Results for Jätkänkynttiläuinnit
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Tulokset Laji 1 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 1 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
Jätkänkynttiläuinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
19 marraskuu 2016 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Rovaniemi |
|
Tulostusaika |
10:02 |
|
|
Järjestäjä |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
19 marraskuu 2016 |
|
|
|
|
|
|
Laji 1, 25m VU T-8,10, Loppukilpailut 9 - 10 v |
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.00 |
Tulostuspäivämäärä |
19 marraskuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi |
Tulostusaika |
10:02 |
|
Tulokset Laji 2 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 2 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
Jätkänkynttiläuinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
19 marraskuu 2016 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Rovaniemi |
|
Tulostusaika |
10:05 |
|
|
Järjestäjä |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
19 marraskuu 2016 |
|
|
|
|
|
|
Laji 2, 25m VU P-8,10, Loppukilpailut 8 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Lassi Kuulasmaa |
2008 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
18.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 2, 25m VU P-8,10, Loppukilpailut 9 - 10 v |
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.00 |
Tulostuspäivämäärä |
19 marraskuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi |
Tulostusaika |
10:05 |
|
Tulokset Laji 3 (Alkuerät) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 3 (Alkuerät) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
Jätkänkynttiläuinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
19 marraskuu 2016 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Rovaniemi |
|
Tulostusaika |
10:46 |
|
|
Järjestäjä |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
19 marraskuu 2016 |
|
|
|
|
|
|
Laji 3, 50m VU T-10,12,14,16,N, Alkuerät 10 v ja nuoremmat |
|
Laji 3, 50m VU T-10,12,14,16,N, Alkuerät 11 - 12 v |
|
Laji 3, 50m VU T-10,12,14,16,N, Alkuerät 13 - 14 v |
|
Laji 3, 50m VU T-10,12,14,16,N, Alkuerät 15 - 16 v |
|
Laji 3, 50m VU T-10,12,14,16,N, Alkuerät 17 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Anastasia Klochkova |
1997 |
APATITY |
|
|
|
|
|
28.20 |
|
2 |
Karita Juntunen |
1999 |
Rovaniemen Uimaseura |
|
|
|
|
|
32.58 |
|
- |
Jenni Niskanen |
1999 |
Rovaniemen Uimaseura |
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.00 |
Tulostuspäivämäärä |
19 marraskuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi |
Tulostusaika |
10:46 |
|
Tulokset Laji 3 (Loppukilpailut) - Ilman väliaikoja
Tulokset Laji 3 (Loppukilpailut) - Ilman väliaikoja |
|
|
Kilpailu |
Jätkänkynttiläuinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
20 marraskuu 2016 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Rovaniemi |
|
Tulostusaika |
08:51 |
|
|
Järjestäjä |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
19 marraskuu 2016 |
|
|
|
|
|
|
Laji 3, 50m VU T-10,12,14,16,N, Loppukilpailut |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Anastasia Klochkova |
1997 |
APATITY |
|
|
|
|
|
29.12 |
|
2 |
Maria Chernyatina |
2002 |
KARELIA |
|
|
|
|
|
29.60 |
|
3 |
Ronja Nätynki |
2002 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
29.74 |
|
4 |
Kaisa Pulkkinen |
2000 |
Oulun Lohet |
|
|
|
|
|
30.09 |
|
5 |
Polina Asanovich |
2001 |
APATITY |
|
|
|
|
|
30.19 |
|
6 |
Noora Siltari |
2000 |
Kemin Uimaseura |
|
|
|
|
|
30.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.00 |
Tulostuspäivämäärä |
20 marraskuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi |
Tulostusaika |
08:51 |
|
Tulokset Laji 4 (Alkuerät) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 4 (Alkuerät) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
Jätkänkynttiläuinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
19 marraskuu 2016 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Rovaniemi |
|
Tulostusaika |
10:44 |
|
|
Järjestäjä |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
19 marraskuu 2016 |
|
|
|
|
|
|
Laji 4, 50m VU P-10,12,14,16,M, Alkuerät 10 v ja nuoremmat |
|
Laji 4, 50m VU P-10,12,14,16,M, Alkuerät 11 - 12 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Daniil Ivanov |
2004 |
Kovdor |
|
|
|
|
|
29.10 |
|
2 |
Daniil Kutsev |
2005 |
APATITY |
|
|
|
|
|
34.41 |
|
3 |
Alex Kortesalmi |
2004 |
Rovaniemen Uimaseura |
|
|
|
|
|
34.64 |
|
4 |
Topi Fordell |
2005 |
Swimming Club Vuokatti |
|
|
|
|
|
35.86 |
|
5 |
Onni Kelloniemi |
2004 |
Kemijärven Kaiku |
|
|
|
|
|
37.97 |
|
6 |
Eliel Ketola |
2005 |
Rovaniemen Uimaseura |
|
|
|
|
|
38.96 |
|
7 |
Ilia Kozuhov |
2005 |
APATITY |
|
|
|
|
|
40.94 |
|
- |
Elmeri Kuulasmaa |
2004 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 4, 50m VU P-10,12,14,16,M, Alkuerät 13 - 14 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Ville Korpilähde |
2002 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
28.11 |
|
2 |
Kasper Lytz |
2003 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
28.86 |
|
3 |
Eemeli Kauppila |
2002 |
Oulun Lohet |
|
|
|
|
|
29.92 |
|
4 |
Zahar Deriugin |
2003 |
APATITY |
|
|
|
|
|
30.16 |
|
5 |
Oliver Kela |
2002 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
30.29 |
|
6 |
Viktor Kumpan |
2002 |
APATITY |
|
|
|
|
|
30.43 |
|
7 |
Benjamin Evans |
2003 |
Swimming Club Vuokatti |
|
|
|
|
|
31.42 |
|
8 |
Tudor Ratiu |
2003 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
31.55 |
|
9 |
Valtteri Setälä |
2002 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
33.19 |
|
- |
Maxim Avramenko |
2002 |
APATITY |
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 4, 50m VU P-10,12,14,16,M, Alkuerät 15 - 16 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Kirill Volisov |
2001 |
APATITY |
|
|
|
|
|
25.58 |
|
2 |
Egor Abalymov |
2001 |
Kovdor |
|
|
|
|
|
26.01 |
|
3 |
Timofei Osokin |
2000 |
APATITY |
|
|
|
|
|
28.03 |
|
4 |
Kirill Olshanikov |
2001 |
APATITY |
|
|
|
|
|
28.52 |
|
5 |
Juuso Mikael Tiensuu |
2001 |
Kemin Uimaseura |
|
|
|
|
|
31.46 |
|
6 |
Aleksanteri Angelva |
2001 |
Rovaniemen Uimaseura |
|
|
|
|
|
32.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 4, 50m VU P-10,12,14,16,M, Alkuerät 17 - 99 v |
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.00 |
Tulostuspäivämäärä |
19 marraskuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi |
Tulostusaika |
10:44 |
|
Tulokset Laji 4 (Loppukilpailut) - Ilman väliaikoja
Tulokset Laji 4 (Loppukilpailut) - Ilman väliaikoja |
|
|
Kilpailu |
Jätkänkynttiläuinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
20 marraskuu 2016 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Rovaniemi |
|
Tulostusaika |
08:48 |
|
|
Järjestäjä |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
19 marraskuu 2016 |
|
|
|
|
|
|
Laji 4, 50m VU P-10,12,14,16,M, Loppukilpailut |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Kirill Volisov |
2001 |
APATITY |
|
|
|
|
|
25.48 |
|
2 |
Egor Abalymov |
2001 |
Kovdor |
|
|
|
|
|
25.99 |
|
3 |
Kirill Olshanikov |
2001 |
APATITY |
|
|
|
|
|
28.63 |
|
4 |
Ville Korpilähde |
2002 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
29.14 |
|
5 |
Timofei Osokin |
2000 |
APATITY |
|
|
|
|
|
29.41 |
|
6 |
Kasper Lytz |
2003 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
29.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.00 |
Tulostuspäivämäärä |
20 marraskuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi |
Tulostusaika |
08:48 |
|
Tulokset Laji 5 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 5 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
Jätkänkynttiläuinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
19 marraskuu 2016 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Rovaniemi |
|
Tulostusaika |
11:17 |
|
|
Järjestäjä |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
19 marraskuu 2016 |
|
|
|
|
|
|
Laji 5, 200 SKU T-12,14,16,N, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Karina Sverchkova |
2004 |
APATITY |
|
35.59 |
1:20.52 |
2:12.22 |
|
2:49.96 |
|
2 |
Noora Aikio |
2004 |
Kemin Uimaseura |
|
38.88 |
1:25.19 |
2:22.53 |
|
3:03.41 |
|
3 |
Julia Minttu-maria Tiensuu |
2005 |
Kemin Uimaseura |
|
45.01 |
1:33.66 |
2:28.10 |
|
3:08.71 |
|
4 |
Maiju Huttunen |
2005 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
39.89 |
1:28.65 |
2:28.98 |
|
3:09.18 |
|
5 |
Lidia Evans |
2005 |
Swimming Club Vuokatti |
|
47.36 |
1:36.74 |
2:33.02 |
|
3:17.11 |
|
6 |
Sani Nätynki |
2005 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
49.72 |
1:45.45 |
2:43.60 |
|
3:30.11 |
|
7 |
Saana Lauhava |
2005 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
47.54 |
1:43.00 |
2:47.11 |
|
3:36.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 5, 200 SKU T-12,14,16,N, Loppukilpailut 13 - 14 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Maria Chernyatina |
2002 |
KARELIA |
|
33.11 |
1:13.77 |
2:00.09 |
|
2:37.26 |
|
2 |
Kseniia Kazachkova |
2002 |
Kovdor |
|
34.28 |
1:15.65 |
2:03.29 |
|
2:39.88 |
|
3 |
Ronja Nätynki |
2002 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
35.36 |
1:19.72 |
2:07.37 |
|
2:45.59 |
|
4 |
Sini Lassila |
2003 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
38.81 |
1:28.98 |
2:20.76 |
|
2:59.25 |
|
5 |
Anna Aleksanova |
2003 |
APATITY |
|
40.22 |
1:29.73 |
2:24.00 |
|
3:06.29 |
|
6 |
Katariina Kuulasmaa |
2003 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
40.83 |
1:29.24 |
2:25.79 |
|
3:06.52 |
|
7 |
Ida Karjalainen |
2002 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
43.84 |
1:32.46 |
2:33.42 |
|
3:16.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 5, 200 SKU T-12,14,16,N, Loppukilpailut 15 - 16 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Kaisa Pulkkinen |
2000 |
Oulun Lohet |
|
32.69 |
1:14.10 |
2:01.46 |
|
2:37.71 |
|
2 |
Sofia Saukko |
2001 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
36.65 |
1:18.26 |
2:11.11 |
|
2:48.97 |
|
3 |
Emma Pajuluoma |
2001 |
Oulun Lohet |
|
38.86 |
1:25.34 |
2:18.29 |
|
2:56.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 5, 200 SKU T-12,14,16,N, Loppukilpailut 17 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Riikka Korpi |
1998 |
Oulun Lohet |
|
35.92 |
1:18.60 |
2:04.15 |
|
2:40.21 |
|
2 |
Inna Pajuluoma |
1999 |
Oulun Lohet |
|
33.71 |
1:16.24 |
2:04.17 |
|
2:42.45 |
|
3 |
Milla Henriksson |
1999 |
Oulun Lohet |
|
37.86 |
1:20.77 |
2:14.82 |
|
2:56.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.00 |
Tulostuspäivämäärä |
19 marraskuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi |
Tulostusaika |
11:17 |
|
Tulokset Laji 6 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 6 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
Jätkänkynttiläuinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
19 marraskuu 2016 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Rovaniemi |
|
Tulostusaika |
11:25 |
|
|
Järjestäjä |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
19 marraskuu 2016 |
|
|
|
|
|
|
Laji 6, 200 SKU P-12,14,16,M, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Daniil Kutsev |
2005 |
APATITY |
|
37.44 |
1:25.54 |
2:17.10 |
|
2:57.83 |
|
2 |
Elmeri Kuulasmaa |
2004 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
42.55 |
1:35.83 |
2:26.95 |
|
3:07.62 |
|
3 |
Miko Saukkonen |
2006 |
Kemin Uimaseura |
|
49.69 |
1:41.89 |
2:47.24 |
|
3:33.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 6, 200 SKU P-12,14,16,M, Loppukilpailut 13 - 14 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Nikita Chirkunov |
2003 |
APATITY |
|
33.02 |
1:12.77 |
2:03.86 |
|
2:38.85 |
|
2 |
Ville Korpilähde |
2002 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
33.22 |
1:15.52 |
2:06.38 |
|
2:40.41 |
|
3 |
Kasper Lytz |
2003 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
33.61 |
1:15.38 |
2:07.02 |
|
2:43.32 |
|
4 |
Oliver Kela |
2002 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
35.56 |
1:17.61 |
2:08.96 |
|
2:47.05 |
|
5 |
Valtteri Setälä |
2002 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
39.12 |
1:22.74 |
2:12.97 |
|
2:52.84 |
|
6 |
Benjamin Evans |
2003 |
Swimming Club Vuokatti |
|
43.09 |
1:28.68 |
2:20.20 |
|
2:59.54 |
|
- |
Tudor Ratiu |
2003 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 6, 200 SKU P-12,14,16,M, Loppukilpailut 15 - 16 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Nikita Kramarenko |
2000 |
APATITY |
|
29.04 |
1:05.06 |
1:44.58 |
|
2:17.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.00 |
Tulostuspäivämäärä |
19 marraskuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi |
Tulostusaika |
11:25 |
|
Tulokset Laji 7 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 7 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
Jätkänkynttiläuinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
19 marraskuu 2016 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Rovaniemi |
|
Tulostusaika |
11:36 |
|
|
Järjestäjä |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
19 marraskuu 2016 |
|
|
|
|
|
|
Laji 7, 50m SU T-10,12,14,16,N, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Aleksandra Sverchkova |
2006 |
APATITY |
|
|
|
|
|
42.81 |
|
2 |
Janina Paakkolanvaara |
2006 |
Kemin Työväen Uimarit |
|
|
|
|
|
43.50 |
|
3 |
Evelyna Voytishina |
2006 |
APATITY |
|
|
|
|
|
43.81 |
|
4 |
Alisa Harlanova |
2006 |
APATITY |
|
|
|
|
|
44.06 |
|
5 |
Anna Kortesalmi |
2006 |
Rovaniemen Uimaseura |
|
|
|
|
|
44.62 |
|
6 |
Pinja Junttari |
2006 |
Kemin Työväen Uimarit |
|
|
|
|
|
45.22 |
|
7 |
Sofia Palojärvi |
2007 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
47.76 |
|
8 |
Pinja Perälä |
2006 |
Kemijärven Kaiku |
|
|
|
|
|
53.05 |
|
9 |
Sofia Korepanova |
2007 |
APATITY |
|
|
|
|
|
53.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 7, 50m SU T-10,12,14,16,N, Loppukilpailut 11 - 12 v |
|
Laji 7, 50m SU T-10,12,14,16,N, Loppukilpailut 13 - 14 v |
|
Laji 7, 50m SU T-10,12,14,16,N, Loppukilpailut 15 - 16 v |
|
Laji 7, 50m SU T-10,12,14,16,N, Loppukilpailut 17 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Anastasia Klochkova |
1997 |
APATITY |
|
|
|
|
|
34.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.00 |
Tulostuspäivämäärä |
19 marraskuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi |
Tulostusaika |
11:36 |
|
Tulokset Laji 8 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 8 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
Jätkänkynttiläuinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
19 marraskuu 2016 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Rovaniemi |
|
Tulostusaika |
11:49 |
|
|
Järjestäjä |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
19 marraskuu 2016 |
|
|
|
|
|
|
Laji 8, 50m SU P-10,12,14,16,M, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Konsta Rantasuo |
2006 |
Oulun Lohet |
|
|
|
|
|
39.03 |
|
2 |
Ivan Lobanov |
2006 |
APATITY |
|
|
|
|
|
40.22 |
|
3 |
Kirill Gorbovskih |
2006 |
APATITY |
|
|
|
|
|
42.61 |
|
4 |
Arsenii Belialov |
2006 |
Kovdor |
|
|
|
|
|
42.83 |
|
5 |
Nooa Kaunisto |
2007 |
Kemin Uimaseura |
|
|
|
|
|
44.17 |
|
6 |
Ilia Yablonovskiy |
2006 |
APATITY |
|
|
|
|
|
45.26 |
|
7 |
Weeti Niemi |
2006 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
45.53 |
|
8 |
Aleksey Tahmanov |
2007 |
APATITY |
|
|
|
|
|
46.83 |
|
9 |
Miko Saukkonen |
2006 |
Kemin Uimaseura |
|
|
|
|
|
46.96 |
|
10 |
Aleksey Filatov |
2006 |
APATITY |
|
|
|
|
|
50.04 |
|
11 |
Lassi Kuulasmaa |
2008 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
52.29 |
|
12 |
Arttu Ranta-Valkama |
2006 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
52.54 |
|
13 |
Rasmus Kinnunen |
2007 |
Kemin Työväen Uimarit |
|
|
|
|
|
59.06 |
|
- |
Ilia Uss |
2006 |
APATITY |
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
SW 6.3 Uintia vatsallaan |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 8, 50m SU P-10,12,14,16,M, Loppukilpailut 11 - 12 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Topi Fordell |
2005 |
Swimming Club Vuokatti |
|
|
|
|
|
44.27 |
|
2 |
Elmeri Kauppila |
2004 |
Oulun Lohet |
|
|
|
|
|
44.63 |
|
3 |
Onni Kelloniemi |
2004 |
Kemijärven Kaiku |
|
|
|
|
|
46.32 |
|
4 |
Ilia Kozuhov |
2005 |
APATITY |
|
|
|
|
|
51.77 |
|
- |
Konstantin Pahomov |
2004 |
Kovdor |
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
SW 6.3 Uintia vatsallaan |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 8, 50m SU P-10,12,14,16,M, Loppukilpailut 13 - 14 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Kasper Lytz |
2003 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
33.85 |
|
2 |
Nikita Chirkunov |
2003 |
APATITY |
|
|
|
|
|
35.32 |
|
3 |
Oliver Kela |
2002 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
35.54 |
|
4 |
Ville Korpilähde |
2002 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
35.91 |
|
5 |
Eemeli Kauppila |
2002 |
Oulun Lohet |
|
|
|
|
|
36.20 |
|
6 |
Dima Hlivenko |
2003 |
Kovdor |
|
|
|
|
|
37.82 |
|
7 |
Tudor Ratiu |
2003 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
40.68 |
|
- |
Vetlugin Semen |
2003 |
Kovdor |
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
SW 6.3 Uintia vatsallaan |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 8, 50m SU P-10,12,14,16,M, Loppukilpailut 15 - 16 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Kirill Volisov |
2001 |
APATITY |
|
|
|
|
|
30.08 |
|
2 |
Juuso Mikael Tiensuu |
2001 |
Kemin Uimaseura |
|
|
|
|
|
37.04 |
|
- |
Egor Abalymov |
2001 |
Kovdor |
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
SW 6.5 Käännös ei alkanut heti vatsalleen kääntymisen jälkeen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 8, 50m SU P-10,12,14,16,M, Loppukilpailut 17 - 99 v |
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.00 |
Tulostuspäivämäärä |
19 marraskuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi |
Tulostusaika |
11:49 |
|
Tulokset Laji 9 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 9 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
Jätkänkynttiläuinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
19 marraskuu 2016 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Rovaniemi |
|
Tulostusaika |
12:22 |
|
|
Järjestäjä |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
19 marraskuu 2016 |
|
|
|
|
|
|
Laji 9, 200m RU T-14,16,N, Loppukilpailut 14 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Ronja Nätynki |
2002 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
41.45 |
1:27.22 |
2:13.65 |
|
2:58.39 |
|
2 |
Emma Laatikainen |
2003 |
Swimming Club Vuokatti |
|
41.49 |
1:29.04 |
2:16.43 |
|
3:02.70 |
|
3 |
Sini Lassila |
2003 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
43.65 |
1:34.86 |
2:26.32 |
|
3:16.47 |
|
4 |
Inka Lytz |
2004 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
45.89 |
1:39.30 |
2:33.53 |
|
3:25.92 |
|
5 |
Aada Tapio |
2003 |
Rovaniemen Uimaseura |
|
47.02 |
1:39.58 |
2:33.36 |
|
3:26.14 |
|
6 |
Anni Ranta-Valkama |
2004 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
48.30 |
1:43.20 |
2:38.97 |
|
3:30.71 |
|
7 |
Iida Saraniemi |
2003 |
Rovaniemen Uimaseura |
|
49.19 |
1:44.01 |
2:39.06 |
|
3:30.91 |
|
8 |
Kiia Junttari |
2004 |
Kemin Työväen Uimarit |
|
48.14 |
1:41.40 |
2:36.24 |
|
3:31.34 |
|
9 |
Lidia Evans |
2005 |
Swimming Club Vuokatti |
|
49.55 |
1:45.63 |
2:41.65 |
|
3:38.09 |
|
10 |
Milena Autti |
2005 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
49.38 |
1:46.56 |
2:47.32 |
|
3:47.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 9, 200m RU T-14,16,N, Loppukilpailut 15 - 16 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Olga Filaretova |
2001 |
APATITY |
|
40.99 |
1:26.76 |
2:13.23 |
|
2:59.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.00 |
Tulostuspäivämäärä |
19 marraskuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi |
Tulostusaika |
12:22 |
|
Tulokset Laji 10 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 10 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
Jätkänkynttiläuinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
19 marraskuu 2016 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Rovaniemi |
|
Tulostusaika |
12:35 |
|
|
Järjestäjä |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
19 marraskuu 2016 |
|
|
|
|
|
|
Laji 10, 200m RU P-14,16,M, Loppukilpailut 14 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Viktor Kumpan |
2002 |
APATITY |
|
37.19 |
1:19.62 |
2:03.67 |
|
2:48.45 |
|
2 |
Maxim Avramenko |
2002 |
APATITY |
|
39.51 |
1:24.78 |
2:11.48 |
|
2:57.59 |
|
3 |
Nikita Rybalko |
2003 |
Kovdor |
|
38.67 |
1:23.85 |
2:11.51 |
|
3:00.78 |
|
4 |
Kasper Lytz |
2003 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
42.47 |
1:32.43 |
2:22.73 |
|
3:10.89 |
|
5 |
Valtteri Setälä |
2002 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
46.39 |
1:37.11 |
2:29.18 |
|
3:19.84 |
|
6 |
Ville Korpilähde |
2002 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
45.13 |
1:38.99 |
2:30.94 |
|
3:20.80 |
|
7 |
Elmeri Kuulasmaa |
2004 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
47.83 |
1:39.59 |
2:31.88 |
|
3:22.58 |
|
8 |
Benjamin Evans |
2003 |
Swimming Club Vuokatti |
|
45.95 |
1:38.41 |
2:31.29 |
|
3:23.47 |
|
9 |
Weeti Niemi |
2006 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
49.63 |
1:43.37 |
2:37.03 |
|
3:28.41 |
|
10 |
Topi Fordell |
2005 |
Swimming Club Vuokatti |
|
57.35 |
2:00.47 |
3:04.32 |
|
4:06.41 |
|
- |
Tudor Ratiu |
2003 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 10, 200m RU P-14,16,M, Loppukilpailut 15 - 16 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Nikita Kramarenko |
2000 |
APATITY |
|
35.23 |
1:15.97 |
1:57.20 |
|
2:37.68 |
|
2 |
Juuso Mikael Tiensuu |
2001 |
Kemin Uimaseura |
|
41.99 |
1:30.01 |
2:21.80 |
|
3:12.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.00 |
Tulostuspäivämäärä |
19 marraskuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi |
Tulostusaika |
12:35 |
|
Tulokset Laji 11 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 11 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
Jätkänkynttiläuinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
19 marraskuu 2016 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Rovaniemi |
|
Tulostusaika |
12:48 |
|
|
Järjestäjä |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
19 marraskuu 2016 |
|
|
|
|
|
|
Laji 11, 100m PU T-12,14,16,N, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat |
|
Laji 11, 100m PU T-12,14,16,N, Loppukilpailut 13 - 14 v |
|
Laji 11, 100m PU T-12,14,16,N, Loppukilpailut 15 - 16 v |
|
Laji 11, 100m PU T-12,14,16,N, Loppukilpailut 17 - 99 v |
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.00 |
Tulostuspäivämäärä |
19 marraskuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi |
Tulostusaika |
12:48 |
|
Tulokset Laji 12 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 12 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
Jätkänkynttiläuinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
19 marraskuu 2016 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Rovaniemi |
|
Tulostusaika |
12:54 |
|
|
Järjestäjä |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
19 marraskuu 2016 |
|
|
|
|
|
|
Laji 12, 100m PU P-12,14,16,M, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Daniil Ivanov |
2004 |
Kovdor |
|
32.42 |
|
|
|
1:11.32 |
|
2 |
Ilia Yablonovskiy |
2006 |
APATITY |
|
45.79 |
|
|
|
1:40.89 |
|
- |
Alex Kortesalmi |
2004 |
Rovaniemen Uimaseura |
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
SW 8.4 Yhden käden /kädet päällekkäin / eriaikainen kosketus seinään käännöksessä / maaliin tullessa |
|
|
|
|
|
|
|
- |
Konstantin Pahomov |
2004 |
Kovdor |
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 12, 100m PU P-12,14,16,M, Loppukilpailut 13 - 14 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Ville Korpilähde |
2002 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
31.79 |
|
|
|
1:10.42 |
|
2 |
Zahar Deriugin |
2003 |
APATITY |
|
32.33 |
|
|
|
1:10.87 |
|
3 |
Oliver Kela |
2002 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
36.70 |
|
|
|
1:21.13 |
|
4 |
Dima Hlivenko |
2003 |
Kovdor |
|
42.20 |
|
|
|
1:34.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 12, 100m PU P-12,14,16,M, Loppukilpailut 15 - 16 v |
|
Laji 12, 100m PU P-12,14,16,M, Loppukilpailut 17 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Antti Latikka |
1990 |
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.00 |
Tulostuspäivämäärä |
19 marraskuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi |
Tulostusaika |
12:54 |
|
Tulokset Laji 13 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 13 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
Jätkänkynttiläuinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
19 marraskuu 2016 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Rovaniemi |
|
Tulostusaika |
13:05 |
|
|
Järjestäjä |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
19 marraskuu 2016 |
|
|
|
|
|
|
Laji 13, 8X50m VUV Joulupukkiviest, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat |
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.00 |
Tulostuspäivämäärä |
19 marraskuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi |
Tulostusaika |
13:05 |
|
Tulokset Laji 14 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 14 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
Jätkänkynttiläuinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
19 marraskuu 2016 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Rovaniemi |
|
Tulostusaika |
17:04 |
|
|
Järjestäjä |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
19 marraskuu 2016 |
|
|
|
|
|
|
Laji 14, 4X50m SKU P12/T11, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
SCR seka [2004] |
2004 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
2:42.10 |
|
|
Maiju Huttunen |
2005 |
|
|
41.20 |
|
|
|
41.20 |
|
|
Weeti Niemi |
2006 |
|
|
43.90 |
|
|
|
1:25.10 |
|
|
Sani Nätynki |
2005 |
|
|
43.98 |
|
|
|
2:09.08 |
|
|
Elmeri Kuulasmaa |
2004 |
|
|
33.02 |
|
|
|
2:42.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
APATITY JUNIOR 1 |
2004 |
APATITY |
|
|
|
|
|
2:49.27 |
|
|
Alisa Harlanova |
2006 |
|
|
44.62 |
|
|
|
44.62 |
|
|
Ilia Uss |
2006 |
|
|
46.08 |
|
|
|
1:30.70 |
|
|
Aleksandra Sverchkova |
2006 |
|
|
43.32 |
|
|
|
2:14.02 |
|
|
Ivan Lobanov |
2006 |
|
|
35.25 |
|
|
|
2:49.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
APATITY JUNIOR 2 |
2004 |
APATITY |
|
|
|
|
|
3:03.34 |
|
|
Kirill Gorbovskih |
2006 |
|
|
44.50 |
|
|
|
44.50 |
|
|
Anastasia Avramenko |
2005 |
|
|
49.58 |
|
|
|
1:34.08 |
|
|
Sofia Korepanova |
2007 |
|
|
55.67 |
|
|
|
2:29.75 |
|
|
Daniil Kutsev |
2005 |
|
|
33.59 |
|
|
|
3:03.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.00 |
Tulostuspäivämäärä |
19 marraskuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi |
Tulostusaika |
17:04 |
|
Tulokset Laji 15 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 15 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
Jätkänkynttiläuinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
19 marraskuu 2016 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Rovaniemi |
|
Tulostusaika |
17:11 |
|
|
Järjestäjä |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
19 marraskuu 2016 |
|
|
|
|
|
|
Laji 15, 4X50m SKU P16/T15, Loppukilpailut 16 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
APATITY 1 |
2000 |
APATITY |
|
|
|
|
|
2:06.75 |
|
|
Kirill Volisov |
2001 |
|
|
31.17 |
|
|
|
31.17 |
|
|
Olga Filaretova |
2001 |
|
|
37.08 |
|
|
|
1:08.25 |
|
|
Nikita Kramarenko |
2000 |
|
|
28.71 |
|
|
|
1:36.96 |
|
|
Polina Asanovich |
2001 |
|
|
29.79 |
|
|
|
2:06.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
KOVDOR MIX |
2000 |
Kovdor |
|
|
|
|
|
2:09.23 |
|
|
Anna Riaboshapka |
2003 |
|
|
35.19 |
|
|
|
35.19 |
|
|
Kseniia Kazachkova |
2002 |
|
|
37.18 |
|
|
|
1:12.37 |
|
|
Daniil Ivanov |
2004 |
|
|
30.77 |
|
|
|
1:43.14 |
|
|
Egor Abalymov |
2001 |
|
|
26.09 |
|
|
|
2:09.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
APATITY 2 |
2000 |
APATITY |
|
|
|
|
|
2:17.73 |
|
|
Denis Emelyanov |
2002 |
|
|
33.98 |
|
|
|
33.98 |
|
|
Anastasia Dmitrieva |
2003 |
|
|
40.51 |
|
|
|
1:14.49 |
|
|
Nikita Chirkunov |
2003 |
|
|
32.62 |
|
|
|
1:47.11 |
|
|
Karina Sverchkova |
2004 |
|
|
30.62 |
|
|
|
2:17.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
SCR seka [2000] |
2000 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
2:23.25 |
|
|
Oliver Kela |
2002 |
|
|
36.49 |
|
|
|
36.49 |
|
|
Sini Lassila |
2003 |
|
|
41.72 |
|
|
|
1:18.21 |
|
|
Kasper Lytz |
2003 |
|
|
32.21 |
|
|
|
1:50.42 |
|
|
Katariina Kuulasmaa |
2003 |
|
|
32.83 |
|
|
|
2:23.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
RoiUS seka [2000] |
2000 |
Rovaniemen Uimaseura |
|
|
|
|
|
2:30.86 |
|
|
Emilia Juutilainen |
2004 |
|
|
36.93 |
|
|
|
36.93 |
|
|
Iida Saraniemi |
2003 |
|
|
42.45 |
|
|
|
1:19.38 |
|
|
Aleksanteri Angelva |
2001 |
|
|
36.51 |
|
|
|
1:55.89 |
|
|
Alex Kortesalmi |
2004 |
|
|
34.97 |
|
|
|
2:30.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
SCR seka 2 [2000] |
2000 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
2:31.05 |
|
|
Ville Korpilähde |
2002 |
|
|
34.86 |
|
|
|
34.86 |
|
|
Anni Ranta-Valkama |
2004 |
|
|
45.84 |
|
|
|
1:20.70 |
|
|
Inka Lytz |
2004 |
|
|
38.46 |
|
|
|
1:59.16 |
|
|
Valtteri Setälä |
2002 |
|
|
31.89 |
|
|
|
2:31.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
SCV |
2003 |
Swimming Club Vuokatti |
|
|
|
|
|
2:42.07 |
|
|
Benjamin Evans |
2003 |
|
|
38.90 |
|
|
|
38.90 |
|
|
Emma Laatikainen |
2003 |
|
|
39.54 |
|
|
|
1:18.44 |
|
|
Lidia Evans |
2005 |
|
|
49.84 |
|
|
|
2:08.28 |
|
|
Topi Fordell |
2005 |
|
|
33.79 |
|
|
|
2:42.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.00 |
Tulostuspäivämäärä |
19 marraskuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi |
Tulostusaika |
17:11 |
|
Tulokset Laji 16 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 16 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
Jätkänkynttiläuinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
19 marraskuu 2016 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Rovaniemi |
|
Tulostusaika |
17:13 |
|
|
Järjestäjä |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
19 marraskuu 2016 |
|
|
|
|
|
|
Laji 16, 25m SU T-8,10, Loppukilpailut 9 - 10 v |
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.00 |
Tulostuspäivämäärä |
19 marraskuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi |
Tulostusaika |
17:13 |
|
Tulokset Laji 17 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 17 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
Jätkänkynttiläuinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
19 marraskuu 2016 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Rovaniemi |
|
Tulostusaika |
17:15 |
|
|
Järjestäjä |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
19 marraskuu 2016 |
|
|
|
|
|
|
Laji 17, 25m SU P-8,10, Loppukilpailut 8 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Lassi Kuulasmaa |
2008 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
21.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 17, 25m SU P-8,10, Loppukilpailut 9 - 10 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Arsenii Belialov |
2006 |
Kovdor |
|
|
|
|
|
19.89 |
|
2 |
Nooa Kaunisto |
2007 |
Kemin Uimaseura |
|
|
|
|
|
20.85 |
|
3 |
Aleksey Tahmanov |
2007 |
APATITY |
|
|
|
|
|
21.12 |
|
4 |
Artem Kolokoltsov |
2006 |
APATITY |
|
|
|
|
|
21.76 |
|
5 |
Rasmus Kinnunen |
2007 |
Kemin Työväen Uimarit |
|
|
|
|
|
23.09 |
|
6 |
Anton Sulasalmi |
2007 |
Kemijärven Kaiku |
|
|
|
|
|
26.29 |
|
7 |
Eliel Kelloniemi |
2007 |
Kemijärven Kaiku |
|
|
|
|
|
26.61 |
|
- |
Elmeri Kaihua |
2006 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.00 |
Tulostuspäivämäärä |
19 marraskuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi |
Tulostusaika |
17:15 |
|
Tulokset Laji 18 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 18 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
Jätkänkynttiläuinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
19 marraskuu 2016 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Rovaniemi |
|
Tulostusaika |
17:31 |
|
|
Järjestäjä |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
19 marraskuu 2016 |
|
|
|
|
|
|
Laji 18, 200m VU T-14,16,N, Loppukilpailut 14 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Ronja Nätynki |
2002 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
32.40 |
1:08.42 |
1:45.27 |
|
2:20.72 |
|
2 |
Sini Lassila |
2003 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
34.00 |
1:12.69 |
1:53.21 |
|
2:31.31 |
|
3 |
Anastasia Dmitrieva |
2003 |
APATITY |
|
36.05 |
1:15.31 |
1:55.12 |
|
2:34.20 |
|
4 |
Noora Aikio |
2004 |
Kemin Uimaseura |
|
33.75 |
1:54.81 |
2:35.15 |
|
2:35.15 |
|
5 |
Inka Lytz |
2004 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
35.34 |
1:16.42 |
1:58.70 |
|
2:36.40 |
|
6 |
Kia Leinonen |
2003 |
Oulun Lohet |
|
36.28 |
1:18.22 |
2:01.47 |
|
2:42.07 |
|
7 |
Anni Ranta-Valkama |
2004 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
36.60 |
1:18.46 |
2:01.73 |
|
2:43.46 |
|
8 |
Aada Tapio |
2003 |
Rovaniemen Uimaseura |
|
38.12 |
1:20.57 |
2:05.50 |
|
2:50.37 |
|
9 |
Iida Saraniemi |
2003 |
Rovaniemen Uimaseura |
|
37.62 |
1:21.79 |
2:07.45 |
|
2:51.03 |
|
10 |
Julia Minttu-maria Tiensuu |
2005 |
Kemin Uimaseura |
|
39.91 |
1:26.53 |
2:14.39 |
|
2:57.02 |
|
11 |
Reetta Piira |
2004 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
40.36 |
1:27.10 |
2:14.63 |
|
2:57.54 |
|
12 |
Wenla Niemi |
2004 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
40.37 |
1:25.70 |
2:14.11 |
|
2:59.35 |
|
13 |
Saga Tuisku |
2005 |
Kemin Työväen Uimarit |
|
42.73 |
1:32.16 |
2:20.56 |
|
3:06.89 |
|
14 |
Eveliina Vakkuri |
2005 |
Kemin Työväen Uimarit |
|
44.02 |
1:34.06 |
2:22.68 |
|
3:14.96 |
|
15 |
Inka Tolonen |
2006 |
Oulun Lohet |
|
50.25 |
1:46.37 |
2:44.04 |
|
3:39.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 18, 200m VU T-14,16,N, Loppukilpailut 15 - 16 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Senni Keisu |
2001 |
Oulun Lohet |
|
32.60 |
1:09.12 |
1:47.51 |
|
2:26.81 |
|
2 |
Viveca Meriläinen |
2001 |
Kemijärven Kaiku |
|
37.04 |
1:17.11 |
1:58.41 |
|
2:36.28 |
|
3 |
Bigga Guttorm |
2000 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
34.27 |
1:12.28 |
1:54.88 |
|
2:37.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 18, 200m VU T-14,16,N, Loppukilpailut 17 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Riikka Korpi |
1998 |
Oulun Lohet |
|
33.28 |
1:11.01 |
1:49.67 |
|
2:25.95 |
|
2 |
Milla Henriksson |
1999 |
Oulun Lohet |
|
35.13 |
1:13.99 |
1:55.04 |
|
2:33.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.00 |
Tulostuspäivämäärä |
19 marraskuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi |
Tulostusaika |
17:31 |
|
Tulokset Laji 19 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 19 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
Jätkänkynttiläuinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
19 marraskuu 2016 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Rovaniemi |
|
Tulostusaika |
17:42 |
|
|
Järjestäjä |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
19 marraskuu 2016 |
|
|
|
|
|
|
Laji 19, 200m VU P-14,16,M, Loppukilpailut 14 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Denis Emelyanov |
2002 |
APATITY |
|
30.40 |
1:04.03 |
1:38.58 |
|
2:12.38 |
|
2 |
Nikita Chirkunov |
2003 |
APATITY |
|
32.06 |
1:06.74 |
1:42.32 |
|
2:17.93 |
|
3 |
Kasper Lytz |
2003 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
33.75 |
1:11.96 |
1:51.05 |
|
2:26.06 |
|
4 |
Nikita Rybalko |
2003 |
Kovdor |
|
34.69 |
1:12.74 |
1:52.06 |
|
2:27.49 |
|
5 |
Benjamin Evans |
2003 |
Swimming Club Vuokatti |
|
35.85 |
1:15.33 |
1:55.45 |
|
2:33.38 |
|
6 |
Elmeri Kuulasmaa |
2004 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
37.91 |
1:19.15 |
1:59.60 |
|
2:39.93 |
|
7 |
Valtteri Setälä |
2002 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
35.84 |
1:17.46 |
2:01.84 |
|
2:45.20 |
|
8 |
Topi Fordell |
2005 |
Swimming Club Vuokatti |
|
1:25.64 |
2:10.07 |
2:51.62 |
|
2:51.62 |
|
9 |
Alex Kortesalmi |
2004 |
Rovaniemen Uimaseura |
|
1:27.15 |
2:15.61 |
3:01.38 |
|
3:01.38 |
|
- |
Onni Kelloniemi |
2004 |
Kemijärven Kaiku |
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä |
|
|
|
|
|
|
|
- |
Ville Korpilähde |
2002 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 19, 200m VU P-14,16,M, Loppukilpailut 15 - 16 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Kirill Volisov |
2001 |
APATITY |
|
27.73 |
58.73 |
1:31.57 |
|
2:04.75 |
|
2 |
Nikita Kramarenko |
2000 |
APATITY |
|
29.60 |
1:02.88 |
1:37.23 |
|
2:09.22 |
|
3 |
Kirill Olshanikov |
2001 |
APATITY |
|
30.02 |
1:03.18 |
1:38.10 |
|
2:13.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.00 |
Tulostuspäivämäärä |
19 marraskuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi |
Tulostusaika |
17:42 |
|
Tulokset Laji 20 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 20 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
Jätkänkynttiläuinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
19 marraskuu 2016 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Rovaniemi |
|
Tulostusaika |
18:22 |
|
|
Järjestäjä |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
19 marraskuu 2016 |
|
|
|
|
|
|
Laji 20, 50m PU T-10,12,14,16,N, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Anna Kortesalmi |
2006 |
Rovaniemen Uimaseura |
|
|
|
|
|
44.01 |
|
- |
Alisa Harlanova |
2006 |
APATITY |
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 20, 50m PU T-10,12,14,16,N, Loppukilpailut 11 - 12 v |
|
Laji 20, 50m PU T-10,12,14,16,N, Loppukilpailut 13 - 14 v |
|
Laji 20, 50m PU T-10,12,14,16,N, Loppukilpailut 15 - 16 v |
|
Laji 20, 50m PU T-10,12,14,16,N, Loppukilpailut 17 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Anastasia Klochkova |
1997 |
APATITY |
|
|
|
|
|
30.86 |
|
2 |
Inna Pajuluoma |
1999 |
Oulun Lohet |
|
|
|
|
|
32.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.00 |
Tulostuspäivämäärä |
19 marraskuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi |
Tulostusaika |
18:22 |
|
Tulokset Laji 21 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 21 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
Jätkänkynttiläuinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
19 marraskuu 2016 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Rovaniemi |
|
Tulostusaika |
18:28 |
|
|
Järjestäjä |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
19 marraskuu 2016 |
|
|
|
|
|
|
Laji 21, 50m PU P-10,12,14,16,M, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat |
|
Laji 21, 50m PU P-10,12,14,16,M, Loppukilpailut 11 - 12 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Daniil Ivanov |
2004 |
Kovdor |
|
|
|
|
|
31.69 |
|
2 |
Daniil Kutsev |
2005 |
APATITY |
|
|
|
|
|
37.50 |
|
3 |
Vili Rantasuo |
2004 |
Oulun Lohet |
|
|
|
|
|
38.94 |
|
- |
Aatu Kunnari |
2004 |
Rovaniemen Uimaseura |
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 21, 50m PU P-10,12,14,16,M, Loppukilpailut 13 - 14 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Kasper Lytz |
2003 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
30.71 |
|
2 |
Ville Korpilähde |
2002 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
31.43 |
|
3 |
Zahar Deriugin |
2003 |
APATITY |
|
|
|
|
|
32.58 |
|
4 |
Oliver Kela |
2002 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
35.50 |
|
5 |
Tudor Ratiu |
2003 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
36.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 21, 50m PU P-10,12,14,16,M, Loppukilpailut 15 - 16 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Kirill Volisov |
2001 |
APATITY |
|
|
|
|
|
28.38 |
|
2 |
Egor Abalymov |
2001 |
Kovdor |
|
|
|
|
|
29.06 |
|
3 |
Timofei Osokin |
2000 |
APATITY |
|
|
|
|
|
30.57 |
|
4 |
Aleksanteri Angelva |
2001 |
Rovaniemen Uimaseura |
|
|
|
|
|
36.73 |
|
5 |
Juuso Mikael Tiensuu |
2001 |
Kemin Uimaseura |
|
|
|
|
|
37.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 21, 50m PU P-10,12,14,16,M, Loppukilpailut 17 - 99 v |
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.00 |
Tulostuspäivämäärä |
19 marraskuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi |
Tulostusaika |
18:28 |
|
Tulokset Laji 22 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 22 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
Jätkänkynttiläuinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
19 marraskuu 2016 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Rovaniemi |
|
Tulostusaika |
18:38 |
|
|
Järjestäjä |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
19 marraskuu 2016 |
|
|
|
|
|
|
Laji 22, 100m SU T-12,14,16,N, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat |
|
Laji 22, 100m SU T-12,14,16,N, Loppukilpailut 13 - 14 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Anna Riaboshapka |
2003 |
Kovdor |
|
38.25 |
|
|
|
1:17.31 |
|
2 |
Emma Laatikainen |
2003 |
Swimming Club Vuokatti |
|
38.93 |
|
|
|
1:18.83 |
|
3 |
Katariina Kuulasmaa |
2003 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
41.61 |
|
|
|
1:26.35 |
|
4 |
Ida Karjalainen |
2002 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
41.74 |
|
|
|
1:27.24 |
|
5 |
Unna Teppo |
2003 |
Rovaniemen Uimaseura |
|
47.67 |
|
|
|
1:40.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 22, 100m SU T-12,14,16,N, Loppukilpailut 15 - 16 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Sofia Saukko |
2001 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
38.14 |
|
|
|
1:18.04 |
|
2 |
Bigga Guttorm |
2000 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
41.45 |
|
|
|
1:26.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 22, 100m SU T-12,14,16,N, Loppukilpailut 17 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Milla Henriksson |
1999 |
Oulun Lohet |
|
37.45 |
|
|
|
1:17.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.00 |
Tulostuspäivämäärä |
19 marraskuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi |
Tulostusaika |
18:38 |
|
Tulokset Laji 23 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 23 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
Jätkänkynttiläuinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
19 marraskuu 2016 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Rovaniemi |
|
Tulostusaika |
18:44 |
|
|
Järjestäjä |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
19 marraskuu 2016 |
|
|
|
|
|
|
Laji 23, 100m SU P-12,14,16,M, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Konstantin Pahomov |
2004 |
Kovdor |
|
37.52 |
|
|
|
1:18.70 |
|
2 |
Topi Fordell |
2005 |
Swimming Club Vuokatti |
|
46.33 |
|
|
|
1:33.13 |
|
3 |
Kirill Gorbovskih |
2006 |
APATITY |
|
47.08 |
|
|
|
1:36.11 |
|
4 |
Arttu Ranta-Valkama |
2006 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
58.95 |
|
|
|
1:58.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 23, 100m SU P-12,14,16,M, Loppukilpailut 13 - 14 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Oliver Kela |
2002 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
36.57 |
|
|
|
1:14.62 |
|
1 |
Vetlugin Semen |
2003 |
Kovdor |
|
36.11 |
|
|
|
1:14.62 |
|
3 |
Ville Korpilähde |
2002 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
38.43 |
|
|
|
1:19.72 |
|
4 |
Dima Hlivenko |
2003 |
Kovdor |
|
39.76 |
|
|
|
1:22.56 |
|
5 |
Benjamin Evans |
2003 |
Swimming Club Vuokatti |
|
41.99 |
|
|
|
1:25.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 23, 100m SU P-12,14,16,M, Loppukilpailut 17 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Antti Latikka |
1990 |
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.00 |
Tulostuspäivämäärä |
19 marraskuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi |
Tulostusaika |
18:44 |
|
Tulokset Laji 24 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 24 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
Jätkänkynttiläuinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
19 marraskuu 2016 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Rovaniemi |
|
Tulostusaika |
19:03 |
|
|
Järjestäjä |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
19 marraskuu 2016 |
|
|
|
|
|
|
Laji 24, 100m SKU T-12,14,16,N, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat |
|
Laji 24, 100m SKU T-12,14,16,N, Loppukilpailut 13 - 14 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Maria Chernyatina |
2002 |
KARELIA |
|
32.74 |
|
|
|
1:11.36 |
|
2 |
Kseniia Kazachkova |
2002 |
Kovdor |
|
34.38 |
|
|
|
1:14.00 |
|
3 |
Anna Riaboshapka |
2003 |
Kovdor |
|
35.40 |
|
|
|
1:15.09 |
|
4 |
Ronja Nätynki |
2002 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
35.28 |
|
|
|
1:15.57 |
|
5 |
Emma Laatikainen |
2003 |
Swimming Club Vuokatti |
|
38.36 |
|
|
|
1:18.54 |
|
6 |
Sini Lassila |
2003 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
39.95 |
|
|
|
1:22.97 |
|
7 |
Liina Rajaniemi |
2003 |
Rovaniemen Uimaseura |
|
39.05 |
|
|
|
1:23.80 |
|
8 |
Kia Leinonen |
2003 |
Oulun Lohet |
|
40.53 |
|
|
|
1:25.22 |
|
9 |
Katariina Kuulasmaa |
2003 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
39.95 |
|
|
|
1:25.57 |
|
10 |
Lotta Vedenjuoksu |
2003 |
Rovaniemen Uimaseura |
|
39.44 |
|
|
|
1:25.71 |
|
11 |
Anna Aleksanova |
2003 |
APATITY |
|
40.52 |
|
|
|
1:26.04 |
|
12 |
Siiri Keisu |
2003 |
Haukiputaan Heitto |
|
38.29 |
|
|
|
1:26.05 |
|
13 |
Ida Karjalainen |
2002 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
40.90 |
|
|
|
1:26.16 |
|
14 |
Iida Saraniemi |
2003 |
Rovaniemen Uimaseura |
|
41.42 |
|
|
|
1:27.58 |
|
15 |
Néa Brosseau |
2003 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
40.16 |
|
|
|
1:30.79 |
|
- |
Aada Tapio |
2003 |
Rovaniemen Uimaseura |
|
|
|
|
|
DNF |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 24, 100m SKU T-12,14,16,N, Loppukilpailut 15 - 16 v |
|
Laji 24, 100m SKU T-12,14,16,N, Loppukilpailut 17 - 99 v |
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.00 |
Tulostuspäivämäärä |
19 marraskuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi |
Tulostusaika |
19:03 |
|
Tulokset Laji 25 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 25 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
Jätkänkynttiläuinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
19 marraskuu 2016 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Rovaniemi |
|
Tulostusaika |
19:15 |
|
|
Järjestäjä |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
19 marraskuu 2016 |
|
|
|
|
|
|
Laji 25, 100m SKU P-12,14,16,M, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Daniil Ivanov |
2004 |
Kovdor |
|
33.87 |
|
|
|
1:13.07 |
|
2 |
Vili Rantasuo |
2004 |
Oulun Lohet |
|
39.44 |
|
|
|
1:22.44 |
|
3 |
Daniil Kutsev |
2005 |
APATITY |
|
40.10 |
|
|
|
1:23.91 |
|
4 |
Konsta Rantasuo |
2006 |
Oulun Lohet |
|
39.86 |
|
|
|
1:25.41 |
|
5 |
Elmeri Kuulasmaa |
2004 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
43.25 |
|
|
|
1:27.60 |
|
6 |
Weeti Niemi |
2006 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
44.56 |
|
|
|
1:31.45 |
|
7 |
Topi Fordell |
2005 |
Swimming Club Vuokatti |
|
44.52 |
|
|
|
1:33.53 |
|
8 |
Artem Kolokoltsov |
2006 |
APATITY |
|
46.83 |
|
|
|
1:36.47 |
|
9 |
Nooa Kaunisto |
2007 |
Kemin Uimaseura |
|
44.95 |
|
|
|
1:37.78 |
|
10 |
Miko Saukkonen |
2006 |
Kemin Uimaseura |
|
48.09 |
|
|
|
1:39.80 |
|
11 |
Lassi Kuulasmaa |
2008 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
52.12 |
|
|
|
1:45.61 |
|
12 |
Onni Kelloniemi |
2004 |
Kemijärven Kaiku |
|
53.36 |
|
|
|
1:45.74 |
|
- |
Aatu Kunnari |
2004 |
Rovaniemen Uimaseura |
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 25, 100m SKU P-12,14,16,M, Loppukilpailut 13 - 14 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Denis Emelyanov |
2002 |
APATITY |
|
32.99 |
|
|
|
1:11.39 |
|
2 |
Nikita Rybalko |
2003 |
Kovdor |
|
33.55 |
|
|
|
1:12.72 |
|
3 |
Nikita Chirkunov |
2003 |
APATITY |
|
33.17 |
|
|
|
1:13.44 |
|
4 |
Viktor Kumpan |
2002 |
APATITY |
|
35.02 |
|
|
|
1:14.70 |
|
5 |
Maxim Avramenko |
2002 |
APATITY |
|
36.32 |
|
|
|
1:16.16 |
|
6 |
Zahar Deriugin |
2003 |
APATITY |
|
35.75 |
|
|
|
1:17.12 |
|
7 |
Ville Korpilähde |
2002 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
34.40 |
|
|
|
1:17.61 |
|
8 |
Kasper Lytz |
2003 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
36.55 |
|
|
|
1:20.18 |
|
9 |
Oliver Kela |
2002 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
37.32 |
|
|
|
1:20.80 |
|
10 |
Tudor Ratiu |
2003 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
39.87 |
|
|
|
1:22.47 |
|
11 |
Valtteri Setälä |
2002 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
40.13 |
|
|
|
1:26.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 25, 100m SKU P-12,14,16,M, Loppukilpailut 15 - 16 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Nikita Kramarenko |
2000 |
APATITY |
|
31.20 |
|
|
|
1:06.35 |
|
2 |
Timofei Osokin |
2000 |
APATITY |
|
32.98 |
|
|
|
1:12.45 |
|
3 |
Juuso Mikael Tiensuu |
2001 |
Kemin Uimaseura |
|
37.37 |
|
|
|
1:20.75 |
|
4 |
Aleksanteri Angelva |
2001 |
Rovaniemen Uimaseura |
|
39.55 |
|
|
|
1:26.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.00 |
Tulostuspäivämäärä |
19 marraskuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi |
Tulostusaika |
19:15 |
|
Tulokset Laji 26 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 26 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
Jätkänkynttiläuinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
20 marraskuu 2016 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Rovaniemi |
|
Tulostusaika |
10:28 |
|
|
Järjestäjä |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
19 marraskuu 2016 |
|
|
|
|
|
|
Laji 26, 400m VU T-12,14,16,N, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
100m |
200m |
300m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Karina Sverchkova |
2004 |
APATITY |
|
1:14.55 |
2:37.39 |
4:00.14 |
|
5:15.79 |
|
2 |
Anni Ranta-Valkama |
2004 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
1:16.86 |
2:45.13 |
4:14.00 |
|
5:38.75 |
|
3 |
Hanna-maria Korpilähde |
2004 |
Rovaniemen Uimaseura |
|
1:31.44 |
3:11.08 |
4:50.05 |
|
6:24.39 |
|
4 |
Pinja Junttari |
2006 |
Kemin Työväen Uimarit |
|
1:32.82 |
3:16.43 |
4:57.30 |
|
6:35.29 |
|
5 |
Anna Kortesalmi |
2006 |
Rovaniemen Uimaseura |
|
1:33.67 |
3:18.56 |
5:02.77 |
|
6:45.31 |
|
- |
Janina Paakkolanvaara |
2006 |
Kemin Työväen Uimarit |
|
|
|
|
|
DNF |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 26, 400m VU T-12,14,16,N, Loppukilpailut 13 - 14 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
100m |
200m |
300m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Kseniia Kazachkova |
2002 |
Kovdor |
|
1:08.99 |
2:26.72 |
3:45.37 |
|
5:00.73 |
|
2 |
Ida Karjalainen |
2002 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
1:20.03 |
2:50.13 |
4:19.39 |
|
5:44.08 |
|
3 |
Aada Tapio |
2003 |
Rovaniemen Uimaseura |
|
1:26.74 |
2:57.91 |
4:28.31 |
|
5:55.98 |
|
4 |
Lotta Vedenjuoksu |
2003 |
Rovaniemen Uimaseura |
|
1:25.11 |
2:57.49 |
4:31.40 |
|
5:59.75 |
|
5 |
Ada Holm |
2002 |
Oulun Lohet |
|
1:23.85 |
2:58.83 |
4:34.94 |
|
6:08.25 |
|
6 |
Liina Rajaniemi |
2003 |
Rovaniemen Uimaseura |
|
1:24.64 |
3:48.74 |
5:25.25 |
|
6:11.18 |
|
7 |
Iida Saraniemi |
2003 |
Rovaniemen Uimaseura |
|
1:29.13 |
3:05.20 |
4:42.04 |
|
6:11.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 26, 400m VU T-12,14,16,N, Loppukilpailut 15 - 16 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
100m |
200m |
300m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Viveca Meriläinen |
2001 |
Kemijärven Kaiku |
|
1:20.05 |
2:45.61 |
4:11.04 |
|
5:31.46 |
|
2 |
Bigga Guttorm |
2000 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
1:17.26 |
2:46.30 |
4:17.83 |
|
5:46.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 26, 400m VU T-12,14,16,N, Loppukilpailut 17 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
100m |
200m |
300m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Inna Pajuluoma |
1999 |
Oulun Lohet |
|
1:11.08 |
2:30.66 |
3:50.48 |
|
5:09.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.00 |
Tulostuspäivämäärä |
20 marraskuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi |
Tulostusaika |
10:28 |
|
Tulokset Laji 27 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 27 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
Jätkänkynttiläuinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
20 marraskuu 2016 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Rovaniemi |
|
Tulostusaika |
10:42 |
|
|
Järjestäjä |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
19 marraskuu 2016 |
|
|
|
|
|
|
Laji 27, 400m VU P-12,14,16,M, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
100m |
200m |
300m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Topi Fordell |
2005 |
Swimming Club Vuokatti |
|
1:28.82 |
3:02.47 |
4:36.67 |
|
6:04.39 |
|
2 |
Onni Kelloniemi |
2004 |
Kemijärven Kaiku |
|
1:39.91 |
3:27.63 |
5:15.02 |
|
6:58.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 27, 400m VU P-12,14,16,M, Loppukilpailut 13 - 14 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
100m |
200m |
300m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Denis Emelyanov |
2002 |
APATITY |
|
1:04.47 |
2:14.33 |
3:26.07 |
|
4:34.74 |
|
2 |
Nikita Chirkunov |
2003 |
APATITY |
|
1:07.75 |
2:21.83 |
4:15.01 |
|
4:51.45 |
|
3 |
Oliver Kela |
2002 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
1:08.67 |
2:23.19 |
3:42.54 |
|
5:04.01 |
|
4 |
Benjamin Evans |
2003 |
Swimming Club Vuokatti |
|
1:11.18 |
2:30.40 |
3:50.73 |
|
5:09.17 |
|
5 |
Valtteri Setälä |
2002 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
1:19.04 |
2:44.33 |
4:11.48 |
|
5:32.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 27, 400m VU P-12,14,16,M, Loppukilpailut 15 - 16 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
100m |
200m |
300m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Kirill Volisov |
2001 |
APATITY |
|
1:01.25 |
2:10.05 |
3:19.80 |
|
4:28.74 |
|
2 |
Kirill Olshanikov |
2001 |
APATITY |
|
1:08.03 |
2:22.60 |
3:39.05 |
|
4:58.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.00 |
Tulostuspäivämäärä |
20 marraskuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi |
Tulostusaika |
10:42 |
|
Tulokset Laji 28 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 28 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
Jätkänkynttiläuinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
20 marraskuu 2016 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Rovaniemi |
|
Tulostusaika |
10:49 |
|
|
Järjestäjä |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
19 marraskuu 2016 |
|
|
|
|
|
|
Laji 28, 25m RU T-8,10, Loppukilpailut 9 - 10 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Evelyna Voytishina |
2006 |
APATITY |
|
|
|
|
|
22.29 |
|
2 |
Pinja Perälä |
2006 |
Kemijärven Kaiku |
|
|
|
|
|
27.25 |
|
3 |
Sofia Korepanova |
2007 |
APATITY |
|
|
|
|
|
29.10 |
|
- |
Sofia Palojärvi |
2007 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.00 |
Tulostuspäivämäärä |
20 marraskuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi |
Tulostusaika |
10:49 |
|
Tulokset Laji 29 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 29 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
Jätkänkynttiläuinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
20 marraskuu 2016 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Rovaniemi |
|
Tulostusaika |
10:48 |
|
|
Järjestäjä |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
19 marraskuu 2016 |
|
|
|
|
|
|
Laji 29, 25m RU P-8,10, Loppukilpailut 8 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Lassi Kuulasmaa |
2008 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
25.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 29, 25m RU P-8,10, Loppukilpailut 9 - 10 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Ilia Yablonovskiy |
2006 |
APATITY |
|
|
|
|
|
22.50 |
|
2 |
Aleksey Filatov |
2006 |
APATITY |
|
|
|
|
|
22.77 |
|
3 |
Otso Jylkkä |
2006 |
Rovaniemen Uimaseura |
|
|
|
|
|
25.02 |
|
4 |
Elmeri Kaihua |
2006 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
25.43 |
|
5 |
Rasmus Kinnunen |
2007 |
Kemin Työväen Uimarit |
|
|
|
|
|
31.07 |
|
- |
Lauri Junttari |
2007 |
Kemin Työväen Uimarit |
|
|
|
|
|
DNF |
|
- |
Arsenii Belialov |
2006 |
Kovdor |
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä |
|
|
|
|
|
|
|
- |
Kirill Gorbovskih |
2006 |
APATITY |
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.00 |
Tulostuspäivämäärä |
20 marraskuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi |
Tulostusaika |
10:48 |
|
Tulokset Laji 30 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 30 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
Jätkänkynttiläuinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
20 marraskuu 2016 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Rovaniemi |
|
Tulostusaika |
11:17 |
|
|
Järjestäjä |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
19 marraskuu 2016 |
|
|
|
|
|
|
Laji 30, 200 PU T-14,16,N, Loppukilpailut 14 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Ronja Nätynki |
2002 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
39.13 |
1:27.78 |
2:18.01 |
|
3:06.61 |
|
2 |
Inka Lytz |
2004 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
43.69 |
1:38.36 |
2:34.27 |
|
3:27.39 |
|
3 |
Emilia Juutilainen |
2004 |
Rovaniemen Uimaseura |
|
46.48 |
1:41.58 |
2:38.30 |
|
3:31.53 |
|
4 |
Sini Lassila |
2003 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
43.56 |
1:38.32 |
2:37.69 |
|
3:35.16 |
|
5 |
Emilia Kivijärvi |
2004 |
Rovaniemen Uimaseura |
|
44.51 |
1:40.91 |
2:39.97 |
|
3:37.78 |
|
6 |
Kiia Junttari |
2004 |
Kemin Työväen Uimarit |
|
48.92 |
1:47.23 |
2:46.33 |
|
3:45.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.00 |
Tulostuspäivämäärä |
20 marraskuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi |
Tulostusaika |
11:17 |
|
Tulokset Laji 31 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 31 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
Jätkänkynttiläuinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
20 marraskuu 2016 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Rovaniemi |
|
Tulostusaika |
11:22 |
|
|
Järjestäjä |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
19 marraskuu 2016 |
|
|
|
|
|
|
Laji 31, 200 PU P-14,16,M, Loppukilpailut 14 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Nikita Rybalko |
2003 |
Kovdor |
|
35.68 |
1:20.70 |
2:08.29 |
|
2:55.66 |
|
2 |
Kasper Lytz |
2003 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
38.64 |
1:26.32 |
2:16.98 |
|
3:01.95 |
|
- |
Valtteri Setälä |
2002 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
SW 8.3 Rintauinnin potku |
|
|
|
|
|
|
|
- |
Ville Korpilähde |
2002 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
SW 8.3 Eriaikainen jalkaliike |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 31, 200 PU P-14,16,M, Loppukilpailut 15 - 16 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Nikita Kramarenko |
2000 |
APATITY |
|
30.88 |
1:06.61 |
1:42.56 |
|
2:17.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.00 |
Tulostuspäivämäärä |
20 marraskuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi |
Tulostusaika |
11:22 |
|
Tulokset Laji 32 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 32 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
Jätkänkynttiläuinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
20 marraskuu 2016 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Rovaniemi |
|
Tulostusaika |
11:36 |
|
|
Järjestäjä |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
19 marraskuu 2016 |
|
|
|
|
|
|
Laji 32, 50m RU T-10,12,14,16,N, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Aleksandra Sverchkova |
2006 |
APATITY |
|
|
|
|
|
49.84 |
|
2 |
Pinja Junttari |
2006 |
Kemin Työväen Uimarit |
|
|
|
|
|
50.92 |
|
3 |
Anna Kortesalmi |
2006 |
Rovaniemen Uimaseura |
|
|
|
|
|
54.54 |
|
4 |
Sofia Palojärvi |
2007 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
57.42 |
|
5 |
Sofia Korepanova |
2007 |
APATITY |
|
|
|
|
|
1:00.45 |
|
6 |
Pinja Perälä |
2006 |
Kemijärven Kaiku |
|
|
|
|
|
1:00.77 |
|
- |
Janina Paakkolanvaara |
2006 |
Kemin Työväen Uimarit |
|
|
|
|
|
DNS |
|
- |
Alisa Harlanova |
2006 |
APATITY |
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 32, 50m RU T-10,12,14,16,N, Loppukilpailut 11 - 12 v |
|
Laji 32, 50m RU T-10,12,14,16,N, Loppukilpailut 13 - 14 v |
|
Laji 32, 50m RU T-10,12,14,16,N, Loppukilpailut 15 - 16 v |
|
Laji 32, 50m RU T-10,12,14,16,N, Loppukilpailut 17 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Anastasia Klochkova |
1997 |
APATITY |
|
|
|
|
|
36.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.00 |
Tulostuspäivämäärä |
20 marraskuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi |
Tulostusaika |
11:36 |
|
Tulokset Laji 33 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 33 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
Jätkänkynttiläuinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
20 marraskuu 2016 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Rovaniemi |
|
Tulostusaika |
11:45 |
|
|
Järjestäjä |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
19 marraskuu 2016 |
|
|
|
|
|
|
Laji 33, 50m RU P-10,12,14,16,M, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Konsta Rantasuo |
2006 |
Oulun Lohet |
|
|
|
|
|
42.84 |
|
2 |
Ilia Uss |
2006 |
APATITY |
|
|
|
|
|
45.10 |
|
3 |
Weeti Niemi |
2006 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
45.12 |
|
4 |
Arsenii Belialov |
2006 |
Kovdor |
|
|
|
|
|
45.59 |
|
5 |
Aleksey Filatov |
2006 |
APATITY |
|
|
|
|
|
49.70 |
|
6 |
Ivan Lobanov |
2006 |
APATITY |
|
|
|
|
|
50.64 |
|
7 |
Artem Kolokoltsov |
2006 |
APATITY |
|
|
|
|
|
50.97 |
|
8 |
Aleksey Tahmanov |
2007 |
APATITY |
|
|
|
|
|
56.65 |
|
9 |
Arttu Ranta-Valkama |
2006 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
1:00.47 |
|
10 |
Lauri Junttari |
2007 |
Kemin Työväen Uimarit |
|
|
|
|
|
1:05.14 |
|
- |
Elmeri Kaihua |
2006 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 33, 50m RU P-10,12,14,16,M, Loppukilpailut 11 - 12 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Vili Rantasuo |
2004 |
Oulun Lohet |
|
|
|
|
|
41.31 |
|
2 |
Elmeri Kuulasmaa |
2004 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
44.17 |
|
3 |
Onni Kelloniemi |
2004 |
Kemijärven Kaiku |
|
|
|
|
|
49.36 |
|
- |
Ilia Kozuhov |
2005 |
APATITY |
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
SW 7.2 Eriaikaisia käsiliikkeitä |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 33, 50m RU P-10,12,14,16,M, Loppukilpailut 13 - 14 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Viktor Kumpan |
2002 |
APATITY |
|
|
|
|
|
35.31 |
|
2 |
Vetlugin Semen |
2003 |
Kovdor |
|
|
|
|
|
36.44 |
|
3 |
Maxim Avramenko |
2002 |
APATITY |
|
|
|
|
|
36.90 |
|
4 |
Kasper Lytz |
2003 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
38.82 |
|
5 |
Tudor Ratiu |
2003 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
39.36 |
|
6 |
Oliver Kela |
2002 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
43.86 |
|
7 |
Ville Korpilähde |
2002 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
44.05 |
|
8 |
Valtteri Setälä |
2002 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
44.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 33, 50m RU P-10,12,14,16,M, Loppukilpailut 15 - 16 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Kirill Volisov |
2001 |
APATITY |
|
|
|
|
|
34.27 |
|
2 |
Egor Abalymov |
2001 |
Kovdor |
|
|
|
|
|
35.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.00 |
Tulostuspäivämäärä |
20 marraskuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi |
Tulostusaika |
11:45 |
|
Tulokset Laji 34 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 34 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
Jätkänkynttiläuinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
20 marraskuu 2016 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Rovaniemi |
|
Tulostusaika |
12:18 |
|
|
Järjestäjä |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
19 marraskuu 2016 |
|
|
|
|
|
|
Laji 34, 100m VU T-12,14,16,N, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat |
|
Laji 34, 100m VU T-12,14,16,N, Loppukilpailut 13 - 14 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Ronja Nätynki |
2002 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
31.29 |
|
|
|
1:06.04 |
|
2 |
Katariina Kuulasmaa |
2003 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
33.35 |
|
|
|
1:09.91 |
|
3 |
Sini Lassila |
2003 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
33.49 |
|
|
|
1:10.37 |
|
4 |
Anastasia Dmitrieva |
2003 |
APATITY |
|
34.48 |
|
|
|
1:11.67 |
|
5 |
Anna Aleksanova |
2003 |
APATITY |
|
33.83 |
|
|
|
1:12.40 |
|
6 |
Ida Karjalainen |
2002 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
34.13 |
|
|
|
1:12.42 |
|
7 |
Emma Laatikainen |
2003 |
Swimming Club Vuokatti |
|
35.14 |
|
|
|
1:12.76 |
|
8 |
Kia Leinonen |
2003 |
Oulun Lohet |
|
35.10 |
|
|
|
1:13.09 |
|
9 |
Aada Tapio |
2003 |
Rovaniemen Uimaseura |
|
36.66 |
|
|
|
1:16.81 |
|
10 |
Iida Saraniemi |
2003 |
Rovaniemen Uimaseura |
|
37.79 |
|
|
|
1:17.90 |
|
11 |
Néa Brosseau |
2003 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
37.88 |
|
|
|
1:20.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 34, 100m VU T-12,14,16,N, Loppukilpailut 15 - 16 v |
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.00 |
Tulostuspäivämäärä |
20 marraskuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi |
Tulostusaika |
12:18 |
|
Tulokset Laji 35 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 35 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
Jätkänkynttiläuinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
20 marraskuu 2016 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Rovaniemi |
|
Tulostusaika |
12:31 |
|
|
Järjestäjä |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
19 marraskuu 2016 |
|
|
|
|
|
|
Laji 35, 100m VU P-12,14,16,M, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Daniil Ivanov |
2004 |
Kovdor |
|
31.65 |
|
|
|
1:06.09 |
|
2 |
Konstantin Pahomov |
2004 |
Kovdor |
|
32.69 |
|
|
|
1:09.17 |
|
3 |
Elmeri Kuulasmaa |
2004 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
35.67 |
|
|
|
1:12.97 |
|
4 |
Daniil Kutsev |
2005 |
APATITY |
|
34.31 |
|
|
|
1:14.90 |
|
5 |
Otso Jylkkä |
2006 |
Rovaniemen Uimaseura |
|
38.62 |
|
|
|
1:22.01 |
|
6 |
Aatu Kunnari |
2004 |
Rovaniemen Uimaseura |
|
39.30 |
|
|
|
1:23.88 |
|
7 |
Onni Kelloniemi |
2004 |
Kemijärven Kaiku |
|
40.21 |
|
|
|
1:24.22 |
|
8 |
Eliel Ketola |
2005 |
Rovaniemen Uimaseura |
|
43.81 |
|
|
|
1:31.75 |
|
9 |
Lassi Kuulasmaa |
2008 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
45.28 |
|
|
|
1:34.92 |
|
10 |
Ilia Kozuhov |
2005 |
APATITY |
|
42.35 |
|
|
|
1:36.02 |
|
11 |
Rasmus Kinnunen |
2007 |
Kemin Työväen Uimarit |
|
43.92 |
|
|
|
1:41.80 |
|
12 |
Arttu Ranta-Valkama |
2006 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
54.12 |
|
|
|
1:58.67 |
|
- |
Topi Fordell |
2005 |
Swimming Club Vuokatti |
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
SW 5.2 Ei kosketusta seinään käännöksessä |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 35, 100m VU P-12,14,16,M, Loppukilpailut 13 - 14 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Denis Emelyanov |
2002 |
APATITY |
|
29.61 |
|
|
|
1:01.23 |
|
2 |
Ville Korpilähde |
2002 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
29.99 |
|
|
|
1:02.65 |
|
3 |
Nikita Chirkunov |
2003 |
APATITY |
|
30.13 |
|
|
|
1:02.74 |
|
4 |
Zahar Deriugin |
2003 |
APATITY |
|
31.48 |
|
|
|
1:04.25 |
|
5 |
Oliver Kela |
2002 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
31.61 |
|
|
|
1:05.59 |
|
6 |
Eemeli Kauppila |
2002 |
Oulun Lohet |
|
31.81 |
|
|
|
1:07.10 |
|
7 |
Benjamin Evans |
2003 |
Swimming Club Vuokatti |
|
32.95 |
|
|
|
1:09.17 |
|
8 |
Tudor Ratiu |
2003 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
33.63 |
|
|
|
1:10.36 |
|
9 |
Dima Hlivenko |
2003 |
Kovdor |
|
34.27 |
|
|
|
1:11.12 |
|
10 |
Valtteri Setälä |
2002 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
34.87 |
|
|
|
1:14.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 35, 100m VU P-12,14,16,M, Loppukilpailut 15 - 16 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Kirill Volisov |
2001 |
APATITY |
|
26.71 |
|
|
|
56.74 |
|
2 |
Kirill Olshanikov |
2001 |
APATITY |
|
29.21 |
|
|
|
1:01.57 |
|
3 |
Timofei Osokin |
2000 |
APATITY |
|
31.09 |
|
|
|
1:03.31 |
|
4 |
Aleksanteri Angelva |
2001 |
Rovaniemen Uimaseura |
|
34.58 |
|
|
|
1:15.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.00 |
Tulostuspäivämäärä |
20 marraskuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi |
Tulostusaika |
12:31 |
|
Tulokset Laji 36 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 36 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
Jätkänkynttiläuinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
20 marraskuu 2016 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Rovaniemi |
|
Tulostusaika |
12:47 |
|
|
Järjestäjä |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
19 marraskuu 2016 |
|
|
|
|
|
|
Laji 36, 100m RU T-12,14,16,N, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat |
|
Laji 36, 100m RU T-12,14,16,N, Loppukilpailut 13 - 14 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Maria Chernyatina |
2002 |
KARELIA |
|
38.08 |
|
|
|
1:20.91 |
|
2 |
Kseniia Kazachkova |
2002 |
Kovdor |
|
39.40 |
|
|
|
1:24.39 |
|
3 |
Emma Laatikainen |
2003 |
Swimming Club Vuokatti |
|
40.52 |
|
|
|
1:24.47 |
|
4 |
Anastasia Dmitrieva |
2003 |
APATITY |
|
42.63 |
|
|
|
1:29.91 |
|
5 |
Sini Lassila |
2003 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
42.64 |
|
|
|
1:32.01 |
|
6 |
Liina Rajaniemi |
2003 |
Rovaniemen Uimaseura |
|
44.68 |
|
|
|
1:34.16 |
|
7 |
Iida Saraniemi |
2003 |
Rovaniemen Uimaseura |
|
47.17 |
|
|
|
1:37.68 |
|
8 |
Katariina Kuulasmaa |
2003 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
46.52 |
|
|
|
1:37.78 |
|
9 |
Lotta Vedenjuoksu |
2003 |
Rovaniemen Uimaseura |
|
47.06 |
|
|
|
1:40.51 |
|
10 |
Néa Brosseau |
2003 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
48.91 |
|
|
|
1:45.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 36, 100m RU T-12,14,16,N, Loppukilpailut 15 - 16 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Olga Filaretova |
2001 |
APATITY |
|
37.48 |
|
|
|
1:21.84 |
|
2 |
Ada Niskala |
2000 |
Rovaniemen Uimaseura |
|
41.75 |
|
|
|
1:28.77 |
|
3 |
Sofia Saukko |
2001 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
44.23 |
|
|
|
1:33.33 |
|
4 |
Bigga Guttorm |
2000 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
53.93 |
|
|
|
1:55.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 36, 100m RU T-12,14,16,N, Loppukilpailut 17 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Inna Pajuluoma |
1999 |
Oulun Lohet |
|
40.95 |
|
|
|
1:26.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.00 |
Tulostuspäivämäärä |
20 marraskuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi |
Tulostusaika |
12:47 |
|
Tulokset Laji 37 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 37 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
Jätkänkynttiläuinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
20 marraskuu 2016 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Rovaniemi |
|
Tulostusaika |
12:55 |
|
|
Järjestäjä |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
19 marraskuu 2016 |
|
|
|
|
|
|
Laji 37, 100m RU P-12,14,16,M, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat |
|
Laji 37, 100m RU P-12,14,16,M, Loppukilpailut 13 - 14 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Viktor Kumpan |
2002 |
APATITY |
|
36.25 |
|
|
|
1:18.63 |
|
2 |
Maxim Avramenko |
2002 |
APATITY |
|
38.22 |
|
|
|
1:20.01 |
|
3 |
Vetlugin Semen |
2003 |
Kovdor |
|
38.15 |
|
|
|
1:21.00 |
|
4 |
Tudor Ratiu |
2003 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
42.54 |
|
|
|
1:29.43 |
|
5 |
Benjamin Evans |
2003 |
Swimming Club Vuokatti |
|
44.29 |
|
|
|
1:32.46 |
|
6 |
Valtteri Setälä |
2002 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
46.05 |
|
|
|
1:35.34 |
|
7 |
Oliver Kela |
2002 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
45.88 |
|
|
|
1:35.52 |
|
8 |
Ville Korpilähde |
2002 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
46.60 |
|
|
|
1:36.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.00 |
Tulostuspäivämäärä |
20 marraskuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi |
Tulostusaika |
12:55 |
|