Startliste for Kronborg Open 2012 Lang
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Løb 4, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 850 | Rasmussen Yannick | 1995 | ROSKILDE | 9565AH | 50 m | 2:30.06 | |
2 | 804 | Mathiassen Laurits | 1997 | LYNGBY | 9777AC | 50 m | 2:30.32 | |
3 | 571 | Sonnenborg Magnus Koch | 1997 | ALLERØD | 9715AC | 50 m | 2:37.85 | |
4 | 666 | Brock Lasse | 1997 | HERLEV | 9717AB | 50 m | 2:39.93 | |
5 | 636 | Kaadtmann Jonas | 1997 | HELSINGØR | 9775AA | 50 m | 2:40.43 | |
6 | 817 | Sieben Lasse | 1997 | LYNGBY | 9739AD | 50 m | 2:44.15 | |
7 | 600 | Lundgaard Frederik | 1999 | FR.SUND | 9965AE | 50 m | 2:44.71 | |
8 | 580 | Eggers Alexander | 1999 | BIRKERØD | 9967AD | 50 m | 2:46.17 | |
9 | 785 | Fabiansen Carl | 1999 | LYNGBY | 9937AJ | 50 m | 2:46.35 | |
10 | 867 | Nielsen Jakob Riisgaard | 1998 | SKANDERBOR | 9851AJ | 50 m | 2:46.61 | |
11 | 893 | Willén Rune Dirk | 1998 | SØLLERØD | 9823AN | 50 m | 2:47.86 | |
12 | 802 | Langkilde Kristoffer Buus | 1999 | LYNGBY | 9923AI | 50 m | 2:48.58 | |
13 | 818 | Sieben Lukas | 1999 | LYNGBY | 9999AF | 50 m | 2:49.27 | |
14 | 841 | Johansen Emil | 1999 | ROSKILDE | 9935AB | 50 m | 2:50.40 | |
15 | 927 | Andersson Max | 1996 | SK RAN | 50 m | 2:51.63 | ||
16 | 820 | Skov Frederik Rosenvinge | 1998 | LYNGBY | 9815AO | 50 m | 2:52.27 | |
17 | 687 | Granhøj Matthias Spring | 1999 | HELSINGE | 9947AD | 50 m | 2:55.07 | |
18 | 902 | Nielsen Martin | 1997 | VEST | 9761AK | 50 m | 2:56.99 | |
19 | 734 | Weibel Frederik | 1999 | HILLERØD | 9943AM | 50 m | 2:59.41 | |
20 | 562 | Jeppsson Kasper | 1999 | ALLERØD | 9961AG | 50 m | 3:03.11 | |
21 | 606 | Wentorf Johan | 1999 | FR.SUND | 9939AH | 50 m | 3:04.19 | |
22 | 886 | Kragh Asger | 1999 | SØLLERØD | 9911AM | 50 m | 3:05.41 | |
23 | 905 | Wilquin Mathias | 1998 | VEST | 9873AH | 50 m | 3:05.70 | |
24 | 890 | Samberg Andreas | 1998 | SØLLERØD | 9815AN | 50 m | 3:07.90 | |
25 | 900 | Lantz Sebastian Bidstrup | 1999 | VEST | 9901AH | 50 m | 3:09.88 | |
26 | 916 | Søndermann Anders | 1998 | STT | 9865AJ | 50 m | 3:10.06 | |
27 | 859 | Dall Lasse | 1997 | SKANDERBOR | 9763AR | 50 m | 3:15.82 | |
28 | 794 | Hansen Simon Ajken | 1999 | LYNGBY | 9905AK | 50 m | 3:31.82 | |
29 | 793 | Hansen David Ajken | 1999 | LYNGBY | 9917AJ | 50 m | 3:37.52 | |
30 | 591 | Schiellerup Oliver | 2000 | BIRKERØD | 0015AA | 50 m | 2:50.44 | EXT |
31 | 592 | Tullberg Sebastian | 2000 | BIRKERØD | 0073AC | 50 m | 2:56.87 | EXT |
32 | 588 | Petersen Ulrik Blach | 2001 | BIRKERØD | 0177AC | 50 m | 3:13.64 | EXT |
33 | 587 | Paulsen Jonas | 2001 | BIRKERØD | 0197AC | 50 m | 3:22.41 | EXT |
Oprettet af WinGrodan 1.19.08 | Udskriftsdato | 24 februar 2012 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:57 |