2001 |
AG3801 |
SOLSTA |
|
25m |
1:34.17 |
582 |
3 |
Annie Strömberg |
2001 |
AL9401 |
UDDEVALLA |
|
25m |
1:29.20 |
3 |
4 |
Elin Bohman |
2000 |
BB6200 |
ARVIKA SS |
|
25m |
1:32.26 |
13 |
5 |
Anna Olsson |
1997 |
BM6697 |
ARVIKA SS |
|
25m |
1:38.07 |
432 |
6 |
Amy Wendel |
1998 |
BG9498 |
VÄNERSBORG |
|
25m |
1:41.44 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
168 |
1 |
Julia Andersson Hult |
1998 |
BH4698 |
SK GÖTENE |
|
25m |
1:25.91 |
15 |
2 |
Marie Persson |
1997 |
BH4297 |
ARVIKA SS |
|
25m |
1:24.76 |
574 |
3 |
Julia Johansson |
1999 |
BD4499 |
UDDEVALLA |
|
25m |
1:23.28 |
447 |
4 |
Lovisa Fremäng |
1999 |
AO7699 |
VARABYGDEN |
|
25m |
1:23.65 |
563 |
5 |
Fanny Aronsson |
2000 |
BE5400 |
UDDEVALLA |
|
25m |
1:25.85 |
494 |
6 |
Kajsa Wensing |
1998 |
AB9898 |
ALE |
|
50m |
1:28.18 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
282 |
1 |
Emilia Lundqvist-Jenc |
1999 |
BK3899 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
1:20.72 |
14 |
2 |
Anna Persson |
1997 |
BF5697 |
ARVIKA SS |
|
50m |
1:19.42 |
537 |
3 |
Francesca Clark |
2001 |
BE1801 |
ÅSUNDEN |
|
25m |
1:19.11 |
279 |
4 |
Elin Lokrantz |
2000 |
AM2200 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
1:19.22 |
289 |
5 |
Elin Palmgren |
1997 |
AX6497 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
1:19.81 |
18 |
6 |
Viktoria Schützer |
1999 |
BJ6299 |
ARVIKA SS |
|
25m |
1:22.44 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
689 |
1 |
Matilda Hermansson |
1999 |
AF1299 |
SK ALINGSÅ |
|
25m |
1:17.93 |
688 |
2 |
Louise Hallkvist |
1999 |
AE0299 |
SK ALINGSÅ |
|
25m |
1:11.30 |
247 |
3 |
Jennie Einarsson |
1998 |
AH3698 |
SOLSTA |
|
25m |
1:10.25 |
178 |
4 |
Olivia Holm |
2000 |
AC8200 |
SK GÖTENE |
|
25m |
1:10.71 |
597 |
5 |
Agnes Johansson |
1996 |
BU8296 |
SVENLJUNGA |
|
25m |
1:17.22 |
167 |
6 |
Elin Andersson |
1999 |
AG1499 |
SK GÖTENE |
|
25m |
1:18.53 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
401 |
1 |
Klara Bennehed |
1997 |
AB4897 |
VÄNERSBORG |
|
25m |
1:09.68 |
294 |
2 |
Lovisa Styrenius |
1997 |
AC3497 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
1:08.41 |
424 |
3 |
Rebecca Nolin |
1995 |
BR7495 |
VÄNERSBORG |
|
50m |
1:07.98 |
699 |
4 |
Hanna Johansson |
1997 |
AS0497 |
VARABYGDEN |
|
25m |
1:08.15 |
695 |
5 |
Sanna Lygnestrand |
1999 |
AG5499 |
SK ALINGSÅ |
|
25m |
1:09.20 |
419 |
6 |
Thilda Larsson |
1999 |
AA8299 |
VÄNERSBORG |
|
25m |
1:09.74 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
260 |
1 |
Linda Sköld |
1998 |
AJ6498 |
SOLSTA |
|
25m |
1:07.62 |
12 |
2 |
Johanna Nilsson |
1996 |
BP4896 |
ARVIKA SS |
|
25m |
1:06.01 |
554 |
3 |
Louise Näslund |
1997 |
AS1497 |
LIDKÖPING |
|
25m |
1:03.52 |
285 |
4 |
Malin Nilsson |
1995 |
AF7495 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
1:03.80 |
249 |
5 |
Elvira Eklund Ramböl |
1997 |
AV5497 |
SOLSTA |
|
25m |
1:06.98 |
274 |
6 |
Sofie Jonasson |
1994 |
BP4694 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
1:07.96 |
Skapad av WinGrodan 1.19.01 |
Utskriftsdatum |
21 april 2012 |
Licensierad till: Simklubben Vänersborg |
Utskriftstid |
20:07 |
|